Cum (credeti ca) terminati sezonul?

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games Cum (credeti ca) terminati sezonul?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • Author
    nicu
    Member

Mai sunt doar 2 etape. Cum sta fiecare? Sperante de promovare/retrogradare?
    Eu termin pe 2 in ultima divizie. Etapa trecuta eram pe primul loc si jucam derbiul cu locul 2. Eram sigur de victorie, dar am pierdut penibil.
    Mai nasol a fost ca adversarul nu se ami logase de 5 saptamani, deci nu am fost in stare sa-l bat stiiind exact ce joaca.
    Deci:
    Cine promoveaza?

ultrasro
    Member

nu are echipa proasta… bat in lemn sper sa nu am vreo surpriza inaintea derbiului de saptamana viitoare….

Pentru marele derby am pregatit banuti… vreo 6 milioane sa cumpar un fundas sau un atacant mai rasarit :)

Sper deci la locul 1 cu baraj de promovare

adi
    Member

la mine s-a terminat sezonul, dupa infrangerea neasteptata de sambata.
    poate promovez sezonul viitor, poate in urmatorul …

Cainele
    Member

FC HAM HAM va termina pe locul4( sau 5) depinde… 👿

Radu Dobrin
    Member

3…lucrurile au fost clare de la inceputul returului

Din pacate o sa mai stau doua sezoane in divizia VI… voi termina pe locul doi cel mai probabil… daca se va impiedica liderul o sa joc barajul… daca nu asta este.

@ultrasro wrote:

nu are echipa proasta… bat in lemn sper sa nu am vreo surpriza inaintea derbiului de saptamana viitoare….

Pentru marele derby am pregatit banuti… vreo 6 milioane sa cumpar un fundas sau un atacant mai rasarit :)

Sper deci la locul 1 cu baraj de promovare

Iti vand eu un fundas formidabil la inceputul sezonului, pe 10mil. :) ce zici iti convine??? 😆

ultrasro
    Member

Solid aparator si pasator….

Ultras
    Member

Ba, imi pare rau sa o spun ca esti frate-meu, da’ ai luat-o razna de tot cu hattrick-ul! Doar aici te mai aud si te mai vad! Nu tu o informatie din viata reala, nu tu un comentariu… Calmeaza-te ca nu mai scapi! 😈

PS. Presupun ca nu o sa te mai vad nici pe la stadion in retur, ca ai meciuri importante!

ultrasro
    Member

Am meciul decisiv pentru castigarea seriei sambata viitoare… apoi posibilul baraj… pentru promovare…. si nu fi asa de dur, eu de exemplu nu mai am voie pe Yahoo Messenger la servici. Ma revansez cu HT-ul, acum si in Limba Română 😆

Cainele
    Member

@ultrasro wrote:

Am meciul decisiv pentru castigarea seriei sambata viitoare… apoi posibilul baraj… pentru promovare…. si nu fi asa de dur, eu de exemplu nu mai am voie pe Yahoo Messenger la servici. Ma revansez cu HT-ul, acum si in Limba Română 😆

Cat te platesc astia Ovidiu sa le faci reclama la site?????? 😆

nicu
    Member

I-au promis ca o sa castige meciul urmator:D

ultrasro
    Member

Nu am siguranta ca voi bate in meciul decisiv…. 8)

Cainele
    Member

o sa bati……la pariu????? 😆

ultrasro
    Member

sa bat…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.