Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004

Viewing 15 posts - 286 through 300 (of 345 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

De acord cu Cameliu. Mai intai sa promovam si pe urma mai vedem noi.

ion
    Member

Iata dialogul dintre Sportu si Pandurii in urmatorele etape:
    (dupa meciul direct)

SP STUD-CRAIOVA
    MIOVENI-PANDURII

INTERFIS-SP STUD
    PANDURII-RARORA 3-0

SP STUD-ARO
    UNIREA – PNDURII

RUMLENTUL-SP STUD
    PANDURII-VINJU MARE

SP STUD -CIMENTUL
    ELECTROMGNETICA-PANDURII

Eu zic ca ,,,,,,,cu mare greutate oamenii lui Vladimirescu vor mi pierde puncte dupa meciul cu noi.Miovenii nu au valoare iar Unirea nu cred sa le convina ca de la anu sa-si piarda piinea (adica sa venim noi sa jucam acolo poate prin fuziune) cit despre ceilalti nu mai zic nimic…
    Va fi foarte greu daca nu batem la TG JIU! Chiar si un meci nul ne dezvantajeaza!!!

Ultras
    Member

Ioane, mai citeste o data ce ai scris! E taman invers. Singurele meciuri dificile pe care le avem sunt in deplasarile de pe Rocar si de la Alexandria. Pandurii au meciuri grele pentru ca nu cred ca nici Dacia Mioveni, nici Unirea, nici Building si nici Electromagnetica nu vor tranti meciurile. Sau poate ma insel!

Ultras
    Member

Cu un meci nul la Tg Jiu ne mai putem permite o infrangere, chiar daca Pandurii castiga toate meciurile. Daca pierdem suntem obligati numai la victorii, iar daca vom castiga ne putem considera promovati (cu toate ca teoretic nu). Pentru Pandurii este ultima sansa de a ne mai incomoda.

dragos
    Member

aparent, 2 meciuri vor fi grele (intergaz+alexandria), insa sa nu uitam ca fc craiova este prima in clasamentul returului, castigand aproape tot……iar echipele aflate in zona rosie, isi vor vinde scump pielea in regie, iar,pandurii ii vor stimula deasemenea………oricum, intergaz a jucat slab cu fieniul (sambata am avut un spion la stadion), insa, cand este vorba despre sportul toate echipele joaca cu ambitie…..

ion
    Member

As vrea sa-ti dau dreptate dupa fiecare meci in parte!Cred ca daca Panduri ne bat se vor duce cu bani peste tot…Arbitri si adversrii si ai nostri si ai lor…Cred ca va fi bal mare de tot daca nu batem simbata!

Imporatant este sa batem la targu-jiu… in rest sa nu mai luam goluri…

07Ex
    Keymaster

Eu de batut la Tg. Jiu nu cred ca batem. Daca nu am fost noi in stare sa batem la Juventus sau la Tirgoviste, nu vad cum vom bate la Tg. Jiu in fata a probabil 10-15 mii de suporteri care ne vor huidui la fiecare atingere de minge.

Ultras
    Member

Parerea mea este ca ii vom umili cu un 5-0 sec.

@Ultras wrote:

Parerea mea este ca ii vom umili cu un 5-0 sec.

Cred ca esti cam optimist! Va fi o presiune f mare asupra jucatorilor din partea spectatorilor.
    Eu sper sa nu luam gol.

ion
    Member

Marturisesc ca mi-e o frica de mor, nu atit de adversar ci de “tehnicile” pe care banuiesc ca le vor aplica…Eu cred ca daca vom juca la remiza sigur vom pierde…Sintem o echipa de moral si daca atacam si dam gol ne intarim si ii spargem pe jiieni.La aacest meci daca nu jucam 80 de minute pe atac cu orice risc o vom fura urit …

ultrasro
    Member

Bauturile inainte de meci sunt prohibite, le voi strange eu intr-o geanta si le inapoiez dupa meci. Pe bune, altfel nu urca nimeni in masina… asa am vorbit cu Razvan ca e cel mai bine, Florine tu ce zici?

Ultras
    Member

Sunt de acord sa strangem spirtoasele, berea e aliment! 😈

ultrasro
    Member

Si mai ales nu inainte de ora 12.00…

Asta e culmea… dimineata trebuie sa mananci o merdenea, o dobrogeana, un sandwitch ceva… nu poti sa mananci bere dimineata…

Am zis tot ce e lichid si contine alcool mai mult de 1% se retina pana dupa meci…

Daca aveti bere fara alcool atunci este alta poveste…

Se aproba… beti nealcolizata daca va este foame :)

07Ex
    Keymaster

@ultrasro wrote:

Bauturile inainte de meci sunt prohibite, le voi strange eu intr-o geanta si le inapoiez dupa meci. Pe bune, altfel nu urca nimeni in masina… asa am vorbit cu Razvan ca e cel mai bine, Florine tu ce zici?

😆 . Imi placi Ovidiule. Sa speram ca lumea va coopera.

Viewing 15 posts - 286 through 300 (of 345 total)
  • The topic ‘Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004’ is closed to new replies.