Cristian Ciubotariu 24.10.1980

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Cristian Ciubotariu 24.10.1980

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 66 total)
  • Author
    Radu Dobrin
    Member

@cameliu wrote:

…Ciubotariu se adaugă pe lista de indisponibili a Sportului pentru partida de sâmbătă de la Modelu, care îi mai cuprinde pe Secăreanu, Bălan, Stângă, Costin Gheorghe (accidentaţi) şi Varga (neinclus în lot).

😆 de data asta ce a mai facut?

ultrasro
    Member

Nimic se pare, inca nu a facut suficienta penitenta 8)

Zibling
    Member

Eu sper ca fara “indisciplinatii” Ciobi si Varga, echipa va face un joc deschis si placut la Modelu si cu Tulcea acasa. Doamne ajuta!

dragos
    Member

offf, bine ca nu vom mai avea “bulevard” pe stanga !!!!!

Zibling
    Member

Mda… azi am avut insa bulevard pe dreapta, unde micutul Oae singur nu a facut fata, deoarece Irimia a fost mai tot timpul un fel de mijlocas central si gazdele au simtit asta presand pe partea lui tot timpul.

Multumim Ciobi! Multumim Irimia! Multumim celor care i-au readus pe celor 2 in Regie!!! :?

Giani
    Member

El Ciobi, Ciobi klingoniano,
    El Ciobi, Ciobi klingoniano.

Bine ca nu a jucat, ca aveau calarasenii 4-0 in minutul 30 :twisted:. Prefer sa il vad pe Oae cum greseste odata, decat sa il vad pe latosul asta care isi ascunde fitzele sub trei kile de gel cum il doare in fund.

ultrasro
    Member

Sunteti cam duri cu ciobi, eu cred ca mai merita o sansa!

07Ex
    Keymaster

@ultrasro wrote:

Mda, merita o sansa, dar cand primeste doua rosii in 5 meciuri merita apostrofarile de mai sus. Daca ar fi lasat bulevard pe stanga ca vezi doamne era jucator tanar si fara experienta era una, dar cand el are experienta pe care o are, si cand lasa bulevardele pe care le lasa, si cand mai si primeste 2 cartonase rosii in 5 meciuri, eu zic ca nu are ce cauta la echipa.

Te rog sa ma scuzi Ovidiu, dar nu sunt de acord cu tine. Sansa o merita, a avut-o si am vazut cu totii ce a facut cu ea. 😥

Zibling
    Member

@ultrasro wrote:

Ce ti-o fi spus Ciobi in discutia aia privata de nu mai esti contra lui si o tot dai in umanism. Da, toti gresim, dar flegma aia si iesirile nesportive nu sunt doar greseli, sunt anti-fotbal.

MarcAntoniu
    Member

Imi pare ca, nu-i convine sa joace in aparare.
    Cred ca, ar prefera sa joace atacant”.
    ..Asta nu este o scuza pentru ca, dupa ce urca pe stinga, sa se intoarca in pasi de vals dupa adversar.

Tavi
    Member

la Campina a fost varza :( … ca in multe meciuri din acest sezon

nu are loc intr-o echipa care vrea sa promoveze

ultrasro
    Member

In singurul meci in care a jucat atacant 90 de minute Ciobi a aratat ca Multescu a gresit hotarand sa joace fundas stanga. Cu el in atac poate multe din ocaziile ratate ar fi fost goluri pentru noi!

MarcAntoniu
    Member

Pai OMU ar fii Atacant de meserie. Il avea pe Dedu. De ce sa-l folosesti pe Ciobi in alta parte?

sircos
    Member

ce mai fuge baiatu` asta pe teren contra sportului. si asta 90 minute 😆 LOL

dragos
    Member

@sircos wrote:

ce mai fuge baiatu` asta pe teren contra sportului. si asta 90 minute 😆 LOL

hmmm, o fi baut reddd-bullll (iti da aaaaripi !!!) :?: :?: ❗ ❗

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 66 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.