Cristian Ciubotariu 24.10.1980

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Cristian Ciubotariu 24.10.1980

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 66 total)
  • Author

Asa au anuntat cei de la REalitatea TV Aveti ceva detalii ?

De Chihaia ce se mai aude :?:

dulcikka
    Member

din pacate pt echipa din regie,dar nu si pt el chihaia tocmai s-a transferat la national!

ultrasro
    Member

Si sa se transfere acum la AC Milan, sa castige si Sportul ceva din transferul lui ulterior!

Ultras
    Member

Din Gazeta Sporturilor aflam ca Andone l-ar dori pe Ciobotariu la Dinamo

Din Gazeta Sporturilor

Interes pentru Ciubotariu
    Cristian Ciubotariu ar putea fi ultima achiziţie a lui Dinamo înainte de începerea returului. Din cîte se pare, antrenorul Ioan Andone ar dori să se întărească pe banda stîngă, fiind nemulţumit de prestaţia lui Dorin Semeghin. Jucătorul Sportului, care în tur a evoluat la Rapid, s-ar putea alătura lotului alb-roşu imediat după revenirea în ţară a “cîinilor”.

18 februarie 2004

cameliu
    Member

Prea mare pierdere nu e!
    La noi n-a mai jucat fotbal de cind eram in B si-am promovat… Cit despre goluri… In Divizia A cred ca a dat un gol in meciul cu Galatiul 2-4… da nu-s sigur!

Radu Dobrin
    Member

imi place im mod deosebit “sa se intareasca pe banda stinga” …..cred ando vroia sa spuna “sa intareasca banda dreapta….a adversarilor” :)

dragos
    Member

ioi, ce usurare……….

07Ex
    Keymaster

Ma si miram ca Ciobi sa accepte sa joace din nou la noi (si in divizia B bagati de seama) dupa ce a jucat la Rapid atata timp. Lasati-l sa plece ca promovam si fara el.

Ultras
    Member

Pai cu el nu se stie daca am promova! 😈

Mai baieiti nu fiti rai…. promovam dar poate ne manca un pic niste ficati acum o sa ii manace ficatii lui ando

Cainele
    Member

mai de ce sunteti rautaciosi????????? 😆
    Ce e semeghin ce e asta mic ciubotariu (parca) 😆 😆 😆

Ultras
    Member

Din Gazeta Sporturilor

Diferenţă de 50.000 de dolari

Oficialii lui Dinamo şi ai Sportului nu au căzut încă la pace în privinţa preţului transferului mijlocaşului Cristi Ciubotariu în Ştefan cel Mare. Roş-albii nu doresc să investească mai mult de 50.000 de dolari în aducerea fotbalistului în vîrstă de 23 de ani, iar preşedintele clubului din Regie solicită aproape dublu. “Ar fi bine ca părţile să se înţeleagă ca să ştiu şi eu unde joc în retur. Bineînţeles că doresc să evoluez la Dinamo, ar fi perfect pentru mine”, a comentat ieri Ciubotariu.

Ultras
    Member

Pentru ProSport, Siman a declarat ca mai trebuie ca la Dinamo conducerea clubului (multicefala) sa se hotarasca asupra sumei de transfer. Este posibil ca Sportul sa primeasca si unu-doi jucatori sub forma de imprumut.

Radu Dobrin
    Member

@Ultras wrote:

Din Gazeta Sporturilor

“Ar fi bine ca părţile să se înţeleagă ca să ştiu şi eu unde joc în retur. Bineînţeles că doresc să evoluez la Dinamo, ar fi perfect pentru mine”, a comentat ieri Ciubotariu.

…magarie la care eu adaug “gind la gind cu bucurie – ar fi mai bine si pentru noi!”

a citit romanu’ un pogon de bani in dreptul numelui sau si ce a zis?…haoleo ca dibaci mi’s!

ar fi bine sa se uite la casetele meciurilor jucate de el in ‘A’ inainte “comenteze”…

07Ex
    Keymaster

@Ultras wrote:

Pentru ProSport, Siman a declarat ca mai trebuie ca la Dinamo conducerea clubului (multicefala) sa se hotarasca asupra sumei de transfer. Este posibil ca Sportul sa primeasca si unu-doi jucatori sub forma de imprumut.

Pai nu inteleg dece Siman nu vrea sa-l dea si pe 50000 mai ales daca va primi doi jucatori sub forma de imprumut. Mai bine ia 50000 pe el si scapam odata de Ciobi decat sa ramana la noi si sa ne manance zilele.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 66 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.