Cezar Mihalcescu

Viewing 5 posts - 91 through 95 (of 95 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

@mihalcescu cezar wrote:

1. in ultimul an am fost mai mult plecat!
    2. daca s-ar putea as ruga sa fie pastrat contul de azi

Cezar,

Revin cu rugamintea de ieri de a-mi trimite un mesaj privat in care sa discutam despre conturile tale si despre regulile forumului. Cand spui ca vrei sa fie pastrat contul de azi la care cont te referi? Gandeste-te ca daca pastrezi contul pe care il utilizezi acum, toate mesajele scrise anul trecut iti vor fi sterse.

In concluzie, inca astept un mesaj privat de la tine, iar daca nu primesc unul in 24 de ore toate 3 conturile vor fi sterse.

webmaster
    Keymaster

Cezar,

Revin pentru ULTIMA data cu rugamintea de a-mi trimite un mesaj (e-mail sau PM) in care sa vorbim despre cele 3 conturi ale tale. Ti-am trimis nenumarare mesaje private, am scris pe forum ca vreau sa ma contactezi dar vad ca esti rau intentionat si nu vrei sa-mi raspunzi. Ca urmare daca nu primesc un mesaj de la tine in urmatoarele 24 de ore iti sterg toate conturile si-ti banezi si adresa IP.

Ora este acum 16:41 pe data de 22 mai 2006. Ai pana pe 23 mai 2006 la ora 16:41 sa-mi raspunzi. In caz contrar toate conturile iti vor fi sterse iar adresa IP banata.

panzerfaust
    Member

Istoria se va repeta atata timp cat niste vicii umane precum cei de la FRF, Comisia de arbitraj, LPF etc vor conduce, de fapt vor face jocurile in ‘fotbalul romanesc’ – o sintagma care le sta pe buze intr-o culoare verbala ce la ei bate spre maro, de-acum. Sportul retrogradata pentru niste datorii la stat, nu la Liga, iar Oierul de Pipera ‘facandu-l’ be Bodu si fugind cu sacosa de parale prin urbe.Liga asta ”I” a devenit o mocirla, poate ca din punctul asta de vedere e mai bine ca SS sa nu stea aici, cu acesti Mitici, Georgei si Fanei. Inca mai cred in spiritul unor cluburi, iar Sportul il are. Si pentru asta, tot respectul.

franz_kafka
    Member

Bine ai venit printre noi, panzerfaust!

panzerfaust
    Member

Multam’ fain, omule. Ca s-o spun pe aia dreapta, mi-s rapidist, insa pe forumul asta am intrat ca sa vad cam care e atmosfera la suporterii Sportului. Cred ca amaraciunea e mare, insa deh, asa e cand toate alea in tara asta sunt sub egida Balcaniadei: spaga, nepotismul, miticismul. Altminteri, ideea de ‘Sportul Studentesc’ mi-a fost simpatica de multa vreme, poate chiar de cand m-am trezit rapidist – sa tot fie vreo 20 de ani de atunci.

Viewing 5 posts - 91 through 95 (of 95 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.