Discutii referitoare la sezonul 2002 – 2003

Home Forums Archive Sezon 2002-2003 Season – Divizia A Discutii referitoare la sezonul 2002 – 2003

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 137 total)
  • Author
    cameliu
    Member

El s-a dus acolo…
    min 65. 1-3
    Nu va avea viata usoara…
    La Dinamo problema e mai complexa, dupa parerea mea legata de conducere in primul rind.

Anonymous
    Member

Bine ca am scapat de Andone !!!!! De 2 ani cat a stat la Sportul ….face numai performanta , nu putem juca 2 meciuri consecutive bine !!

Sa fac performanta la Dinamo …..si sa ma contrazica asta ii urez !!!

I-a mai dat si Siman o gramada de bani , daca nu i-a dat pe toti inseamna ca este destept ca si asa nu-i merita dupa locul in clasament !!!!

Radu Dobrin
    Member

si eu ii urez sa faca performanta la dinamo…ca altfel o sa fie dat afara si o sa ne pricopsim iar cu el…ma rog…cita performanta se poate face dintr-o echipa de trei surcele care se crede un fel de real madrid

Tavi
    Member

gata bai … lastzi-l sa se caineasca el acolo la dinamo … daca asta a vrut … noi ne vedem de ale noatre … vine Hagi sau nu? Becali l-a sfatuit sa nu … Gica ar vrea!

dragos
    Member

imi pare rau pt. ando….merita un egal de moral. asta este!!!
    va fi greu sa aiba liniste acolo, pt. ca sunt multe interese individuale….
    oricum, mult succes!!!

Anonymous
    Member

cand am jucat cu voi barajul pentru A conducerea noastra v-a vandut meciul
    acum nu se va mai intampla.
    vreau sa va prindem la baraj si sa va batem

saraci, dar cinstiti, zburam spre A

forza corbii!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Esti optimist… Atnci ai nostri nu aveau bani nici sa treaca strada si cumparau meciul de la voi, ma faci sa rad :D

07Ex
    Keymaster

Macar sa ajungeti voi la baraj, desi nu prea cred. De batut insa nu aveti nici o sansa deoarece barajul se joaca in 2 manse. La Hunedoara poate, dar in Regie nu aveti nici o sansa.

Poate la popice bibicule. Abia ati urcat de la locul vostru meritat (din C) si va si vedeti poate in UCL… Mai aveti de crescut. Sau aminti-va in 86 cand am primit ordin sa pierdem meciurile cu voi, ca reusiseti doua egaluri accidentale cu steaua ceausescului…

Poate la popice bibicule. Abia ati urcat de la locul vostru meritat (din C) si va si vedeti poate in UCL… Mai aveti de crescut. Sau aminti-va in 86 cand am primit ordin sa pierdem meciurile cu voi, ca reusiseti doua egaluri accidentale cu steaua ceausescului…

Anonymous
    Member

ce vrea sa spuna omul ala? ce-i ai Curvinul? eu n-am auzit de ei 😆

Anonymous
    Member

baieti, cititi prin mesajele voastre si veti intelege de ce Ardealul e superior

bibic, curvin: ?????????????????????????????

acel baraj a fost vandut de ai nostri pe bani putini
    locul nostru e in A
    ’86: eram cam mic sa remarc “ordinele”, dar sunt in tribuna la fiece meci al corbilor din ’85
    barajul de acum: cred ca vom ajunge, avem echipa buna si mai ales sufletista, poate reusim sa va batem in regie si facem egal aici

Pentru toti MITICI de ardeal sau bucuresti… sau din alte zone ale tarii.
    Nimeni nu este superior fata de altul, cu toti suntem oameni si fiecare dintre noi este mai bun in felul lui… Superioritate asta ca esti de colo, sau de dincolo este numai in creierele bolnave.
    Am o informatie pentru tine. Inainte de acel baraj Sportul nu mai pierduse de 7 meciuri nici un meci, si ca o a doua informatie… in acel moment antrenor era Andone si din spate Mircea Lucescu care in momentul respectiv era in vacanta.
    Sfatul meu… hai sa nu vedem cu saci in caruta… la voi nu prea sunt bani altii au si s-ar putea sa va stimuleze adversarii directi si chiar arbitrii.

ultrasro
    Member

De unde stii tu ca jucatorii nu au primit nici un ban de luni de zile!??!

Au primit cam jumatate din salarii din cate am vazut eu! Poate ai auzit de echipe ca Lazio si National care fara sa primeasca salariile de luni de zile sunt in primele 3 in Seria A sau aici in MitiLiga.

ultrasro
    Member

Macar din acest motiv trebuie sa luptam, pana nu e prea tarziu. O sa fiu si miercuri in tribuna incurajand echipa. Voi sta la tribuna I. Cu parere de rau eu vad ca unii nu reusesc sa inteleaga substratul unor evenimente care se desfasoara sub nasul lor. Apropo ce arme chimice, nucleare si bacteriologice a gasit SUA in Irak? Cam asta este situatia si la Sportul! Siman e vinovat acum pentru ca nu a vandut jucatorii! Adica nu a vandut jucatori cand erau pe val si o sa-i vinda acum cand sunt in scadere de cota! Ce sa inteleg din delirul de cuvinte al lui Cezar! E un tip sufletist dar greseste grav cand crede ca detine tot adevarul, el si doar el….

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 137 total)
  • The topic ‘Discutii referitoare la sezonul 2002 – 2003’ is closed to new replies.