Cel mai bun antrenor al Sportului Studentesc

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II Cel mai bun antrenor al Sportului Studentesc

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 53 total)
  • Author
    kundiso
    Member

eu as spune ca D.Petrescu este cel mai bun din multe motive. Un motiv ar fi ca din toti cei care au fost pe la Sportu’ este singurul care are rezultate (e cu Wisla pe locul 2 in campionatul Poloniei si are sanse sa treaca in turul urmator in UEFA dupa egalul obtinut in deplasare). Imi pare rau de Andone, dar nici macar in Cipru nu face mare lucru (prima etapa – infrangere, iar in UEFA abia a scos un egal cu bulgarii – aceeasi echipa cipriota care a pus ceva probleme anul trecut in UEFA lui Dinamo)

Blue Eyes
    Member

Ionut Popa e cel mai bun !!!!!!! :P

dragos
    Member

nu avem antrenor si acest lucru se vede.

SOS !!!

07Ex
    Keymaster

Da’ chiar asa, Siman nu are de gand sa ia un antrenor, sau acum daca suntem in B e bun si Cezarica, si deci dece ar mai da banii si pe antrenor?

godmato
    Member

eu propun sa il numeasca antrenor principal pe cel de la tineret ca si asa asta e ekipa de tineret…

Ultras
    Member

@dragos wrote:

SOS !!!

Chiar trebuie sa redeschid discutia? Dan Petrescu, Multescu, Andone si Balint au trait la Sportul din munca lui Cezar. Apele se vor limpezi la echipa. Deja cel mai bine platit jucator de la echipa a ramas cu buza umflata la plata lefurilor pe luna trecuta, in urma referatelor facute de Antrenor. Luna asta nu cred ca va mai pofti nimeni…

@Ultras wrote:

@dragos wrote:

SOS !!!

Chiar trebuie sa redeschid discutia? Dan Petrescu, Multescu, Andone si Balint au trait la Sportul din munca lui Cezar. Apele se vor limpezi la echipa. Deja cel mai bine platit jucator de la echipa a ramas cu buza umflata la plata lefurilor pe luna trecuta, in urma referatelor facute de Antrenor. Luna asta nu cred ca va mai pofti nimeni…

Cezar nu va putea face performanta nu pentru ca nu ar fi bun. Vine din pozitia de “second hand” in fata jucatorilor. Jucatori au nevoie de un antrenor care afacut mari performate ca jucator. Sunt tineri si au nevoie de un exemplu. Petrescu a reusit sa-i aduca la forma maxima pe Bucur si Mazilu.
    Asa ca d-l Siman tr sa bage mana in buzunar pt un antrenor daca mai vrea sa promoveze.

ultrasro
    Member

Cezar Zamfir face treaba buna la echipa in conditiile in care alti antrenori se codesc sa se inhame la munca 💡

Eu am incredere mare in Cezar Zamfir. stiti de ce? pentru ca prin el ii avem defapt pe toti antrenorii de pana acum la un loc. sunt absolut sigur ca Cezarica a invatat de la fiecare. E inevitabil. Sunt sigur ca a invatat de la Balint, de la Dan Petrescu si de la Multescu. De la Andone mai putin. Acum poate pune in aplicare, pentru ca nu are pe nimeni mai presus de el. Logic, nu?

dragos
    Member

v-as bucura ca, cezarica sa reuseasca promovarea si sa-si ia, apoi, licenta pro.

din pacate, statusul lui a fost mai mereu de secund…..am un feeling ca balint se va reintoarce.

Blue Eyes
    Member

O fi bun Cezarica dar echipa joaca prost……
    Trebe antrenor domn’le…
    Sa vina Ionut Popa !!!!!!!!!!!!!!
    Dar cine vine din A in B ???? 😮

07Ex
    Keymaster

Sa vedem daca Siman chiar vrea antrenor sau daca se multumeste cu Cezarica. Eu unul nu cred ca putem promova doar cu Cezarica la timona, dar mai stii? In plus, cred ca si daca Siman va vrea sa aduca antrenor, acum, in timpul campionatului este mai greu. Poate la iarna sa gaseasca pe cineva dispus sa ne antreneze.

stefan
    Member

Se rezolva treburile domnule! Danezul a cam luat-o pe unde s-a dus el in Polonia, noi frecam menta in B, hai Dane inapoi!

dragos
    Member

@stefan wrote:

Se rezolva treburile domnule! Danezul a cam luat-o pe unde s-a dus el in Polonia, noi frecam menta in B, hai Dane inapoi!

ar fi prost sa revina in mocirla div. secunde, dupa ce a prins gustul “extern”.

SPORTUL
    Gigi Mulţescu, din nou la Sportul
    Gheorghe Multescu a fost numit astazi 29 septembrie 2006 in functia de antrenor principal la FC SPORTUL STUDENTESC, acesta va semna un contract pe 3 ani avand ca principal obiectiv promovarea in Liga 1

http://www.gsp.ro/

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 53 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.