Conducerea clubului

Viewing 11 posts - 166 through 176 (of 176 total)
  • Author
    dragos
    Member

insanatosire grabnica !!
    sanatate maxima !!

ngm
    Member

Cristi Gheorghe,

SANATATE SI PUTERE SA DEPASESTI PROBLEMELE!!!
    TE ASTEPTAM MAI PUTERNIC SI IN FORTA !!!
    TE CUNOSC CA UN MARE LUPTATOR, ASA CA SUNT
    SIGUR DE REVENIREA TA !!!

ashone
    Member

@cristig wrote:

Statistica dupa 3 saptamani de spitalizare

– am pierdut peste 4 litri de sange;

– am primit peste 3 litri de sange;

– am pierdut 1 bucata stomac integral;

– am facut o cezariana de peste 25 de centimetri, seman putin cu Spartacus la taieturi si julituri;

– mi-am spart arcada;

– am avut 21 de zile de spitalizare;

– am facut 2 drumuri cu salvarea;

– am stat 15 zile fara un strop de apa si mancare;

– am primit peste 30 de litri de perfuzii direct prin vene;

– sunt inca viu si va iubesc.

:ymcowboy: :ymhug: deci, daca mai era nevoie, ma vad nevoit sa subliniez inca o data: nimic nu ne doboara, nimic nu ne infringe!!!!! sintem mici dar ai dracu’ cum scrie pe un banner…. :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: hai cristi sus ! e de treaba ! **== **== ~o) ~o) m/ :D/

razvanR
    Member

Multa putere, mult curaj, sa te refaci cat mai repede!

Insanatosire grabnica si putere de munca caci se pare ca mai avem o fisa sa ne afirmam in Liga 1 sper sa nu o irosim.

cristig
    Member

Dragii mei,

Cum bine stiti sunt in concediu medical… am lucrat la cateva idei iar una dintre ele este campania suporterilor… va rog sa va ganditi si sa imi scrieti fiecare mesajul vostru dintr-un spot si cine se baga sa filmeze sau sa se filmeze(adik cine doreste sa devina celebru…)…. chiar ma bazez pe voi si ideile voastre …

iata cum suna unele dintre mesajele gandite de mine…

Spot 1:
    FADE IN:
    Ma cheama….. sunt inginer, lucrez de mai bine de 20 de ani in constructia de drumuri. Mi-as fii dorit sa joc fotbal, sa fiu fotbalist… Nu stiu, nu a fost sa fie.. daca as putea sa o iau de la capat azi as dori sa joc la Sportul Studentesc.
    FADE OFF:

Spot 2:
    FADE IN:
    Salut, Sunt ….. lucrez ca sofer de taxi si deseori visez ca joc cu tricoul Sportului Studentesc pe mine. Chiar daca mi-am dorit o viata mai buna, la final am ramas doar cu Sportul Studentesc.
    FADE OFF:

Spot 3:
    FADE IN:
    Salut, Sunt ….. si mi-as fi dorit al naibii sa fiu fotbalist, asa ca fiul meu este la Sportul Studentesc.
    FADE OFF:

PENTRU ASHONE – ACEASTA CAMPANIE ESTE PENTRU SPORTUL SI NU PENTRU PATRONI, JUCATORI sau DIRECTORI

Va rog sa fiti creatitvi si fara mishtocareala…

Cel care se pregateste sa reintre in joc

dragos
    Member

propunerea mea (in fata camerei de luat vederi se va afla un copil):
    Salut, sunt……. si vreau sa incep fotbalul la Sportul Studentesc.
    Vreau sa ajung MARE !

@dragos wrote:

Vreau sa ajung MARE !

Dragos,se vrea a fi o campanie a suporterilor,nu de atragere a talentelor,pentru asta deja sunt clip-uri pe site-ul oficial al clubului.Ma bucur,domnule Gheorghe ca in sfarsit v-ati intors privirea si asupra noastra,poate prin astfel de actiuni vom mai creste in numar pe stadion,deoarece ca un club sa fie de succes trebuie sa stie sa se si promoveze.

Eu m-as gandi la un clip prin care suporterii sa povesteasca succint,insa convingator,momentul cand s-au indragostit de Sportul Studentesc gen:

Fade In

Ma numesc…..Am devenit “student” la 19 septembrie 1984 la un meci Sportul Studenţesc – Internazionale Milan 1-0….momentul de magie al lui Hagi si Sandu m-a convins ca trebuie sa fac parte din familia Sportului Studentesc

Fade Out

Si acum ca un mesaj pe un fundal negru:”Sportul Studentesc,o singura echipa,nenumarate povesti” sau un mesaj care sa transmita ceva ce e specific Sportului.

Sper ca ajuta si de asemenea trag nadejde ca nu ati renuntat la acel magazin online cu articole promotionale cu Sportul Studentesc,deoarece am vazut ca pana si taranii de la Chiajna detineau asfel de articole cu insemnele clubului, cum ar fi:fanioane,fulare,tricouri etc…..chiar vreti sa fim singura echipa cu marketing 0 din Liga I?

Numai bine si sper sa reveniti cat mai in forta.

dragos
    Member

@Ace of Spades wrote:

@dragos wrote:

Vreau sa ajung MARE !

Dragos,se vrea a fi o campanie a suporterilor,nu de atragere a talentelor,pentru asta deja sunt clip-uri pe site-ul oficial al clubului.

daca se considera ca, mesajul meu este inutil nu se va tine cont de el si gata……nu-i nicio problema.
    pana la urma, daca-ti doresti sa joci la echipa ta preferata trebuie sa fii suporterul ei, nu ?

edyn.grosu
    Member

eu am niste poze cu fiul meu de cca 4 ani, am poze cu el de la meciurile lui SS de cind avea 3 luni, apoi spre final un mesaj video:)))

@dragos wrote:

daca se considera ca, mesajul meu este inutil nu se va tine cont de el si gata……nu-i nicio problema.
    pana la urma, daca-ti doresti sa joci la echipa ta preferata trebuie sa fii suporterul ei, nu ?

Multi copii sunt stelisti si dinamovisti,dar ei aleg Sportul pentru ca se stie ca Centrul nostru de copii si juniori e cel mai bun din Bucuresti,poate chiar si din tara,exemplul cel mai bun e fiul lui Sumudica care e rapidist convins,plus ca un copil de circa 10 ani nu prea exprima credibilitate in fata camerei pentru a convinge.Iar in al doilea rand, lumea deja stie ca avem un centru bun de junori,asa ca trebuie sa venim cu altceva,sa surprindem.Nu trebuie imi iei mesajul in nume de rau,si eu mi-am exprimat o opinie cu privire la propunerea ta,pana la urma tot domnul Gheorghe decide.

Viewing 11 posts - 166 through 176 (of 176 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.