Care e noua stea a Sportului?

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 47 total)
  • Author
    Zibling
    Member

Cred ca ai vrut sa spui “luptator” si nu “invingator”, Giani, deoarece pana acum am auzit numai discursuri triste si melancolice din gura lui A.Stanga. Si, pana una-alta, nimeni de la Sportul nu are in prezent mentalitate de invingator. 😥

Giani
    Member

Nu stiu ce “discursuri” ai auzit din gura lui Stanga, eu personal nu am auzit discursuri demne de Don Quijote, asa cum insinuezi.

Zibling
    Member

Eu nu am spus nimic de Don Quijote, si nu “insinuez” nimic – ci doar ca A.Stanga a vorbit despre optiunile din viata lui si ca poate alta cale ar fi fost mai rapida spre succesul sportiv si l-ar fi ferit de atatea probleme de sanatate.

rapid19pancu
    Member

Parerea mea este ca noua stea a echipe BIANCO-NERRA este Ionut Tarnacop !!!

Zibling
    Member

@rapid19pancu wrote:

Parerea mea este ca noua stea a echipe BIANCO-NERRA este Ionut Tarnacop !!!

Din pacate, Ionut Tarnacop a jucat groaznic in amicalul cu FC Brasov, fiind introdus in repriza a doua si scos inapoi pe banca de rezerve dupa cca 15 minute. 😥

rapid19pancu
    Member

asa e dar e in crestere … :D lasa-l … o sa vezi ca peste 2-3 ani o sa joace ceva gen torje de la timisoara … dar nici antrenorul nu-l baga decat putin…trebuie sa recunosti…il baga cate o jumatate de repriza sau o repriza in cazuri fericite nici asa … :)

Zibling
    Member

Pai, daca vrei sa astepti 2-3 ani, Tarnacop nu va mai avea varsta lui Torje si se va plafona.

rapid19pancu
    Member

stai linistit ca inca e panar si poate…dar ce sunteti asa dur cu el???doar e prietenul meu :)

stefan
    Member

Stanga are intr-adevar viitor. Sa vedem cine-l prelucreaza!

07Ex
    Keymaster

Eu cred ca la ora actuala daca avem o “stea” in echipa, steaua respectiva se numeste Varga. Restul … vai de ei.

sircos
    Member

@stefan wrote:

Stanga are intr-adevar viitor.

hai sa fim seriosi … cu mingea nu le are deloc :(

Giani
    Member

@sircos wrote:

@stefan wrote:

Stanga are intr-adevar viitor.

hai sa fim seriosi … cu mingea nu le are deloc :(

Dar are plasament bun si ia jocul in serios, iar cand plesneste mingea, o face cu simt de raspundere.

adu_fanatik
    Member

eu zic ca ar putea fi Ghinga……..e un jucator tanar si de perspectiva……nu degeaba e si pe la lotul national….asta e parerea mea

Ultras
    Member

Fara indoiala no.1 este Andrei Stanga… daca si-ar da seama atat stafful tehnic, cat si colegii de echipa s-ar putea exprima si mai bine in teren… vezi golul egalizator de azi si fazele din care Sportul a marcat in ultimele 4-5 meciuri

Giani
    Member

Cu parere de rau pentru adeptii jonglerilor gen Ronaldinho, raman la votul initial: Andrei Stanga.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 47 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.