Concurs de pronosticuri – Editia 2007 – 2008

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II Concurs de pronosticuri – Editia 2007 – 2008

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Author
    Radu Dobrin
    Member

Cu o mica-mare intirziere, am reusit sa relansam concursul de pronosticuri pe sezonul urmator. Postati aici eventuale probleme/opinii/injurii/etc, legate de functionalitatea scriptului.

bafta!

rapid19pancu
    Member

daca ghicim scorul sunt si ceva premii??? :D

07Ex
    Keymaster

@rapid19pancu wrote:

daca ghicim scorul sunt si ceva premii??? :D

Nu, nu sunt premii. Castigatorul joaca doar pentru palmares. 8)

Giani
    Member

Nu mai fac nici un pronostic. De cate ori am facut-o a pierdut Sportul, asa ca nu mai contati pe mine in acest concurs.

07Ex
    Keymaster

@Giani wrote:

Nu mai fac nici un pronostic. De cate ori am facut-o a pierdut Sportul, asa ca nu mai contati pe mine in acest concurs.

Poate te referi la anul trecut, deoarece sezonul asta, singurul meci pe care l-a jucat Sportul l-a castigat. Cel din cupa nu a fost pus pe lista de pronosticuri asa ca ala nu conteaza.

Giani
    Member

NU. Anul trecut nu am mai pus pronosticuri, m-am oprit in urma cu doua sezoane, la sfarsitul turului.

dragos
    Member

din sezonul urmator, sper sa fie operational…….just for fun.

dragos
    Member

vom avea pronosticuri din toamna sau nu ???

07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

De de vrei as ai pronosticuri la toamna? Ti-e teama ca vom pierde meciuri fara sa pronosticam?

dragos
    Member

@07Ex wrote:

@dragos wrote:

De de vrei as ai pronosticuri la toamna? Ti-e teama ca vom pierde meciuri fara sa pronosticam?

exact.
    vroiam sa stiu cine va ghici scorul (evident ca, va fi pozitiv pt. oaspeti).

07Ex
    Keymaster

Radu a fost cel care, in trecut, s-a ocupat de pronosticurile pe forum. Sa vedem daca va avea timp sa refaca pronosticurile pana la toamna. Radu?

Radu Dobrin
    Member

din pacate, viitorul arata sumbru in privinta asta…Bineinteles ca voi incerca sa migrez scriptul la forumul nou, dar timpul ce poate fi alocat nu mai este pe masura celui de acum 2 ani… :(

Pe de alta parte, daca sintem 5 care pronosticam, se poate procesa si manual…Ideea cu automatizarea a fost pentru a il scuti pe Cazimir de un extra jobb cind eram 20+

Giani
    Member

Si ce sami pronostichezi Radule? Ca oricum pierdem cam tot ce misca.

07Ex
    Keymaster

Si asta e adevarat. Daca echipa pierde, inseamna ca toti vom pronostica corect la fiecare meci. Poate doar daca vor fi unii mai optimisti sa pronosticheze gresit, dar altfel …

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • The topic ‘Concurs de pronosticuri – Editia 2007 – 2008’ is closed to new replies.