Cel mai bun antrenor al Sportului Studentesc

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II Cel mai bun antrenor al Sportului Studentesc

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 53 total)
  • Author
    kundiso
    Member

As propune un topic care sa se refere la antrenorii Sportului Studentesc indiferent care ar fi ei. Asa cred ca s-ar putea face niste comparatii mai bune intre ei

Giani
    Member

Eu as zice Balint. Pentru ca el a ridicat de la juniori majoritatea jucatorilor care sunt ori au fost la noi.

Radu Dobrin
    Member

daca la ‘cel mai bun’ este oarecum greu de ales, la ‘cel mai prost’, candidatul “all time”, dupa parerea mea, este incontestabil andone 😡 😡

cameliu
    Member

Dupa rezultate clar multescu cu 3 infringeri in 15 meciuri!
    Dupa alte criterii Balint.

Pe ultimul loc dupa mine Andone!

ionut.ro
    Member

Am avut noroc de antrenori buni in ultima vreme.
    Multescu, cel mai bun, si pt rezultate, si pt relatia cu jucatorii
    Pacat ca a plecat… poate stia ce urmeaza

kundiso
    Member

dar ce spuneti de actualul antrenor de la Sportul Studentesc

roland
    Member

Cezarika!
    Cel mai bun antrenor Ion V. Ionescu!
    Si Dan Petrescu! Multescu e doar un taran!

crys41
    Member

Cel mai bun antrenor cred ca este Multescu, dupa returul impresionant in campionatul trecut in care am speriat granzii, dar imi vine in minte si acel tur de B (inainte de a promova), cand tot sub dl Gigi am primit doar 3 goluri.

Giani
    Member

Din punct de vedere al performantelor, Multescu este detasat cel mai bun antrenor. Totusi, echipa este, in mare masura, opera lui Balint. Eu gandesc mai inginereste, asa ca apreciez mai degraba munca proiectantului decat aceea a utilizatorului.

dragos
    Member

dupa ’90 este clar ca Multesc a avut cel mai bun sezon cu noi…….
    insa mi-au placut si ceilalti cu plusurile si minusurile din vremea respectiva……..

sorin
    Member

poate vine inapoi…

VASLUI – FARUL 1-3 / Pleaca Multescu?
    14 August 2006 | de Daniel Stan
    Probabil ca Gigi Multescu regreta acum faptul ca a preluat conducerea tehnica a unei echipe fara viitor. Dupa al doilea esec pe teren propriu, vasluienii se scufunda usor, usor. “Nu stiu ce sa mai schimb, am schimbat la fiecare etapa. Nu stiu ce se intampla cu jucatorii. Daca se va continua in acest ritm, este posibil sa parasesc Vasluiul. Nu mai am rabdare sa antrenez numai greseli”, a declarat, la final, tehnicianul vasluian.

Nu stiu daca ar veni sa antreneze in liga 2, dar cred ca ar fi cel mai bun lucru probabil ar reusi sa ridice putin moralul jucatorilor. Si in plus la noi nu ar trebui sa antreneze greseli ci jucatori tineri cu viitor. Sper sa revina si daca acest fapt se va petrece vom reveni sigur in liga “hotilor”( asta daca nu retrogradeaza panduri de pe locul 15 ceea ce ar fi periculos 😆 ).

nicu
    Member

Eu sunt fan Balint, poate vine inapoi :)
    Ne-a mai antrenat el in Div B.

cameliu
    Member

@nicu wrote:

Eu sunt fan Balint, poate vine inapoi :)
    Ne-a mai antrenat el in Div B.

Balint s-a apucat de telenovele:

http://www.jurnalul.ro/articol_59542/gabi_balint_va_debuta_ca_actor_intr_un_telefilm_la_postul_acasa.html

dragos
    Member

ne trebuie un antrenor, care a mai colaborat cu echipa….nu zic, ca ar trebui sa vina Multescu, insa ar fi bine excelent daca s-ar intampla asa.
    Cezarica este bun pentru div. B si poate ar reusi ca principal, insa nu ai garantia reusitei…….

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 53 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.