Cezar Mihalcescu

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 95 total)
  • Author
    Tavi
    Member

@Ultras wrote:

Cine doreste sa semneze scrisoarea (pe care am sa o afisez aici dupa-masa) sa-mi trimita prin mail numele, locatia si o semnatura scanata.

Florine, ma altur listei de semnatari, dar de semnaturi scanate chiar nu cred ca este nevoie. Pentru cei care nu-l considera semnat te rog da o indicatie catre forum si discutiile de aici si totul devine clar … cred eu.

Oricum Florin asteptam textul scrisorii.

Giani
    Member

Subsciu la idee, dar cred ca nu este necesar sa trimitem semnaturile scanate. hai odaa cu scrisoarea aia de protest, ca nu garantez ca pot sta prea mult.

fanatikSS
    Member

…….nici eu nu mai pot sta foarte mult………in jur de 16.30 va trebui sa plec…….

Cainele
    Member

Tzaranul se pune cu noi???frumos ii sta sa ne faca nespalati pe dinti , cred ca si mata lu’ Giani e mai curata decat el…

Cainele
    Member

RUSINE SIMANE!!!!!!!!!!!!! 👿

Giani
    Member

Trecand peste faza cu lupul moralist, silica mai si dovedeste carente clare d.p.d.v. stilistic. In postul anterior am “bolduit” deliberat o repetitie. Incercati sa cititi acea declaratie, cu voce tare, si va garantez cateva zgarieturi pe timpane. Cine si-a gasit sa ne dea lectii de morala… mai bine ar aborda un manual de stilistica.

Giani
    Member

@Cainele wrote:

Tzaranul se pune cu noi???frumos ii sta sa ne faca nespalati pe dinti , cred ca si mata lu’ Giani e mai curata decat el…

Caine, mai citeste odata ce ai scris! Nu prea pricep mesajul, dar din ce inteleg… m-am prins: matza, adica miorlaitoarea. Scuze.

Cainele
    Member

pai vezi Giani …ce credeai ca am scris????? 😆

Giani
    Member

@Cainele wrote:

pai vezi Giani …ce credeai ca am scris????? 😆

Nimic, nu priocepeam prea corect. Abia ce am recitit mesajul mi-a picat fisa. Cred ca mai bine ai fi facut comparatie cu vreun catza din fatza blocului, ca miorlaitoarea mea e foarte curata (ma rog, nu prea in materie de dantura, doar e pisica). 😆 Cred ca oricum se spala pe dinti mai des decat silica.

Cainele
    Member

adu-o la stadion…s-o vada silik

dragos
    Member

probabil, siman sufera ca nu mai este in centrul atentiei; cu ceva transferuri bomba sau cu NOUL ???? antrenor si de aceea arunca in presa tot felul de declaratii privind suporterii…….te pomenesti ca va incerca sa ne opreasca, in primul meci din retur, sa ne facem datoria???!!!!!

Tavi
    Member

Florine … sa inteleg ca treaba cu scrisoarea s-a fasait? :(

ultrasro
    Member

A plecat devreme de la servici… :(

Radu Dobrin
    Member

eu cred ca exista, totusi, un simbure de adevar aici…..la cum a jucat echipa 2 ani in ‘A’….cred ca iti trebuia o ‘doza’ si inainte- si dupa meci…nu de alta …dar ca sa rezisti psihic :)

Cainele
    Member

Lasa ca revine el cu fortze noi …la anu’ 😆

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 95 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.