Cine va fi viitorul nostru antrenor?

Home Forums Archive Sezon 2005-2006 Season – Divizia A Cine va fi viitorul nostru antrenor?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 122 total)
  • Author
    Giani
    Member

@97SiR wrote:

Intrebarea mea este urmatoarea: Va fi mai bine sau mai rau fara Dan Petrescu antrenor? Nu stiu daca rezultatele pe care le-am avut turul asta s-au datorat in principal lui Dan Petrescu sau jucatorilor, dar as vrea sa vad cam care este opinia voastra. Credeti ca echipa va juca la fel de bine si fara Bursuc?

Eu zic ca rezultatele s-au datorat in primul rand… adversarilor. Ai sesizat asa ceva in tur? ca eu nu.

Terecm peste Dan Petrescu, a fost clar ca el a venit aici ca sa vada lumea ce poate sa faca ca principal…. :) s-a vazut si s-a carat…….. oricum adversari nu prea am avut. In aceste conditii s-ar putea pune urmatoare intrebare: Sportul a castigat mai toate meciurile pentru ca era Dan Petrescu pe banca?

Ultras
    Member

Raspuns categoric NU. Fara el castigam mai multe! Si poate mai jucam si acum in Cupa!

Radu Dobrin
    Member

mult mai multe nu puteam sa cistigam….ce putem spera e ca petrescu sa fi facut ordine in aparare, care era vraiste

Ultras
    Member

Faptul ca a plecat Galamaz e de rau. Ordine in aparare nu cred ca a facut, deoarece adversarii nu prea au au contat in atac si nu au ridicat probleme deosebite. Si in retur vom lua 2-3 goluri, problema e ca in Divizia A situatia se va schimba. Chiar ne trebuie un antrenor bun.

PS. Ii compatimesc pe rapidisti. 😈

@Ultras wrote:

Raspuns categoric NU. Fara el castigam mai multe! Si poate mai jucam si acum in Cupa!

Asta DA. Cu siguranta daca era altcineva antrenor si acum eram in Cupa Romaniei…. Nu zic ca ar fi un antrenor chiar asa de slab… mai are de crescut, iar la Rapid sigur isi va prinde urechile :)

rhcp
    Member

Si eu sunt tot pentru Hagi antrenor. In primul rand i-ar prinde bine o promovare, echipa e destul de buna, va aduce si ceva banuti, cu el pe banca nu cred ca vor incerca sa te fure arbitrii din B, si cine stie poate in final il va “ejecta” si pe Siman, de la echipa asta, ca ne-am cam saturat de el.

Ultras
    Member

E cam riscant pentru el. E in stare sa rateze promovarea si atunci s-a cam terminat cu Hagi antrenorul

@Ultras wrote:

E cam riscant pentru el. E in stare sa rateze promovarea si atunci s-a cam terminat cu Hagi antrenorul

Sunt deacord cu tine…. oricum nu cred ca ar fi cea mai fericita solutie

cameliu
    Member

Favoritul sondajului: Balint se pare ca si-a dat acordul pt Vaslui. Sursa, presa noastra asa ca nu-i sigur…

Pina Siman “se decide” toti vor fi ocupati…

Ultras
    Member

Gabi Balint are oferta de la Vaslui, dar asteapta o oferta concreta din partea lui Siman. Adica bani, nu vorbe!

dragos
    Member

pana una alta, nebunul DOAR VINDE…..mai sta un pic sa se gandeasca, daca sa “achizitioneze” un antrenor…..acum, cu banii in buzunar nu-i mai vine sa-i cheltuiasca caci daca te prinde ANU’ NOU cu ei, asa iti merge tot anul…..asa ca NOUL antrenor va fi “instalat” dupa Sf. ION…..poate imi face o bucurie si ma propune pe mine (asa ca de Sf.Ion)

Cainele
    Member

Pana la urma sa nu o puna pe…masa antrenor …e gratis ,nu?

Se zvoneste ca Balint ar fi semnat cu cei de la Vaslui

Cainele
    Member

nici o paguba daca nu vine Balint…

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 122 total)
  • The topic ‘Cine va fi viitorul nostru antrenor?’ is closed to new replies.