Cristian Ciubotariu 24.10.1980

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Cristian Ciubotariu 24.10.1980

Viewing 6 posts - 61 through 66 (of 66 total)
  • Author
    Zibling
    Member

Primele de joc pt victorie iti dau cu siguranta aripi. Pe cand, daca joci la Sportul si nu ai astfel de bonificatii, iti vine sa stai numai pe banca de rezerve si sa faci pe prostul la antrenamente. Comenteaza cineva? 8)

07Ex
    Keymaster

Iti dau dreptate, Zibling. Din pacate cred ca doar noi suporterii iti dau dreptate. Siman e visator la acest capitol.

dragos
    Member

@07Ex wrote:

Iti dau dreptate, Zibling. Din pacate cred ca doar noi suporterii iti dau dreptate. Siman e visator la acest capitol.

sile este un explodat.

Zibling
    Member

La unica mea discutie personala cu Vasile Siman (mai erau de fata Ovidiu, fratii Cucu, Ashu si Nicu de la beci) i-am pus 3 intrebari:

– de ce nu avem un sponsor principal ?
    – de ce nu se dau prime, respectiv sanctiuni jucatorilor la victorii, respectiv infrangeri ?
    – de ce, daca a plecat psihologul echipei, nu face eforturi sa aduca altul ?

… si la toate mi-a dat raspuns de politician, adica m-a lasat in ceata. Mai aveti nevoie de alte detalii?

07Ex
    Keymaster

@Zibling wrote:

La unica mea discutie personala cu Vasile Siman (mai erau de fata Ovidiu, fratii Cucu, Ashu si Nicu de la beci) i-am pus 3 intrebari:

– de ce nu se dau prime, respectiv sanctiuni jucatorilor la victorii, respectiv infrangeri ?

… si la toate mi-a dat raspuns de politician, adica m-a lasat in ceata. Mai aveti nevoie de alte detalii?

Eu unul nu mai am nevoie de alte detalii. 😥

dragos
    Member

@Zibling wrote:

daca ti-ar fi raspuns limpede, atunci as fi crezut ca, este barbat si poate accepta greselile.

Viewing 6 posts - 61 through 66 (of 66 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.