Cezar Zamfir 27.10.1967

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Cezar Zamfir 27.10.1967

Viewing 8 posts - 16 through 23 (of 23 total)
  • Author
    Tavi
    Member

Lasa si tu diseara treningu’ de A1 pe balcon sa mai iasa mirosul de naftalina din el 😆

Altfel … bafta! Si poate gasesti un portar … macar gras (ca trece mingea mai greu de el) daca nu talentat.

dragos
    Member

@Tavi wrote:

Lasa si tu diseara treningu’ de A1 pe balcon sa mai iasa mirosul de naftalina din el 😆

Altfel … bafta! Si poate gasesti un portar … macar gras (ca trece mingea mai greu de el) daca nu talentat.

fii linistit – peste 2-3 etape il pune la loc (in sifonier) !!!!
    Catalin Multescu (care e destul de grasut) ar fi bun la noi in poarta……

las’ ca vine Gigi Multescu cu tot cu fiu-sau !!!!

Tavi
    Member

E talentat … pacat ca e gras! Chiar obez! 😮

Giani
    Member

Sper sa nu mai aiba “succesul” de anul trecut: 0-6 la Buzau, 0-5 acasa cu Modelu… Sunt curios ce rima am mai gasi la un 0-6, 0-5 :D.

07Ex
    Keymaster

@Giani wrote:

Sunt curios ce rima am mai gasi la un 0-6, 0-5 :D.

Nu stiu ce rima am putea gasi la un 0-6 sau 0-5, dar poate daca scoatem un 6-5 cu Cezarica la timona ii spunem 6-5, zar de fuga, sau 6-4 poarta-n casa.

🙄

OK, asta nu a fost funny deloc. 😆

Tavi
    Member

@Giani wrote:

Sper sa nu mai aiba “succesul” de anul trecut: 0-6 la Buzau, 0-5 acasa cu Modelu… Sunt curios ce rima am mai gasi la un 0-6, 0-5 :D.

Se gasesteeee! 0-6 e scor de tenis, nu? restul e simplu 😆 da’ nu-mi permit pe acest forum 😳

dragos
    Member

sile facuse o mutare tare: l-a dat afara pe cel, care se adresa jucatorilor cu domnilor si ii punea sa vizioneze filme despre gloria/performantele marilor sportivi si l-a pus pe zamfir, pe care jucatorii nu-l ascultau (cateodata il mai injurau) etc………

dragos
    Member

Cezarica isi face treaba de secund la Astra Giurgiu…..este secundul lu’ Isaila ;)

Viewing 8 posts - 16 through 23 (of 23 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.