Costin Lazar 24.04.1981

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Costin Lazar 24.04.1981

Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 265 total)
  • Author
    Zibling
    Member

Casa de piatra Costine !!! Baietzii au vrut sa-ti faca cadou o victorie la Cluj, insa si un egal fara gol primit e bine venit in conditiile in care am avut un singur atacant.

dragos
    Member

CASA DE PIATRA SI FERICIRE, COSTINE !!!

cameliu
    Member

La Multi Ani! Costine!

Asteptam o victorie cu Dinamo!

07Ex
    Keymaster

Intr-adevar, La Multi Ani Costine!

Radu Dobrin
    Member

la multi ani costine!

ultrasro
    Member

De ziua lui, Costin a participat la un antrenament extrem de incarcat in Regie. Cu ocazia asta i-am zis un “La Multi Ani” de la inaltimea tribunei I :)

dragos
    Member

LA MULTI ANI, SA FII SANATOS si SA-TI MEARGA CAT MAI BINE !!!

Giani
    Member

La multi ani, Capitane!!! Si cu atatea evenmente personale importante (cununia civila in martie, nunta in iulie), un titlu de campion in anul 2006 este obligatoriu!

cos22min
    Member

Va salut.Imi ziceti si mie Id`ul de Messenger al lui Costin Lazar ? ….Va multumesc .Fortza Sportul .

cos22min
    Member

@cos22min wrote:

Va salut.Imi ziceti si mie Id`ul de Messenger al lui Costin Lazar ? ….Va multumesc .Fortza Sportul .

Imi ziceti va rog frumos ….. :)

Radu Dobrin
    Member

cosmin, bun venit

sint nedumerit insa de intrebarea ta. Aceste lucruri sint de natura privata si pot fi obtinute doar de la persoana in cauza. Sint convins insa ca poti sa ii scrii o scrisoare pe adresa de la servici, sau poate Costin iti posteaza raspunsul chiar aici.

cos22min
    Member

@Radu Dobrin wrote:

cosmin, bun venit

sint nedumerit insa de intrebarea ta. Aceste lucruri sint de natura privata si pot fi obtinute doar de la persoana in cauza. Sint convins insa ca poti sa ii scrii o scrisoare pe adresa de la servici, sau poate Costin iti posteaza raspunsul chiar aici.

Multumesc ca mi`ai raspuns dar…sincer nu asteptam raspunsul neaprat aici …..ma multumeam si cu un PM ….de la oricine care ma poate ajuta .

Giani
    Member

@cos22min wrote:

@Radu Dobrin wrote:

cosmin, bun venit

Multumesc ca mi`ai raspuns dar…sincer nu asteptam raspunsul neaprat aici …..ma multumeam si cu un PM ….de la oricine care ma poate ajuta .

Cred ca ti-am mai raspuns si pe alte canale. Singura persoana de la care poti cere ID-ul este chiar Costin. Nu stiu cat ti s-ar parea de corect ca un (mai mult sau mai putin) cunoscut sa dea adresa ta de mail sau ID-ul de yahoo unei persoane complet necunoscute. Recunosc ca mie nu mi-ar placea. Aplicand acelasi standard si in cazul Capitanului, evident ca nu voi da ID-ul lui unui tert. Daca el considera ca este cazul sa iti dea ID-ul, o va face.

cos22min
    Member

Pai dar cum sunt nou pe forum nu stiam ca Costin intra pe forum si de asta am intrebat . Multumesc

Lion
    Member

Lazar is very close to sign with Fc.CSKA Sofia thats an information from Bulgarian Newspapers

Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 265 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.