Costin Lazar 24.04.1981

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Costin Lazar 24.04.1981

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 265 total)
  • Author
    dragos
    Member

Costine, sa jucati INTELIGENT si SA CASTIGATI si in cotroceni si la timisoara!!!!

Costine (permite-mi, te rog, sa-ti spun pe nume desi nu te cunosc), exista sansa sa se intoarca Paduret odata cu plecarea lui Tibi?
    Voi jucatorii ce parere aveti de acest fapt? Tu, care vei fi coloana vertebrala a echipei?

SA O IUBIM PE SPORTUL!

dragos
    Member

@DAN VALER MOLDOVAN wrote:

Costine (permite-mi, te rog, sa-ti spun pe nume desi nu te cunosc), exista sansa sa se intoarca Paduret odata cu plecarea lui Tibi?
    Voi jucatorii ce parere aveti de acest fapt? Tu, care vei fi coloana vertebrala a echipei?

SA O IUBIM PE SPORTUL!

poate nu va pleca, totusi, Tibi in aceasta iarna……..

Dragos Chiva
    Member

Antena 1 dadea sambata seara ca sigur transferul lui Costin Lazar la Rapid in pauza competitionala.Toata lumea este de acord ca Gigel era normal sa plece, in cazul lui Balan se vehiculeaza sume ametitoare care nu pot fi neglijate, dar v-ati pus intrebarea ce se va intampla cu jocul echipei daca jucatorii care asigurau echipei un joc inchegat pleaca toti odata?Imi pare rau sa o spun dar intentiile lui Siman devin evidente.Capitanu` ce spune?

dragos
    Member

Costine confirmi sau infirmi aceasta stire????

daca toti trei pleaca…vom fi la pamant…

cameliu
    Member

Pe onlinesport la zvonuri ar pleca si Ciupe la Dinamo…

ultrasro
    Member

A aflat si el zvonurile tot de la cei din presa. Ciupe si el tot din presa auzise de zvonurile cu Dinamo. Iar Bucur si Balan spuneau ca in fiecare zi ii transfera cineva la alta echipa de o sa ajunga sa raspunde mai mult la interviuri cu privire la posibile transferuri decat sa joace.

07Ex
    Keymaster

Deci ca deobicei presa scrie articole doar ca sa se afle in treaba. Eu unul pana nu vad ceva concred in legatura cu transferurile nu mai cred nimic din ce scriu astia in presa.

Giani
    Member

Am mai aflat acum 5 minute de un alt transfer: suparati de prestatia penibila a lui Csech, conducatorii clubului Chelsea au decis sa dea o sansa in plus fotbalistilor romani. In urma cu 20 de minute, Roman Abramovich i-a facut lui Siman, ca intre fosti bolsevici, o oferta ametitoare: 20 ME pentru transferul lui Stancioiu, care ar avea la clubul londonez un salariu de 4M pe an. Siman s-a intins la negocieri si a cerut 30 M. Tratativele continua. Asteptam noi vesti.

Gabi
    Member

Giani, ce-ai tata?:) mai bine il dam pe Siman si-i punem si vreo 10.000 de lei in buzunar ca sa valoreze ceva. 👿

Giani
    Member

@Gabi wrote:

Giani, ce-ai tata?:) mai bine il dam pe Siman si-i punem si vreo 10.000 de lei in buzunar ca sa valoreze ceva. 👿

Nimik… doar ca m-am angajat ieri dimineatza, cu norma partiala, atat la Mazeta cat si la Proscrot 😈 , asta daca ai timp sa ma si crezi, evident. Daca ar citi baietii postul meu, toate ziarele ar vui cu simt de raspundere, desi e logic ca totul e o caterinca.

costin1981
    Member

Noroc baieti,imi pare rau ca nu am mai intrat de mult pe site, dar nu mai stiam parola si imi parea rau ca am pierdut legatura cu singurii nostrii suporteri adevarati.Ce sa va mai spun sunt bucuros ca pot sa vb iar cu voi si astept sa conversam,si multumim ca sunteti mereu langa noi.Lazar

ultrasro
    Member

In retur aveti nevoie de 7 victorii din 15 meciuri ca sa reusiti o clasare onorabila. Daca se mai obtin 3-4 egaluri atunci cred ca va fi cea mai buna evolutie a echipei din ultimii 17 ani! Asa ca luptati si castigati!

Ultras
    Member

Costine, stii ceva despre ce jucatori sunt ofertati? Ca din cauza presarilor suntem cu nervii la pamant… 😈

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 265 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.