Cupa Sportul Studentesc – Editia II

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games Cupa Sportul Studentesc – Editia II

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 80 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Cine se inscrie?

Mai pui si intrebari indiscerete… :) Eu sunt sigur care vor fi cei care se vor inscrie.

Ovdiu eu iti propun sa nu mai folosim managercup. Tu ce zici?

Rectificarea ar fi ca s-ar preta mai degraba denumirea de SPORTUL STUDENTESC INTERNATIONAL CUP – EDITIA A DOUA

adi
    Member

CF Sportul Studentesc 1916.

nicu
    Member

1)CF Sportul Studentesc 1916
    2)Black@White

Radu Dobrin
    Member

si eu!..:)

ultrasro
    Member

e mai economic…

nicu
    Member

Daca vreti sa nu folosim Cup managerul, ma pot ocupa eu de program clasament,….
    Nicu

nicu
    Member

Sa stiu daca imi caut amical.
    N

ultrasro
    Member

Cred ca pe 14 aprilie 2004

Incepem in 14 aprilie, cred ca este mai convenabil, nu dealtceva, dar sa fie timp pentru inscrieri, nu? Si sunt deacord vom folosi CupManager

ultrasro
    Member

Propunere: Mai bine facem 2 grupe de 9 echipe….. ce spuneti?

Si se califica in semifinala primele 2 din fiecare grupa ….. stai ca iesim din sezon

ultrasro
    Member

Cupa Internationala “SPORTUL STUDENTESC”
    Administrator : ultras_sportul
    Description : Editia a II-a este deschisa exclusiv pentru fanii Sportului din diviziile 5 si 6. Ne cerem scuze pentru cei care nu se incadreaza in categoria stabilita.
    Starting date : 7.04.2004
    Rules : 2 groups, 9 teams in group, 2 qualified
    Status : Joining phase

Nu cred ca ar fi fost o problema daca intram in saptamana 15… oricum Sunt de parere sa folosim regulamentul de la editia anterioara.

SPORTUL STUDENTESC INTERNATIONAL CUP – editia a II-a

Data inceperii : 7 aprilie 2004
    Regulament : 2 grupe, 9 echipe in grupa, primele doua se califica in semifinale, urmand a se juca finala mica si cea mare.

Regulament:

1. Echipa gazda va convoca echipa oaspete pana cel tarziu sambata ora 15:00, ora hattrick. In cazul in care van nu va face acest lucuru, va pierde automat cu 3-0.
    2. Echipa oaspete este obligate sa accepte convocare pana cel tarziu luni, ora 15:00, ora hattrick. In cazul in care nu va accepta meciul va pierde cu 3-0.
    3. In cazul in care cei doi manageri considera ca ar fi cazul sa fie schimbata echipa gazda vor comunica schimbarea stadionului gazda pana marti ora 13:00, ora hattrick.
    4. Organizatorii isi rezerva dreptul de a inlocuii echipa / echipele care sunt penalizate conform punctelor 1 si 2 (numai dupa prima etapa).
    5. La al doilea meci consecutiv pierdut cu 3-0 la masa verde restul meciurilor sunt considerate pierdute.
    6. Dupa stabilirea in mod oficial al unui scor la masa verede, echipa care nu este penalizata are dreptul sa isi stabileasca alt amical.
    7. In caz de egalitate de puncte departajarea se face dupa urmatoarele criterii:
    a. rezultatul meciului (-lor) direct (e)
    b. diferenta de golaveraj
    c. numarul de victorii
    d. numarul de goluri marcate
    e. tragere la sorti.
    Daca printre echipele aflate la egalitate de puncte, una a pierdut un meci prin forfeit, aceasta va fi clasata automat pe ultima pozitie posibila.
    8. Meciurile din grupe se vor juca normal, iar cele din faza a 2a, eliminatorie, se joaca in sistem Cup Rules.

nicu
    Member

Propun ca toate meciurile sa se joace cu cup rules (atrag mai multi suporteri). Putem lua rezultatul dupa 90 min.
    Ar mai fi o propunere, dar nu cred ca poate fi implementata in cup manager:
    Daca jucam cu cup rules si meciul se termina in OT sau la penaltiuri, castigatoarea ia 2 puncte, invinsa 1.
    Altfel 3puncte/0puncte.
    Putem folosi cup manager pentru program si fac eu separat clasamentul.
    Nicu

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 80 total)
  • The topic ‘Cupa Sportul Studentesc – Editia II’ is closed to new replies.