Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004

Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 345 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Suntem neinvinsi de la meciul din Ghencea cu Steaua 3-4 (am luat in considerare toate meciurile oficiale A si B, de Cupa si amicale)

07Ex
    Keymaster

@Ultras wrote:

Suntem neinvinsi de la meciul din Ghencea cu Steaua 3-4 (am luat in considerare toate meciurile oficiale A si B, de Cupa si amicale)

… si aici banuiesc ca ai luat in considerare meciul de la Otopeni ca fiind egal, ca altfel …

Ultras
    Member

Meciul s-a terminat la egalitate, dar nu ne-am calificat.

ultrasro
    Member

In ce vagauna e bagat stadionul din Fieni, ieseam de acolo cu picioarele inainte daca se gaseau vreo 50 de fienari cu capsa pusa….. dar au fost super salon beauty masaj

Cainele
    Member

Pai normal , ne-a batut Bunica 😈

07Ex
    Keymaster

@Cainele wrote:

Nu mai imi aduce aminte ca iar ma enervez. 😡

Cainele
    Member

Din pacate noi ne ofticam.Ar trebui sa-le aducem aminte jucatorilor si lu’ nea Sica. :?

Gabi
    Member

@Cainele wrote:

mare jucator grandmother asta. totusi, eu zic ca ne-a batut Dan P.
    sau l-o fi pus Bazil? :? ce atatea cheltuieli!

07Ex
    Keymaster

Dan ar fi trebuit sa inceapa cu prima echipa nu cum a facut-o el cu rezervele. Acum asta e, poate la anu’ va fi mai bine. 8)

Napoleon9
    Member

http://www.onlinesport.ro/Html/Fotbal/Romania/divB/minute/2003_04/2/sportul.shtm – merci Ovidiu (aka ultrasro) pt mentionarea site-ului…

07Ex
    Keymaster

Pai voi nu stiati de aceasta statistica? Eu sunt in legatura cu tipul care face statisticile astea, Sorin si el imi trimite toate aceste informatii saptamanal prin e-mail. 😉

Ultras
    Member

Si noi care credeam ca muncesti de te spetesti, de unu’ singur! 😈

07Ex
    Keymaster

😆

Nici chiar de unul singur, nu?

Ultras
    Member

Dupa calculele mele pana acum au marcat, cel putin o data, 10 jucatori. Lider este Gigel Bucur cu 9, urmat de Ionut Mazilu cu 7 si Galamaz cu 4. Au marcat 3 goluri au marcat Maxim, Curelea, Lazar, 2 Balan si Negru, iar cu o singura reusita Irimia si Varga. Marja de eroare +/- 2% 😈
    Pana la finalul campionatului va marca si Stancioiu!

07Ex
    Keymaster

Pai daca te uiti pe site este o rubrica de statistica unde poti vedea cine a marcat, in ce meciuri, cate minute a jucat fiecare jucator, etc. Statistica asta este pe site la “Season” -> “Statistics”.

Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 345 total)
  • The topic ‘Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004’ is closed to new replies.