Campania "Iubeste Sportul!"

Viewing 6 posts - 61 through 66 (of 66 total)
  • Author
    Zibling
    Member

Cam slabut asta al 3-lea. Si parca ar merita sa fie si clipurile astea mai lungi si mai pline de interes. Sa impuna respect pt un club cu o istorie lunga si cu multe vedete scoase pe banda rulanta.

silvinho
    Member

e o idee buna !! dar sunt aprox 300 de utilizatori pe site dak ar veni fiecare in galerie am forma o galerie numeroasa !!

07Ex
    Keymaster

@silvinho wrote:

e o idee buna !! dar sunt aprox 300 de utilizatori pe site dak ar veni fiecare in galerie am forma o galerie numeroasa !!

Mda, dar destui din cei de aici de pe forum ori sunt plecati din tara ori sunt din provincie. De asemenea faptul ca avem 300 de forumisti, din pacate, nu insteamna ca toti tin cu Sportul.

Oricum, bine ai venit printre noi. Speram ca nu vei fi ca altii care intra pe forum, posteaza 5-10 mesaje si pe urma dispar.

silvinho
    Member

ok frate ms !! yo vin mereu la meciurile lu sportu am 17 ani !! ia zi sambata avem cu bacau akasa joaca la 11 ?sau la 1 ??

07Ex
    Keymaster

@silvinho wrote:

ok frate ms !! yo vin mereu la meciurile lu sportu am 17 ani !! ia zi sambata avem cu bacau akasa joaca la 11 ?sau la 1 ??

Mai multe informatii referitoare la acest meci pot fi gasite aici:
    http://www.sportulstudentesc.com/forum/viewtopic.php?t=2106

Zibling
    Member

Mi-ai sters scorul de 0-0 de la meciul urmator 😆

Viewing 6 posts - 61 through 66 (of 66 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.