Dinamo Bucuresti – Sahtior Donetk

Home Forums General Football Fotbal Intern / Romanian Football Dinamo Bucuresti – Sahtior Donetk

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Va castiga haita sau colhozul, asta e intrebarea

Tavi
    Member

am mizat pe haita … sper sa nu ia prea multe … oricum o sa fie strans

Gabi
    Member

a castigat colhozul si a pierdut haita. sau invers, dracu’ sa ma ia daca stiu care-i diferenta 👿

Napoleon9
    Member

diferenta e de etimologie. Una e carpatina, iar alta URSS-ista.

Iar ca sa raspund cu avantajul celui care cunoaste rezultatul, cainii asta seara sarbatoresc, IMO! ;)

ultrasro
    Member

Au avut un bulan la golul lui Zicu….. Meserias portarul lui Minerul Donetk
    🙄

Ultras
    Member

Au fost haita si au haituit in final. 😈

Tavi
    Member

Pt. Cainele: Felicitari! Sa-ti traiasca maidanezii … era normal sa castige ca mizasem pe ei! :)

dragos
    Member

caine, inca mai dai din coada????
    aseara ai latrat de 2 ori: HAM, HHHHHAAAAMMMMMM !!!! si gata, s-a terminat meciul !!!!

andone a latrat cel mai mult pe-acolo.

Cainele
    Member

Fratilor 2 saptamani am fost beat de fericire si la propriu si la figurat :D

07Ex
    Keymaster

Am mizat si eu pe un X insa ce nu inteleg este ce rost isi are acest post pe forumul de fotbal al Sportului Studentesc in loc sa fie pe un alt forum. Eventual tot la noi daca vreti sa-l aveti dar pe forumul de diverse.

Tavi
    Member

@97SiR wrote:

Am mizat si eu pe un X insa ce nu inteleg este ce rost isi are acest post pe forumul de fotbal al Sportului Studentesc in loc sa fie pe un alt forum. Eventual tot la noi daca vreti sa-l aveti dar pe forumul de diverse.

Bine Cazimir! Ai pus punctul pe I … fie si la diverse … ne-am bucurat pentru jivine … si sincer si pentru aurolacii oierului … dar mai mult de diverse nu merita!

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.