Discutii referitoare la sezonul 2002 – 2003

Home Forums Archive Sezon 2002-2003 Season – Divizia A Discutii referitoare la sezonul 2002 – 2003

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 137 total)
  • Author
    cameliu
    Member

Paste Fericit! si multa sanatate!

dragos
    Member

Fie ca spiritul Sarbatorilor de Paste sa va aduca pace in suflete si bucurie
    in inimi !!!!
    iar “studentilor” numai VICTORII!!!!!!!

PASTE FERICIT alaturi de cei dragi!!!!!!

PASTE FERICIT SI VOUA!!!!
    Aceste sarbatori sa va aduca numai bucuri si fericire… aici includem si victoriilr Sportului

Giani
    Member

Paste fericit tuturor suporterilor. In primul rand, celor ce iubesc combinatia de culori alb-negru. Fie ca iepurasul (nu ala cu papion, ala cu cosuletul) sa va aduca numai bucurii, prima chiar in avans, sambata la ora 17, cand se termina meciul.

Forza Sportul!!!

Giani
    Member

In urma cu cateva luni, se vehicula prin presa numele unui nou posibil finantator la Sportul. Era un individ catalogat de procurorul dalmatian (filosoful fotbalului romanesc CD) in urma cu vreo doi ani, cand haita de javre castiga campioblatul, drept bolsevic venit in tara in excursie cu tancul sovietic. Va dati seama ca individul in cauza, pe numele lui VC (din pacate e Vladimir, nu Wladimir), nu ar fi venit sa bage bani in Sportul din postura de bun samaritean.

Unii mai carcotasi l-au blamat pe profesorul Mac Popescu in momentul in care a refuzat preluarea echipei de catre afaceristi dubiosi, gen Catarama sau Copos. Personal, am fost de acord cu el. La fel cum am fost de acord cu respingerea ofertei numitului VC. Decat cu asa actionari sau finantatori, mai bine in B. Macar interesele sunt mai mici si se joaca un fotbal mai curat, chiar daca e mai rudimentar.

07Ex
    Keymaster

Paste Fericit tuturor.

Giani
    Member

De ce nu votam pentru un raspuns la intrebarea asta? Pana una-alta, Cezar Zamfir a castigat doua meciuri foarte importante pentru partea inferioara a clasamentului. Si asta numai riscand, improvizand partitura fiecarui jucator. Chiar daca nu are atestat de antrenor pentru Div. A, a dat rezultate. Ma intreb ce rezultate dau contabilii care pun numai intrebari stupide?

Anonymous
    Member

Nu mai avem bani nici de apa minerala! Salarii sau prime nu s-au platit de luni de zile!!! E o situatie evidenta! Ce daca au 21 de ani! Ei nu mananca! Daca am fi avut salariile platite la timp si macar 800$ pe meci alta era situatia! Oricum orice s-ar spune jucatorii sunt niste eroi ca joaca pe gratis!!! Nu mai comparati cu Nationalul! La National sunt fotbalisti cu experienta care au bani pusi deoparte si totusi primesc 1000$ pe luna cel putin! Noi nu avem bani de apa! Suntem saraci!!! Dar Siman este cel mai bun conducator si sponsor! URA!!! Sa traiasca Siman cu salariul baietilor pe ultimele luni! De unde ii da bani lui Steaua??? Sau le da Meciul!!!!!!!! Mai sunt 10 zile!!! Daca Siman nu are bani sa spuna si sa se retraga!!! Pentru cei 150.000 exista : 3 variante:
    1. II dam meciul lui Steaua
    2 Batem pe Steaua si primim banii de la Copos
    3 Dinita+Paduret+Farmache la Dinamo Dar Dinamo nu da mai mult de 150.000??? Ce ne facem!!! HAI SIMAN!!!

ion
    Member

as vrea daca se poate si aveti timp sa votam cu cine se cearta Cezar ce vrea el de fapt si ce nu intelege el?
    rog administratorul forumului sa ia act si sa faca ce e de facut !
    Sa ne lamurim

Anonymous
    Member

Eu merg pe varianta 1. Nu cred insa ca asta ne si scuteste de datorie. Cred ca obtinem inca o amanare pana in vara.

Radu Dobrin
    Member

Ion,
    nu inteleg exact. In ce sens sa ia administratorul act? Ce sa fie de facut?

Radu Dobrin
    Member

teo, sper ca glumesti…

Anonymous
    Member

Poate m-am exprimat gresit. Nu este vorba de opinia mea, nu asta as face eu in locul lor, ma gandesc doar ca este o varianta foarte plauzibila …

adi
    Member

gigi becali parc era multumit cu numai 2 dezlegari de jucatori.

07Ex
    Keymaster

Nici eu nu inteleg!

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 137 total)
  • The topic ‘Discutii referitoare la sezonul 2002 – 2003’ is closed to new replies.