Cupa Sportul Studentesc – Editia II

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games Cupa Sportul Studentesc – Editia II

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 80 total)
  • Author

Sent 2004-04-10 02:56:00
    From Carguy7061
    Subject Re: Sportul Studentesc International Cup

K, I don’t know what the fuck you want me to do. I log on to your stupid piece of shit, I can’t read the thing. I have no clue what to change. As far as I know, I’ve done everything I can on it. So fuck you, dont threaten me. This better not affect my real hattrick account, that’s all I can say.

Read message

Sent 2004-04-11 08:04:00
    From Carguy7061

Congradulations, you are officially the biggest loser I have yet encountered. I wish you luck with your future endeavours. Live long and prosper, spok.

Asta este ceea ce mi-a trimis el

Read message

Sent 2004-04-09 16:49:00
    From UltraS_Regie
    Subject Sportul Studentesc International Cup

I see you have already accepted a friendly, outside the Cup schedule. Unfortunately we will be forced to declare your game as lost with 3-0 by forfeit. I remind you that if you will loose another one game by forfeit, your team will be automatically suspended from the competition and will also suspended for the next two editions. All the best and I hope that this accident will never repeate.

Holly Easter.

Read message

Sent 2004-04-10 15:51:00
    From UltraS_Regie

All right. All I want to say was that you have lost a game by forfeit, but it was not a tragedy, neither for you nor for us. If you are not able to accept few basic rules and to play a competition, I don’t understand why did you subscribe to it. I remind you that in our orthodox tradition, the Easter Eve is one of peace and friendship, so I can not answer you as you deserve.

So… goodbye forever! leave us to organise our competitions as we wish. Anyway, leave us, you are suspended forever.

Asta este ceea ce i-am scris eu lui

Si acum spunetiva si voi parerea despre aceste mesaje….. poate oi fi fost eu prea greu de cap si nu am inteles cum trebuie primul lui mesaj. In fine si cel de al doilea la care nici nu m-am mai chinuit sa ii rapund.

nicu
    Member

Poate nu intelege engleza? 😆
    S-ar putea sa nu fi inteles ce inseamna ortodox. Am vazut ca sunt cativa (multi) pe aici care nu stiu.

Oricum bine crescut baiatul :(
    N

ultrasro
    Member

Ca numar de kg sau marime la pantofi :)

nicu
    Member

@ultrasro”]Ca numar de kg sau marime la pantofi wrote:</em/

Probabil amandoua:)

OFF topic: in amicalul de azi:
    Right Side Attack: brilliant
    Si am jucat cu rezervele. Prima oara cand scot asa ceva.:)

ultrasro
    Member

Si valoroase rezerve…… inclusiv portarul care a scos 4* :)

nicu
    Member

Portarul tocmai l-am luat. Cum n-a jucat in oficial, sa nu-i scada forma l-am jucat aici :)

felicitari pentru poratr si atac

ultrasro
    Member

Runda 5 – 05.05.2004

LeiVerzi 1 : 7 CF Sportul Studentesc 1916
    MetallicaRO 3 : 0 FC Steaua Voronet
    CS Universitar 4 : 0 TRP Iasi
    DigiC 1 : 3 Rugonfalva
    fc universitatea bucuresti 2 : 6 Sportul Studentesc 1916
    Real BVLGARI 0 : 1 FC. CRAIOVA STAR TEAM
    rapid pitesti 1 : 5 Steaua203
    FC BISNIS 3 : 0 noni
    Furtuna Carpatilor 5 : 4 f.c.hyrak
    Dune Plus 0 : 3 Newcastle United .F.C.
    Black@White 3 : 1 Minerul Certej
    FC Metalul SA 3 : 0 F.C. SPORTUL BUCURESTI
    Tornado Team 0 : 6 fc.chindia
    zabus2 0 : 4 Sportul Studentesc Bucuresti
    F.C. Ceahlaul 5 : 5 Ramhash united
    NUTz’s Team 3 : 4 CSM Raraul Campulung

ultrasro
    Member

12 May 2004 (Round 6)

CF Sportul Studentesc 1916 – : – DigiC
    CS Universitar 3 : 0 FC Steaua Voronet * by forfeit / la masa verde
    MetallicaRO – : – TRP Iasi
    LeiVerzi – : – Rugonfalva
    Sportul Studentesc 1916 – : – FC BISNIS
    FC. CRAIOVA STAR TEAM – : – rapid pitesti
    Steaua203 – : – Real BVLGARI
    noni 0 : 3 fc universitatea bucuresti * by forfeit / la masa verde
    f.c.hyrak – : – FC Metalul SA
    Newcastle United .F.C. – : – Black@White
    Minerul Certej 3 : 0 Dune Plus * by forfeit / la masa verde
    F.C. SPORTUL BUCURESTI – : – Furtuna Carpatilor
    NUTz’s Team – : – fc.chindia
    Sportul Studentesc Bucuresti – : – F.C. Ceahlaul
    zabus2 – : – Ramhash united
    Tornado Team – : – CSM Raraul Campulung

Radu Dobrin
    Member

acum, ca am cistigat la masa verde, pot sa fac un alt amical? :)

Normal ca vei putea juca alt amical

F.C. SPORTUL BUCURESTI 0 : 3 Furtuna Carpatilor * by forfeit / la masa verde …. se pare ca anumiti utilizatori de pe hattrick nu prea respecta numele de Sportul asa cum se cuvine… in supararea lor ca nu vor castiga cu cupa se retrag unul cate unul… asta este alegerea lor…. dar pana la urma asta ne va face sa fim mult mai prevazatori de acum incolo

ultrasro
    Member

Sportul Studentesc 1916 – Rugonfalva 4 – 3

09.06.2004 la 10:00
    MatchID: 18565138
    Stadion: “Mac Popescu” Arena
    Spectatori: 1503

Pe “Mac Popescu” Arena, 1503 de microbişti şi-au făcut apariţia şi, în ciuda norilor ameninţători, ploaia nu a venit. Studentesc a folosit o interesantă aşezare tactică 3-5-2. Următorii jucători au fost aleşi: Plãticã – Draper, Tobã, Giatrych – Mårtensson, Toftvang, Mares, Tomescu, Toma – Tuvstål, Chekmarev.

Rugonfalva a ales o aşezare strategică 3-5-2. Următorii jucători au fost aleşi: Pind Nielsen – Flamstedt, Alexandrescu, Stasiński – Kossuth, Tarrodi, Adolfsson, Mãrginean, Klintbo – Szentmiklósi, Kvarnner.

Studentesc a părut să prefere atacurile pe centru. Dupa confuzia creată în suprafaţa de pedeapsă ca urmare a executării unei lovituri de colţ, Rugonfalva a reuşit să înscrie prin Anders Flamstedt, care a deviat balonul în poartă. 0-1. După 15 de minute Csaba Kossuth a avansat în viteză şi a trimis balonul către Sven Kvarnner care l-a strecurat pe lângă portar. Scorul a devenit 0 – 2. Gustav Adolfsson de la Rugonfalva a primit un cartonaş galben în urma unui fault. O lovitură de colţ bine executată de George Alexandrescu a fost urmată de lovitura cu capul, puternică şi precisă, a lui Anders Flamstedt. Frumoasa combinaţie a însemnat pentru Rugonfalva 0-3. În urma unei centrări de pe stânga, Sven Kvarnner s-a găsit singur în suprafaţa de pedeapsă a gazdelor în minutul 36 şi ar fi trebuit să înscrie, dar a ratat, probabil datorită lipsei de concentrare. În minutul 41, Per Tuvstål a trecut prin apărarea centrală a oaspeţilor, înscriind golul de 1 – 3. Suporterii echipei gazdă au primit o oarecare consolare când Marian Mares, după o sclipitoare combinaţie la mijloc, a redus diferenţa la 2 – 3, marcând pentru Studentesc. Arbitrul i-a arătat cartonaşul galben jucătorului de la Studentesc, Ralph Toftvang, în urma unei intrări dure. Jucătorul echipei Rugonfalva, George Alexandrescu, a refuzat să părăsească terenul după ce şi-a rănit tendonul lui Achile în minutul 44. La pauză, echipele au intrat la vestiare la scorul de 2 – 3. Studentesc, aducând posesia balonului la 63 la sută, a dominat teritorial această repriză.

Studentesc a încercat să replice cu baloane lungi trimise pe centru către atacanţi, dar apărarea oaspeţilor a fost la post. Arbitrul i-a arătat cartonaşul galben jucătorului de la Rugonfalva, Sven Kvarnner, în urma unei intrări dure. În minutul 59 al partidei, jucătorul echipei Rugonfalva, George Alexandrescu, a şchiopătat uşor după un atac târziu, dar a fost capabil să continue. După 64 de minute Per Tuvstål a tâşnit pe mijloc, trecând de apărătorii adverşi şi înscriind 3 – 3. Studentesc şi-a creat o bună ocazie de a înscrie în minutul 79, când balonul aruncat de Per Tuvstål într-o zonă aglomerată din faţa porţii a fost respins cu greu de apărarea oaspeţilor. German Chekmarev a fost aproape de a aduce Studentesc în avantaj, după o ingenioasă schemă la executarea unei lovituri libere în minutul 81, dar balonul a şters bara. Studentesc, aducând posesia balonului la 58 la sută, a dominat teritorial această repriză.

După cele 90 de minute regulamentare au urmat chinuitoarele minute de prelungiri. Gazdele au luat conducerea cu 4 – 3 în minutul 96, după o acţiune solitară a lui German Chekmarev care a pătruns în careu de pe extrema dreaptă şi a agăţat balonul peste portarul echipei vizitatoare. Cu acest gol Studentesc a câştigat meciul in prelungiri. Cel mai important jucător al echipei Studentesc a fost Dinu Tobã. Evoluţia lui Marcel Tomescu însă a dezamăgit. Cel mai util jucător al echipei Rugonfalva a fost, fără îndoială, Władysław Stasiński. Evoluţia lui Szilárd Tarrodi însă a dezamăgit. Meciul se încheie 4 – 3.

Felicitari beieti pentru meciurile de astazi, dar vad ca va placut sa castigati sau sa pierdeti in prelungiri.

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 80 total)
  • The topic ‘Cupa Sportul Studentesc – Editia II’ is closed to new replies.