Dacian Varga 15.10.1984

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Dacian Varga 15.10.1984

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 141 total)
  • Author
    adso
    Member
    07Ex
    Keymaster

@adso wrote:

varga trebuie mutat la foste glorii :-B

OK, l-am mutat.

dragos
    Member

@dragos wrote:

Daciane, sper sa ajungi la Urziceni; sub comanda lui Dan P. vei face performanta.

ma bucur ca, i-am urat corect !!!! :) :) :)
    SA AIBA SUCCESE !!!!! ;) ;) ;) ;) ;)

Zibling
    Member

Bafta la Urziceni, Dacian!

Imi spune cineva daca Dacian sau Tibi au jucat in acel 0-0 al Urziceniului de acum 2 zile?

ovidiu
    Member

@Zibling wrote:

Bafta la Urziceni, Dacian!

Imi spune cineva daca Dacian sau Tibi au jucat in acel 0-0 al Urziceniului de acum 2 zile?

Dupa cum am vazut in prosport Dacian Varga a intrat prin minutul 79, in schimb Tibi Balan nu a prea avut loc nici pe foaia de rezerve.
    Restul … fara comentarii

Merlin
    Member

Ei bine da… este prima data dupa 20 de ani (parca) cand un jucator din liga a II a este adus la nationala . Sa dea Dumnezeu sa auzim cat mai multe despre Dacian. Sper ca acele 5-6 minute jucate cu Croatia sa fie doar un inceput dintr-o cariera indelungata. Ma bucur mult ptr Dacian. Bravo Daciane! Dar nu uita unde ai crescut , adica in Regie…

Zibling
    Member

Astazi, Unirea Urziceni-Pandurii 2-0 (gol D.Varga in min. 85)

Bravo, Daciane! Sa curga cerneala jurnalistilor romani acum. Sa se vada ca ochiul lui Dan Petrescu, si respectiv ochiul lui Piturca senior nu se inseala asa usor. :ymhug:

dragos
    Member

@Zibling wrote:

Astazi, Unirea Urziceni-Pandurii 2-0 (gol D.Varga in min. 85)

Bravo, Daciane! Sa curga cerneala jurnalistilor romani acum. Sa se vada ca ochiul lui Dan Petrescu, si respectiv ochiul lui Piturca senior nu se inseala asa usor. :ymhug:

sa curga si sampania de debut. :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

cameliu
    Member

Ia uitati ce gol a dat baiatul:
    http://www.gsptv.ro/viewVideo1.php?video_id=17694&title=Unirea_Urziceni_2___0_Gloria_Bistri__a__gol_Dacian_Varga

Apoi se pupa cu Galamaz (care a marcat si el azi…), pe undeva era probabil si Balan…
    Acu 3 zile am vazut cum Bucur (pe post de primadona), Maxim si Stancu ridiculizau pe Dinamo…
    Cand ma mai gandesc si la Stancioiu, la Lazar… Mazilu… ma apuca damblaua…. is deja vreo 9 in enumerarea de mai sus… o echipa… titlu… visuri…
    Visul nostru e sa raminem in B… cel putin anul asta…

dragos
    Member

am vazut si eu golul marcat de Dacian in partida contra Bistritei.
    SUPERB GOOOOOOLLLLLL !!!!!!!!!
    FELICITA !!!

sircos
    Member

@cameliu wrote:

Ia uitati ce gol a dat baiatul:
    http://www.gsptv.ro/viewVideo1.php?video_id=17694&title=Unirea_Urziceni_2___0_Gloria_Bistri__a__gol_Dacian_Varga

uai de capu` meu @-) ce inseamna motivatia !

Zibling
    Member

Foarte frumos. Eu nu inteleg de ce ii mai chinuie Siman pe Tibi Balan si Dacian Varga si nu-i vinde? Ii tine aiurea cu chirie prin straini. Ideea este ca nici daca acum (in vara) nu-i va vinde, inseamna ca nu are chiar nici o strategie privind vanzarea propriilor jucatori. Ceea ce ar fi cel mai trist. :-s

cameliu
    Member
    dragos
    Member

mda, JOS PALARIA !!!
    :ymapplause: :ymapplause:

cameliu
    Member

Iata ca Varga duce urzicenii pe primu loc cu 2 etape inainte de final… cu Petrescu la timona…

Pt mine e o razbunare a ratarii de 6-4 in meciul cu Dinamo din 2006, ratare ce ne-a dus in B…pt ca daca era meciul ala 6-4… am fi fost in tururile preliminare din Uefa pe cand nea dat pulea afara din divizia a…

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 141 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.