Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 345 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Da’ ei joaca cu echipe gen Baia Mare si Minaur Zlatna. Cu ele si-au facut golaverajul. Daca nu ma insel cu astea doua au dat 17 goluri (adica jumatate din totalul golurilor marcate)

Ultras
    Member

Iar dupa victoria cu 10-0 impotriva celor de la Minaur Zlatna, CFR Ecomax nu a mai realizat decat 3 egaluri.

Tavi
    Member

@Ultras wrote:

Iar dupa victoria cu 10-0 impotriva celor de la Minaur Zlatna, CFR Ecomax nu a mai realizat decat 3 egaluri.

palinca sa traiasca 😉

cameliu
    Member

Minaur Zlatna practic e fara jucatori. Toti care jucau cit de cit ceva au fost luati la Alba ca rezerve!
    Cit despre Baia Mare, Schorch ala dupa traficuri cu locuri prin A si B a plecat si le-a luat si bancile din vestiare…

07Ex
    Keymaster

Stati un pic ca CFR Cluj a jucat cu ehipele slabe de la ei din serie, pe cand noi abia acum vom incepe sa jucam cu ultimele clasate de la noi din serie. Cine stie, poate dau si Sportul 9-10 goluri cu Rulmentul sau Cimentul. 😆

Cainele
    Member

Referitor la ce ati spus domnilor (97SIR si ULTRAS), vreau sa va anunt ca FC Baia Mare , practica un fotbal f frumos , dar bineinteles in limita varstei jucatorilor(elevi de liceu). 🙄

07Ex
    Keymaster

Pai noi nu am zis ca Baia Mare nu ar juca frumos ci doar ca joaca slab si deci is face lumea golaverajul cand joaca cu ei. :)

ultrasro
    Member

0-1 la Brasov cu Metrom Brasov

Au trecut de atunci exact 34 de meciuri de Divizia B in care nu am fost invinsi!!!

Palmaresul este de:
    34 meciuri 26 victorii 8 egaluri 0 infrangeri golaveraj 88-14 86 puncte
    O medie de 2.53 puncte per meci
    2.58 goluri marcate per meci si 0.41 goluri primite per meci
    Golaveraj +74 in ultimele 34 de partide disputate in Divizia B

Cand o fi asa si in Divizia A 🙄 😯

ultrasro
    Member

si la fel si Cimentului, evident din motive umanitare sa nu-i facem sa planga prea tare…. 😯

07Ex
    Keymaster

@ultrasro wrote:

Cand o fi asa si in Divizia A 🙄 😯

Asta ma intrebam si eu!!

ultrasro
    Member

Telefonul tau ca sa-ti comunic detalii de la meciuri….

07Ex
    Keymaster

Cu Cimentul chiar n-am nimic. Ba chiar imi sunt simpatici dupa ce NU ne-au eliminat la baraj anul trecut.

07Ex
    Keymaster

@ultrasro wrote:

Telefonul tau ca sa-ti comunic detalii de la meciuri….

Ti-am trimis un PM cu telefonul meu. :)

ultrasro
    Member

Asta e singura nelamurire a mea…. 🙄

Ultras
    Member

Mie imi sunt simpatici pentru ca n-am plecat cotonogiti de la Fieni, deoarece pe coclaurii unde se afla stadionul o puteam lua fara mari probleme 😆

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 345 total)
  • The topic ‘Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004’ is closed to new replies.