Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 345 total)
  • Author
    Tavi
    Member

@Cainele wrote:

Vreau sa infiintez o trupa de majorete care sa sustina echipa noastra atat la meciurile de acasa , cat si la cele din deplasare.
    Totodata avantajul va fi ca (poate) vom atrage mai multa lume pe stadion.

Se cer urmatoarele conditii:
    -varsta 16-29 ani
    -aspect fiziv placut
    -disponibilitate la efort
    -timp liber

Doritoarele se pot adresa la 0745015529 sau pe FORUM.

Mare pishicher mai esti Caine! … superba ideea! Asteptam cu interes … ma inscriu in comitetul de angajare a fetelor!

Ultras
    Member

Eu chiar vorbeam serios! Si oricum daca se va materializa ceva eu voi fi antrenor 😈

Cainele
    Member

OK Tavi , sper sa nu ramana doar o idee si totodata sper sa nu ma puneti pe mine daca nu se concretizeaza idee sa fac la meciuri pe majoreta ca nu mai vine nimeni pe stadion si se duce tot de suflet 😆

Cainele
    Member

NU ULTRAS , NU VEI FI TU , PENTRU CA IDEEA A FOST A MEA, DECI SI PRIN URMARE EU VOI FI MANAGER GENERAL , TAVI ANTRENOR PRINCIPAL , OVIDIU MASEUR, IAR TU DACA MA ROGI POATE ,POATE SECUND SI CA BONUS AI SI CHEILE DE LA VESTIARUL FETELOR 😆 😆 😆

Ultras
    Member

Daca esti tu manager general sigur vom avea o trupa latoasa si plina de paraziti, iar fondul sonor va fi asigurat de un cor de latraturi 😈

Cainele
    Member

ti-am zis ca te oftici?
    Lasa ca fetele nu o sa latre si crede-ma ce e o idee buna 💡 💡 💡 💡 💡 💡

Ultras
    Member

La sponsor te-ai gandit? Iti dau o sugestie: Vier Pfoten 😈

Cainele
    Member

Iti zic eu mai multe despre sponsor alta data , dar ideea e ca si Vasilica 99% ar vrea atunci sa ne ajute cu fonduri dar eu unul il voi ignora , nici nu ma voi uita la el( , ci doar la majorete) 😆

Ultras
    Member

Cu Vasile nu ai nici o sansa: nu bea, nu fumeaza, nu presteaza! 😈
    Nu ai cu cine!

Tavi
    Member

@Cainele wrote:

NU ULTRAS , NU VEI FI TU , PENTRU CA IDEEA A FOST A MEA, DECI SI PRIN URMARE EU VOI FI MANAGER GENERAL , TAVI ANTRENOR PRINCIPAL , OVIDIU MASEUR, IAR TU DACA MA ROGI POATE ,POATE SECUND SI CA BONUS AI SI CHEILE DE LA VESTIARUL FETELOR 😆 😆 😆

eu as vrea sa fac schimb cu ovidiu … daca nu va suparati 😆

Cainele
    Member

Ca sa-i fac in ciuda poate o trupa de baieti sau facem cheta si ii luam un bilet cand vine trupa Chipendalle in Romania 😆

Cainele
    Member

Tavi eu in locul tau n-as vrea , uite de ce:
    -ca maseur “doar” le masezi
    -ca antrenor principal le dai “indicatii” 😆

Tavi
    Member

ai si tu dreptate … mai bine facem cu schimbul …. 😆

Ultras
    Member

Stiam ca esti un suflet bun … da’ sa te bagi la deparazitari?

Cainele
    Member

cum vreti , dar apropo vii maine la meci?- pt Tavi

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 345 total)
  • The topic ‘Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004’ is closed to new replies.