Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 345 total)
  • Author
    Napoleon9
    Member

Zi si unde sa fi apucat sa-l vada… http://www.sportulstudentesc.com/ -> schedule [dreapta sus] ( http://members.rogers.com/sportul/schedule.htm )

Napoleon9
    Member

Astia joaca meciurile de acasa in Baza Sportiva Policolor, nu? Si de ce s-au dus pana in Stefan cel Mare? Parca meciurile de cupa se jucau la echipele mai slab cotate… :?:

Ultras
    Member

Asa au cazut de acord, la mica intelegere

Ultras
    Member

In Guestbook pe site-ul lui Dacian Varga

http://rhp.ro/dacian

Gabi
    Member

intr-adevar, poate fi o solutie pentru a-i motiva 😈

Tavi
    Member

@civis_romanus wrote:

💡 Salve!

Sergiu Leonard Constantinescu;Vulcan,(HD)
    Sunt nou pe forum,nu prea am timp,dar m-ar interesa daca ati putea sa-mi oferiti programul Sportului in tur poate prind si eu vreun meci prin zona pe la mine (Tg Jiu,Craiova etc) si sa-mi pot aranja din timp sa lipsesc de la lucru.

Cu multumiri,
    Sergiu

P.S. Salutari lui Ovidiu si Florin

Salve si tie Sergiu … si sa vizitezi cat de des forumul

ion
    Member

Cum, necum este adevarat un singur lucru:management diletant.Chiar si numai negocierea fara rezultat a lui Petrescu cu altii dupa numai citeva jocuri denota lehamitea care ii cuprinde pe toti care lucreaza cu Siman!A promova e o performanta …a antrena in A e un lucru aproape obisnuit pentru cineva consacrat.Petrescu avea nevoie de rezultate si cred ca si-a dat seama ca la Sportul nu se doreste performanta ci o trista politica de scoatere de bani din piatra seaca.Repet cu Siman nu vom avea niciodata performanta ci numai deziluzii nascute din valoarea echipei care cu prima ocazie este sacrificata .Siman o fi bine intentionat dar traieste pe alta planeta …planeta -fotbal in Romania are alte reguli iar Siman din pacate e prea incapatinat si plin de el ca sa priceapa ca intri intr-o hora trebuie sa joci cum se cinta .Asta-i Romania si nu ai ce sa faci si credeti-ma ca nici mie nu-mi place necinstea dar intre 2 rele trebuie sa alegi intr-un moment dat nefovorabil pe cel mai putin rau.Poate mai vorbim simbata pe tema asta …

Cainele
    Member

Citeam cu orpilare ca dl.Ultras a fost in Groapa , si printre alte lucruri nesemnificative a observat el ca galeria cainilor era formata din 3 aurolaci si …
    Totusi sa nu exageram , in primul rand aurolaci gasim in Ghencea si in alte margini ale capitalei noastre si in al doilea rand sa ne gandim in ce zi si la ce ora a fost disputat meciul si pe cate stadioane din tara vin 2000 de oameni la meci in cursul saptamanii si la ora respectiva.
    Cu tot respectul nu sunt de acord cu acest punct de vedere Florine …..si mai discutam 👿

Cainele
    Member

hai tati sa facem cheta si dupa meci , daca joaca bine la dam o Alexandra sau o Stropinela sa fie si baietii multumiti :D

Ultras
    Member

Domnu’ Cutu Schiop nu am spus ca erau si trei aurolaci, ci ca erau numai trei aurolaci care strigau.

dragos
    Member

situatia penibila si revoltatoare a atins cote maxime!!!!!
    antrenorii, fosti jucatori, care au aparat culorile clubului au ajuns la gradul
    de exasperare !!!
    jucatorii sunt in aceeasi situatie si ar pleca si maine la alta echipa, dan petrescu a plecat la petrolul…..toate au un raspuns SIMAN!!!!
    fara a avea un presedinte potent, dispus sa faca ceva pentru club, echipa nu VA PROMOVA !!! (m-as bucura sa ma contrazica evolutia echipei, insa cand joci cu stomacul gol?????)
    ce bine ar fi fost sa avem un presedinte,gen becali (nu conteaza care dintre ei) si aici ma refer DOAR la implicare fata de club, caci era totul SIMPLU: 1. s-ar fi zbatut pentru renovarea bazei sportive (ar fi concesionat-o pe x ani); 2. ar fi adus la echipa jucatori de valoare; 3. nu ar fi lasat sa “fuga” jucatorii de la echipa; 4. ar fi platit salariile + PRIME DE MECI; 5. cel mai important punct: SI-AR FI DORIT ENORM SA FACA PERFORMANTA – SA AJUNGA CLUBUL CAT MAI SUS POSIBIL!!!!!!
    ce parere aveti: sa ai un IEPURE presedinte peste o armata de LEI sau sa ai o armata de IEPURI condusi de un LEU??????
    va las pe voi sa raspundeti!!!!!

ion
    Member

@dragos wrote:

situatia penibila si revoltatoare a atins cote maxime!!!!!
    antrenorii, fosti jucatori, care au aparat culorile clubului au ajuns la gradul
    de exasperare !!!
    jucatorii sunt in aceeasi situatie si ar pleca si maine la alta echipa, dan petrescu a plecat la petrolul…..toate au un raspuns SIMAN!!!!
    fara a avea un presedinte potent, dispus sa faca ceva pentru club, echipa nu VA PROMOVA !!! (m-as bucura sa ma contrazica evolutia echipei, insa cand joci cu stomacul gol?????)
    ce bine ar fi fost sa avem un presedinte,gen becali (nu conteaza care dintre ei) si aici ma refer DOAR la implicare fata de club, caci era totul SIMPLU: 1. s-ar fi zbatut pentru renovarea bazei sportive (ar fi concesionat-o pe x ani); 2. ar fi adus la echipa jucatori de valoare; 3. nu ar fi lasat sa “fuga” jucatorii de la echipa; 4. ar fi platit salariile + PRIME DE MECI; 5. cel mai important punct: SI-AR FI DORIT ENORM SA FACA PERFORMANTA – SA AJUNGA CLUBUL CAT MAI SUS POSIBIL!!!!!!
    ce parere aveti: sa ai un IEPURE presedinte peste o armata de LEI sau sa ai o armata de IEPURI condusi de un LEU??????
    va las pe voi sa raspundeti!!!!!

DIN PACATE in conditiile de fata avem tot dreptul sa protestam fata de politica distrugatoare a lui Siman.Omu cred ca e paranoic asa ca mai bine stringem bani pt bannere anti Siman.Si mult mult hua simbata la meci!!!

Pt mai putin decit a facut siman pina acum Copos a luat injuraturi si ocari cit cuprinde de la galerie la Constanta.Eu cred ca l-am creditat suficient pe siman …Nu cred ca se mai poate schimba aceasta situatie in bine sub conducerea lui si in plus vazind cit e de paranoic mi-e frica sa nu distruga intentionat echipa.

Cainele
    Member

Nu Florine , tu nu ai fost in Groapa , poate ai ajuns pe Ghencea din pacate sau mai rau in Ghencea civil , daca strigau aia de foame. 8)

dragos
    Member

stam bine la capitolul puncte comparativ cu liderii celorlalte 2 serii, asa ca
    CINSTE LOR, CINSTE LOR, CINSTE LOR STUDENTILORRRRR!!!!!

cameliu
    Member

si cele mai putine goluri primite! 😆
    Totusi CFR Cluj au dat mai multe ca noi… 🙄

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 345 total)
  • The topic ‘Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004’ is closed to new replies.