Care jucator plecat de la Sportul Studentesc a confirmat?

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone Care jucator plecat de la Sportul Studentesc a confirmat?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 32 total)
  • Author
    Giani
    Member

Ce imi venea azi sa ii umflu ochii cretinului care abuzeaza de tricoul lui Bucur… norocul lui cu jandarmii

Zibling
    Member

Nu noi, suporterii, trebuie sa-i educam pe jucatori. Nu noi, suporterii, trebuie sa-i motivam pe jucatori sa joace bine. Altcineva se ocupa de aceste detalii (daca se ocupa cineva cumva…).

Giani
    Member

Dar tot imi vine sa umflu ochisorii lui de gigolo parlit.

dragos
    Member

la finalul meciului cu otopeni, l-am zarit intr-un colt al zonei vestiarelor, pe Paduret.
    era bucuros sa-si vada fostii colegi si spunea ca este liber de contract de ceva vreme……ultima oara a evoluat la bistrita, insa ” ‘nea jean este om sarac, insa cu arici la buzunar”…..si-ar dori sa revina “acasa” !!!!

Giani
    Member

Dragos, TU VORBESTI SERIOS?????????

Zibling
    Member

@dragos wrote:

la finalul meciului cu otopeni, l-am zarit intr-un colt al zonei vestiarelor, pe Paduret.
    era bucuros sa-si vada fostii colegi si spunea ca este liber de contract de ceva vreme……ultima oara a evoluat la bistrita, insa ” ‘nea jean este om sarac, insa cu arici la buzunar”…..si-ar dori sa revina “acasa” !!!!

Dupa ce am citit ce ai scris, am dat fuga in arhive sa vad varsta lui Paduret – nascut octombrie 1974, deci are 32 ani, inca ar merge minim 2 ani. Cu ocazia asta am avea si noi un veteran in echipa, ceea ce nu am mai avut de vreo 6-7 anisori.

Ar fi o chestie beneficia, dar nu se stie cat de in urma este cu pregatirea.

ultrasro
    Member

Am vorbit si eu cu Paduret….cu greutatea sta bine dar nu are meciuri in picioare…

Giani
    Member

Lasa ultrasule ca e bun si un “purisan” cu experienta, chiar daca nu a mai jucat de doua sezoane.

mkg
    Member

Va rog sa ma scuzati ca intervin ,deoarece eu nu sunt chiar atat de apropiat de echipa , nu va cunosc si cu atat mai mult imi este greu sa imi spun parerea dar chiar daca hotarasem ca nu voi mai posta vreo parere pe site pana cand nu voi vedea o atitudine pozitiva a echipei , aceasta idee a venirii unui veteran cu suflet SS si mai ales conducator de joc mi se pare geniala si chiar raspunsul intrebarii concursului lansat in site deoarece chiar este nevoie de o minte limpede ,experimentata care sa limpezeasca efervescenta de talent din teren care de multe ori sezonul trecut a esuat in egaluri nedrepte sau mai rau, in esecuri fara noima.
    Daca cineva dintre dumneavoastra are puterea de a il aduce sau macar de a convinge conducerea de a incerca sa il repuna pe linia de plutire pe Paduret va rog sa nu ezite sa o faca deoarece eu cred ca Paduret este intr-adevar liderul experimentat ce nu se pierde cu firea si poate conduce o echipa de pusti de multe ori speriati de ceea ce fac in teren spre victorie si PROMOVARE !!!
    In curtea lui SS exista doi lideri dar din pacate nici unul nu poate mobiliza echipa :
    Tibi Balan plange dupa oportunitatea nationalei si tanjeste sa joace in liga lui Mitica deci nu poate sa fie simbol al echipei si…
    Cel mai talentat fotbalist din curtea noastra nu are caracter de capitan de echipa si din pacate nici de om educat ! BINEINTELES CA STITI LA CINE MA REFER …d.v . (fiindca inca este mic…)
    Deci ce bine ne-ar prinde un lider cu experienta …
    VOI CEI DIN ACEST FORUM SUNTETI MORAL CU MULT PESTE SUPORTERII DIN LIGA LUI MITICA SI DE ACEEA SUNT MANDRU CA TIN CU SPORTUL STUDENTESC
    SI APROPOS CHIAR IMI PLACE “IUBESC SPORTUL ” ,nueste de loc rea
    Cu respect si pe curand!!

stefan
    Member

L-am vazut aseara pe Edi Stancioiu. Joaca altceva decat la SS. Sper sa continue asa, mi se pare ca, alaturi de Mazilu, sunt singurii care mai fac ceva pe unde sunt. In general Clujul joaca bine, cred ca au cel mai bun fotbal din RO. Cu siguranta peste trupa machidonilor.

dragos
    Member

in opinia mea: GIGEEEELLLLL BUCUR, Lazar si Mazilu !!!!!

Giani
    Member

Lasa-ma ca m-a imbolnavit Gigel. Cum dracu’ sa nu marchezi din penalty dupa ce arbitrul iti mai da si a doua sansa? Inteleg ca in poarta era Stelea, nu Dumnezeu.

Zibling
    Member

@Giani wrote:

Lasa-ma ca m-a imbolnavit Gigel. Cum dracu’ sa nu marchezi din penalty dupa ce arbitrul iti mai da si a doua sansa? Inteleg ca in poarta era Stelea, nu Dumnezeu.

Da, asa e, a fost tampenie faza aia cu penalty-urile de la Urziceni.

@mkg wrote:

Va rog sa ma scuzati ca intervin ,deoarece eu nu sunt chiar atat de apropiat de echipa , nu va cunosc si cu atat mai mult imi este greu sa imi spun parerea

Nu te mai scuza atat, frate ! Apreciezi echipa Sportul Studentesc si suporterii ei, atunci poti sa scrii ce doresti !

@mkg wrote:

VOI CEI DIN ACEST FORUM SUNTETI MORAL CU MULT PESTE SUPORTERII DIN LIGA LUI MITICA SI DE ACEEA SUNT MANDRU CA TIN CU SPORTUL STUDENTESC

:D Aici ai nimerit-o din plin ! :D
    Am scris si eu pe acest forum exact aceleasi lucruri, dar cu alte cuvine !

UUUPSSS !!! Am comis-o iar ! Dupa ce am scris cele de mai sus mi-am dat seama ca, al meu comentariu nu se incadreaza in tema topicului !!!! Sorry !!!!!

Dar ca sa o dreg, trebuie sa zic de Edy Stancioiu, ca la meciul cu cipriotii, evolutia lui mi-a adus aminte de “magistrala” lui evolutie de la Sportul- Steaua (1-2) de la ultimul nostru sezon din A…..

Zibling
    Member

@black@white1916 wrote:

… Edy Stancioiu, ca la meciul cu cipriotii, evolutia lui mi-a adus aminte de “magistrala” lui evolutie de la Sportul- Steaua (1-2) de la ultimul nostru sezon din A…..

Din pacate, meciul acela nu va fi uitat niciodata de adevaratii suporteri ai Sportului, ar fi reprezentat iesirea din mizerie, din anonimat, dupa cca 20 de ani, a echipei noastre.

Acum trebuie sa speram ca vor exista in viitor jucatori care vor lumina emblema clubului nostru.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 32 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.