Cezar Mihalcescu

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 95 total)
  • Author
    Giani
    Member

Cezare, bine ai revenit. Parca lipsea un Gigi Contra pe forumul asta 😆 . Stai linistit, nu te acuza nimeni pentru cele ce afirmai in primavara. Atunci ai gresit intr-un singur sens: nu ai clarificat care sunt ideile tale, ce afirmatii sunt bazate pe informatii reale si ce sunt simple speculatii sau intuitii ale tale. Daca faceai acest lucru, discutiile ar fi luat o alta turnura si nu ai mai fi fost “fortat” de propria personalitate sa te retragi timp de opt luni (asta daca am calculat bine). E bine ca ai revenit, poate ne intalnim si in peluza dinspre camine.

Cainele
    Member

bine ai venit pentru mine Cezare , dar…de unde ai (re)venit?????te-a exilat Siman?! 8)

ultrasro
    Member

Noi mai de curand, dar asta este…. 8)

Interesant la rubrica proverbe siman care de azi il voi scrie cu s mic ceea ce va sugerez si voua afirma ca suporterii sunt niste betivi cam 30 care ar trtebui sa se spele pe dinti! Ce ziceti de asa atitudine???

Dintre cei 30 de suporteri care vin la meciuri, majoritatea dintre ei sînt beţi. Mai bine
    s-ar spăla pe dinţi”

Vasile Şiman, ştiind mai bine ca oricine că al 12-lea jucător al unei echipe este publicul. De aceea încearcă să şi-l apropie

Tavi
    Member

daca nu eram 30 ci 3000 nu indraznea sa faca asemenea comentarii!

Probabil este un tip las pentru ca nu a venit sa ne cunoasca .. nu eram multi iar jandarmii erau suficienti sa-l apere daca ii era frica …

asta spune multe despre ce fel de om este … eu unul cu bautura ma inteleg bine dar nu servesc cand vin la stadion … tzeapa …. si nici in galerie nu prea sunt amatori … cateva cazuri izolate nu pot fi considerate definitorii pentru un grup

sila uita un singur lucru … noi nu am iesit inca in presa …. poate asta vrea sa dezgroape securea … urat din partea lui … chiar grobian! Incepe un razboi prin presa in loc sa fi discutat in prealabil cu unii dintre noi …..

Ce sa-i faci atata poate el saracu’!

Ultras
    Member

O atitudine tipica. Care trebuie sanctionata printr-o scrisoare deschisa. Si semnata de cat mai multi membri ai Forumului. Deja m-am apucat sa scriu…

fanatikSS
    Member

nenorocitul….chiar mi-e mila de el….e atat de infantil….ar trebui sa stie ca betivii astia au venit la stadion cu mult timp inainte sa apara el si o sa vina (cu mult mai multa placere) dupa ce o sa plece el……..
    …..pai nemernicul asta care si-a batut joc de echipa nici nu auzise de SPORTUL STUDENTESC cand multi dintre noi erau pe stadion la meciul cu Brondby…….
    cum isi permite profitorul asta ordinar care duhneste de la o posta a mizerie intelectuala…sa ne faca pe noi betivi….noi care suntem singurii care iubim echipa asta…….???
    eu cred ca ar trebui sa-l punem la punct……intr-un fel sau altul…..
    macar sa ne stie de frica….

Tavi
    Member

Ok Florine! Te rog insereaza doua vorbe despre forum pentru a ne cunoaste lumea mai bine

Guys postati repede sugestii pentru scrisoare sa nu se raceasca ca nu mai are nici un efect!

Luni cel tarziu ar trebui sa apara replica in ziar … cei care mergeti la Tomescu discutati si treaba asta cu el … sunt convins ca ne poate sustine in fata presei

Ultras
    Member

Cine doreste sa semneze scrisoarea (pe care am sa o afisez aici dupa-masa) sa-mi trimita prin mail numele, locatia si o semnatura scanata.

Gabi
    Member

ceea ce ne SUGEreaza “sila” (cum bine i-a zis Tavi) demonstreaza caracterul lui infect.
    i-am putea oferi 30 de periutze de dintzi sub o alta forma, dar mi-e frica ca zgarie. mai bine vorbim cu “betzivii” din galerie, care sunt medici stomatologi, sa-i scoata dintzii inainte.

scuze pt. limbaj, dar nu cred ca merita altceva…

fanatikSS
    Member

…….poate ar fi bine pe scrisoarea care o vom semna toti….. sa ne trecem fiecare si profesia……..ca sa se vada cine sunt betzivii din galerie…………

Giani
    Member

Cred ca problema este mult mai trista, pentru el. Ii inteleg frustrarea, dar niciodata nu vei putea conduce un club de la inaltimea turnului de fildes in care s-a cantonat. Pentru ca numai asa poate fi definita atitudinea lui sile.

In primul rand, trebuie sa avem in vedere faptul ca niciodata nu a stiut sa comunice, nici cu presa si nici cu suporterii. Am fost alaturi de el la Liga imediat dupa ce am pierdut meciul decisiv cu Bacaul, prin neprezentare, si abia daca s-a uitat la noi. In loc sa evite acest moment, a recurs la trucuri ieftine, iar meciul tot s-a pierdut. A incercat sa ii fraiereasca pe Becali si pe Mitica si nu a reusit decat sa pice de neserios, iar echipa sa retrogradeze. In schimb, are pretentii ca fotbalistii sa joace cu burta goala. Noroc ca stadionul nu e al lui, ar fi fost in stare sa vanda si betonul din structura tribunelor.

Giani
    Member

@cezar_mihalcescu wrote:

Dintre cei 30 de suporteri care vin la meciuri, majoritatea dintre ei sînt beţi. Mai bine
    s-ar spăla pe dinţi”

Vasile Şiman, ştiind mai bine ca oricine că al 12-lea jucător al unei echipe este publicul. De aceea încearcă să şi-l apropie

Saraca limba romana!!!

Asta se vede la proverbe. Pe pagina 9, jos, este prezentata o situatie a echipelor din B care au siteuri. In dreptul Sportului este afisata adresa siteului creat de Cazimir, nicidecum vreun site oficial, realizat sub patronajul clubului. In coloana urmatoare este gazduit un mic articol referitor la “razboiul declaratiilor” dintre silica si galerie. In care sunt citate, foarte adevarat, dar si cam prea tendentios, o serie de “epitete” pe care unii dintre noi le-am adresat lui don’ Bazil. Faza la care nu a stiut decat sa sara in sus, ca o petarda produsa pe blat de minoritarii cu spoitingirul. Daca era baiat destept si mai intra si el tot pe blat pe acest forum, fac pariu ca ar fi sarit mai putin si ar fi avut o imagine mai apropiata de realitate, in ceea ce priveste atitudine suporterilor fatza de augusta-i persoana. Finalmente, ce o fi vrut? sa il lasam sa distruga nestingherit acest club?

dragos
    Member

el este un GOLAN, care-si face publicitate prin conducerea (JALNICA) a acestui club……mi-ar fi rusine in locul sau sa deschid gura….el pare a fi lupul moralist, insa e vai mama lui !!! – una spune si alta face!!!
    iar, noi, suporterii am fost langa echipa (fie ea cea actuala, fie acea din perioada de glorie) si la bine si la raU!!
    RUSINE SILE!!!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 95 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.