Cristian Irimia 07.07.1981

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 84 total)
  • Author
    cameliu
    Member

si caricatura gsp…

http://www.gsp.ro/?c=1&b=4498

dragos
    Member

kiki a debutat intr-un meci amical din cadrul turneului efectuat de dinamo kiev in cipru, parca sau antalya…..oricum a jucat o repriza, iar in cealalta au jucat cernat si ghioane.

kiki a petrecut revelionul in delta alaturi de galamaz, edy stancioiu, rusu si chihaia……iar chihaia i-a oferit un inel de logodna prietenei sale, asa ca anul asta se lasa cu nunta mare……CASA DE PIATRA, TAVI !!!!

dragos
    Member

s-ar putea ca, ghionoaie sa fie exclus din lot pentru neprezentare in cantonament……CAPRICIOS mai este baiatul asta !!!!
    sper sa NU VINA la nationala…….

S-ar putea spune despre Ghioane ca e un geniu neinteles. Geniu nu stiu daca e dar neinteles sigur e , uneori cred ca nici el nu se intelege. Daca vine la nationala sa dea totul atunci eu vreau sa vina, daca doar vine asa in vizita sau la plimbare atunci sa ramana in Kiev si sa isi vada de nebuniile lui din cap. Sper sa il convoace si pe KIki la nationala merita si poate daca va dovedi adevarat sa valoare la Kiev va veni.

cameliu
    Member

Din pacate Ghioane a avut un atac cerebral…
    Ii urez sanatate!

dragos
    Member

MULTA SANATATE, TIBI !!!!
    aseara, cand am auzit la tv, chiar imi parea rau ca am avut si am scris ganduri negative despre el……parca am avut o premonitie, chiar imi pare rau.

Se pare ca nici eu nu l-am inteles. Ii doresc insanatosire grabnica si sper sa revina la nivel inalt cat mai repede , daca va mai fi posibil.

dragos
    Member

se pare ca incepe sa-si revina…..

Da stirile in legatura cu el sunt din ce in ce mai imbucuratoare si se pare ca va reveni la pregatirii peste vro 2-3 saptamani. Bafta si sa il vedem cat mai repede la forma care l-a consacrat.

cameliu
    Member

Irimia a debutat la Dinamo Kiev
    Transferat la sfîrşitul anului trecut la campioana Ucrainei, Dinamo Kiev, Cristian Irimia a debutat ieri pentru noua sa formaţie. În prima etapă a returului, ex-dinamovistul, integralist, a avut o evoluţie foarte bună în meciul cîştigat pe teren propriu, scor 2-0, cu Krivoi Rog. Cernat, titular, a pasat decisiv la primul gol şi a fost schimbat în minutul 79.

Giani
    Member

Poate ne trezim cu el ca revine (a se vedea articolul preluat de Cazimir de pe GSP in topicul dedicat meciului cu Chimia Brazi). Eu zic ca nu ar fi rau.

cameliu
    Member

Prosport:

Irimia se antrenează în Regie

SPORTUL Mijlocasul lui Dinamo Kiev, Cristi Irimia, a revenit în tara si se antreneaza cu fosta sa formatie Sportul Studentesc. Irimia mai are contract cu cei de la Kiev pentru înca trei ani, dar nu exclude o revenire în Liga I. “Mi-as dori sa-mi gasesc o echipa la care sa pot juca mai mult decât la Kiev. Au fost ceva discutii cu cei de la Urziceni, însa totul a picat în ultimul moment. Pe mine m-ar tenta un transfer definitiv, iar domnul Surkis m-a asigurat ca, în cel mai scurt timp lucrurile se vor rezolva”, a declarat mijlocasul.

07Ex
    Keymaster

Cine stie, poate vine la noi sa ne ajute sa promovam. 😆
    Daca am fi fost in Liga I mai degraba, dar asa nici vorba.

Giani
    Member

Si daca nu gaseste in liga 1, o accepta si liga 2 😈 ?

dragos
    Member

greu de crezut ca va juca in liga secunda, insa speranta moare ultima, iar dorinta de a-l vedea pe Kiki “student” din nou, ar fi o MARE realizare pentru ECHIPA !!!

haide KIKI, haide KIKI, haide !!!!

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 84 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.