Care e noua stea a Sportului?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 47 total)
  • Author
    stefan
    Member

Dupa toate aceste zvonuri care incep sa se materializeze, intrebarea este cu cine vom defila in viitor? A fost Dinita, apoi Bucur, acum Mazilu. La anul cine? Astept opinii.

PS: Acum nici antrenor nu avem, dar la fel am zis si de Multescu. Poate nu e dracu’ atat de negru.

dragos
    Member

asteptam ca actualii tineri sa se maturizeze si apoi, speram intr-o promovare cu rasunet !!!!

07Ex
    Keymaster

Eu cred ca daca ramane Varga s-ar putea ca el sa fie noul star al echipei.

stefan
    Member

@97SiR wrote:

Eu cred ca daca ramane Varga s-ar putea ca el sa fie noul star al echipei.

Are sut bun, poate sa devina tunarul echipei.

lucian
    Member

cea mai mare pierdere ar fi, dupa parerea mea, nu mazilu ci balan…. el e cel care putea decide un meci de unul singur; ionut are nevoie de cineva care sa il serveasca.

drept urmare cred ca cel care va urma se va alege dintre varga si ferfelea. amandoi au sut bun, e ceva mai tehnic si mai vitezist primul dar deocamdata joaca mai mult din entuziasm.

oricum viitorul zic eu ca o sa sune bine!

Ultras
    Member

Balan oricum este indisponibil pana la iarna…

cos22min
    Member

Ferfelea

Zibling
    Member

Pe termen scurt – eu zic ca se va evidentia din ce in ce mai mult Dacian Varga, dar apoi va fi randul unor jucatori precum Vio Ferfelea, C.Gheorghe sau atacantul Pauna.

Giani
    Member

De acord cu Zibling.

sorin
    Member

Varga a tinut cu Dinamo
    2006-08-11 18:42:00

Dacian Varga a fost aseara in tribunele stadionului Dinamo si a tinut pumnii alb-rosilor in confruntarea cu Beitar Ierusalim. Varga este unul dintre cei mai talentati jucatori de la Sportul Studentesc si a fost junior la Dinamo. “Puteam fi noi in locul lui Dinamo. Acum suntem in Divizia B”, a spus trist Varga. Intrebat daca ar vrea sa evolueze la alb-rosii, Varga a spus cu modestie ca “nu am eu valoare de Dinamo.” “N-as vrea sa raman la Sportul, dar daca nu voi putea sa plec, voi evolua in Divizia B. Domnul Siman mi-a zis ca nu mi-am facut inca datoria pentru Sportul. Si mi-a mai zis ca o sa fiu chemat in continuare la nationala de tineret.”

Bob
    Member

@stefan wrote:

Dupa toate aceste zvonuri care incep sa se materializeze, intrebarea este cu cine vom defila in viitor? A fost Dinita, apoi Bucur, acum Mazilu. La anul cine? Astept opinii.

PS: Acum nici antrenor nu avem, dar la fel am zis si de Multescu. Poate nu e dracu’ atat de negru.

DACIAN VARGA! 😈 😈 😈

adi
    Member

Eu votez cu Lazar (mai constant), daca va ramane la Sportul. Altfel, Varga e cel mai spectaculos, are sange in vana, dar mi se pare destul de inconstant.

Ferfelea.

dragos
    Member

in devenire: C. Gheorghe (fratele Elenei – ex-solista trupei Mandinga)….
    colegii asa il striga – Mandinga !!!!

Giani
    Member

Evident, Andrei Stanga. Ii este indiferent ce ar castiga din fotbal, joaca din placere. Are un fizic impresionant, suteaza pe poarta din orice pozitie, culca regulamentar doi fundasi, urmareste mingea, intimideaza orice adversar prin statura sa. Un tip calm, precis, cu un instinct foarte bun, care nu sta gadile mingea de 100 de ori pana la sut. Si cand suteaza, vai de bietul portar. De asemenea este foarte bun si la loviturile de cap si se numara printre putinii jucatori capabili sa suteze precis de la distanta. Forta, siguranta, incredere, sau Andrei Stanga.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 47 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.