Cine mai pleaca?

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Cine mai pleaca?

Viewing 14 posts - 16 through 29 (of 29 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Intr-o declaratie de azi, Rednic raspunde atacurilor lui Dan Petrescu. Interesant este ca Rednic si l-a dorit pe Galamaz in vara, dar Copos nu a fost dispus sa realizeze acest transfer. Sa fie cumva vorba de bani? 😈

Cainele
    Member

Sa plece Siman in p***a masii

cameliu
    Member

Maxim, Bucur si Cezar Zamfir, spre Rapid? Sambata 13 Decembrie 2003

Surse din interiorul clubului Sportul Studentesc ne-au informat ieri ca n-ar fi exclus ca alti doi jucatori din Regie, este vorba de Maxim si Gigel Bucur, sa fie transferati la Rapid, cei doi fiind doriti de antrenorul Dan Petrescu. Se vorbeste si de plecarea lui Cezar Zamfir in Giulesti, antrenorul care l-a secondat pe Dan Petrescu in turul campionatului Diviziei B, traversat fara nici o infrangere de Sportul Studentesc. Dinspre Regie ne-a mai parvenit si informatia potrivit careia patronul, sau investitorul clubului, Vasile Siman nu prea intentioneaza sa-si achite obligatiile financiare fata de salariati, jucatori si antrenori. Nici macar acum, in preajma sarbatorilor de iarna!

cameliu
    Member

Pina la urma pleaca toti!
    Ati vazut ca la Cupa ESO, doar unii au jucat…

Ultras
    Member

Lista celor doriti de Dan Petrescu este urmatoarea: Maxim, Bucur, Lazar, Mazilu

Tavi
    Member

Mishto daca il ia pe Mazilu 😆

Cainele
    Member

Dane, sa-l iei si pe sile ……. 😆

Giani
    Member

@adi wrote:

Mi se pare enorm, nu cred ca D-l Copos ar da atat pe un jucator care vine totusi in divizia B.
    Eu cred ca pretul nu a fost mai mult de 200.000$, cu larghete vorbind.

250 k, conform Mazetei, plus 50% din urmatorul transfer. Ceea ce nu e rau.

Cainele
    Member

nu e rau deloc , oricum …rrapid se vrea campioana …haha…niciodata cu asa antrenor si asa echipa

cameliu
    Member

Becali despre achiziţii

Vizavi de diversele nume vehiculate că ar putea ajunge la Rapid, preşedintele Ioan Becali susţine că “nu tratăm cu Ganea, Maxim nu este în atenţia noastră, nici Lazăr, nici Gigel Coman, nici Bucur. Dică nu vine la Rapid, la fel şi Caramarin. Nu tratăm pentru nici unul dintre cei care au fost menţionaţi de presă pînă acum”. “Avem pusă la punct o strategie foarte serioasă şi probabil că paşii transferurilor îi vom face ceva mai tîrziu decît anunţaserăm”. Totuşi, jucătorii amintiţi au fost analizaţi de conducerea clubului din Giuleşti, însă transferaţi au fost doar Galamaz şi Buta, ultimul readus ieri de la FC Naţional.

Ultras
    Member

Se pare ca nu va mai pleca nimeni. Siman cred ca are o mare suferinta. 😈

dragos
    Member

este nasol, cand oamenii de fotbal SUFERA!!!
    sa vada si el ce inseamna sa suferi pentru echipa…….

Giani
    Member

Intrebare: toa’rsu Be cat da pe sile??

dragos
    Member

acum, ca este iarna poate vor ingheta toate transferurile…….sa speram ca vom ADUCE CEVA (Mos Craciun stie….)

Viewing 14 posts - 16 through 29 (of 29 total)
  • The topic ‘Cine mai pleaca?’ is closed to new replies.