Cupa Sportul Studentesc – Editia II

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games Cupa Sportul Studentesc – Editia II

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 80 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

atunci nu are sens sa te dai la o parte… 8)

nicu
    Member

Ultimul meci:B@W- Metalul 2-6

ultrasro
    Member

am mancat niste batai… 8)

nicu
    Member

:(
    Em macar am derbi etapa viitoare: eu sunt pe penultimul loc si joc cu ultimul:))

Mai baieti fiti optimisti… mai sunt 6 etape… trebuie sa va ajutati intre voi in grupele in care sunteti :)

Am constat ca sunt anumiti manageri care vor sa joace numai acasa si numai in sistem cup rules si asta in ciuda mesajelor primite pe HT/mail care le preciza ca programul corect si complet al meciurilor din grupe il gasesc pe sit-ul pe care l-am anuntat acum o saptamana pe acest forum. Astazi era deja sa dau meci pierdut cu 3-0……… dar Adi m-a sfatuit sa reconfigurez meciurile de Grupa 1 astfel incat el care era in pierdere sa aiba meci acasa cu alta echipa, iar TRP Iasi sa ii se schimbe alt meci … chestie pe care am si facut-o… sper ca toti sa fie multumiti.

nicu
    Member

@George Apostol”]Mai baieti fiti optimisti… mai sunt 6 etape… trebuie sa va ajutati intre voi in grupele in care sunteti wrote:</em/

Oricum o sa continui sa joc cu rezervele.
    Meciul meu e inca o dovada ca mijlocul castiga meciul:
    Ratinguri:
    Eu:
    Midfield: wretched
    Right Side Defence: excellent
    Central Defence: solid
    Left Side Defence: solid
    Right Side Attack: formidable
    Central Attack: inadequate
    Left Side Attack: excellent

El:
    Midfield: weak
    Right Side Defence: passable
    Central Defence: excellent
    Left Side Defence: passable
    Right Side Attack: passable
    Central Attack: inadequate
    Left Side Attack: solid

Oricum cu mijlocul asta nu puteam castiga:)

ultrasro
    Member

Unul de 30 de ani :) de la passable la solid
    Altul de 17 ani de la inadecvat la passable :) 😆

adi
    Member

la mine, saptamana asta le-a crescut experienta la vreo 5 , de parca ar fi fost in grup la “fetite” … pacatosii 😆

sa ma laud :)
    saptamana asta 3 cresteri la fundasi:
    de la excellent la formidabil,
    de la passable la solid
    si mislocasul de la inadequate la passable :)

In grupa 4 s-a stabilit un meci la masa verde, de ce??? echipa oaspete a acceptat un amical in afara cupei.

Ramhash united 3 : 0 Oakbank United

Giani
    Member

Iar banda de stejari (Oakband) a fost eliminata definitiv din orice competitie organizata de Federatia Sportul Studentesc, urmare a mesajelor injurioase adresate unuia dintre organizatorii acestei cupe. Avand in vedere ca este ajunul sfintei sarbatori a Pastelui, l-am sfatuit pe George sa nu ii raspunda asa cum merita, totusi a fost atentionat ca, atata vreme cat nu l-a obligat nimeni sa se inscrie in Cupa noastra, nici nu accerptam sa fim injurati in mod gratuit. Concluzia: toti cei care aveti programat un meci contra acestui handicapat mintal, dati provocarea echipei inlocuitoare, cel mai probabil CFR Ploiesti Triaj sau FC Ham Ham (daca o fi posibil sa fie inscrise). Or fi canadienii astia mai tari ca noi la finante, totusi nu cred ca este fair-play sa ne injure mai rau ca la usa cortului. Pentru cine este amator sa vada ce poate debita un creier bolnav, sa ii trimita lui George un PM si el va trimite mesajul. Boul spunea ca nu ii va fi afectata echipa de hattrick in urma propriei prostii, sunt curios ce parere ar avea GM-ii (in conditiile in care un punct al regulamentului prevede ca nu ai voie sa injuri alti competitori).

Trecem peste asta, s-a parea ca o sa mai avem un forfeit… daca nu ma voi elucida ambele echipe vor pierde meciul cu acelasi scor.
    echipa gazda a intrat pe hattrick sambata… iar oaspetele a intrat inclusiv astazi, se pare ca se astept unul pe celalalt de vreme ce nici unul nu are meci amical…In mod normal trebuia deja sa dau un 3-0, dar sincer nu stiu cui.

Radu Dobrin
    Member

canadianul de ferentari ar tebui tinut minte….si comentariul lui facut public….

ultrasro
    Member

Probeme cu buna crestere simt in toate tarile….

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 80 total)
  • The topic ‘Cupa Sportul Studentesc – Editia II’ is closed to new replies.