Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004

Viewing 15 posts - 316 through 330 (of 345 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Pai nu se sta la 4 – 7 – 9 – 11…? Nu a stat si in meciul cu Juventus?

cameliu
    Member

Dupa al 7 -lea se sta la fiecare!

Tavi
    Member

Corect! Gaudeamus este chiar imnul nostru!
    Felicitari echipei, suporterilor care au sustinut-o si “organizatorilor” Razvan si Ovidiu!

07Ex
    Keymaster

@ultrasro wrote:

a luat al 8-lea Galben

Pacat ca astia cand dau casetele tehnice nu dau si jucatorii care au luat cartonase galbene deoarece programul de statistica a jucatorilor pe care-l folosesc pe site are si o rubrica dedicata numarului de cartonase primite de jucatori.

ion
    Member

Dragi mei,
    Sinteti prea blinzi cu aprecierile,dar e treaba voastra!
    Ca sa inchei subiectul vreau sa va spun ca la aceasta promovare meritul lui Siman este redus …De aceea macar ar trebui sa se bucure si sa taca ca de data asta pasenta a fost cistigatoare…

multi
    Member

Are si Siman meritul lui , hai sa n-o luam chiar dupa ziare…macar ca echipa a avut un antrenor de nationala , de Galata…. de ce nu de Serif ?!… nu se aduce chiar usor asa ceva in B. Ma indoiesc ca Balint a plans pe la usa lu’ Siman sa-i dea postul asta…
    Ca n-o fi cel mai tare conducator de club … ca-si vrea castigul lui…are si omul punctele lui slabe (inclusiv caracterizarea de golani si perversi , chiar daca a pus si un “daca au zis asa ceva” pe-acolo).
    Dar nu-i pacat sa facem jocul gazetei in loc sa ne bucuram ca am trecut cu viteza luminii prin B avand doar aproape jumatate din echipa de acu’ doi ani ? Chiar daca nu va fi deloc usor in A eu zic sa ne bucuram deocamdata si-apoi om vedea !

dragos
    Member

asa este la noi, tre’ sa fie cearta…….siman, daca a afirmat asa, atunci este (din nou) un cotetar……daca nu a afirmat, atunci gs este de kkt.

ultrasro
    Member

prin hotarare de guvern amenda este de 3 milioane… astfel ca atentie la ce se debiteaza la nervi :(

Radu Dobrin
    Member

hotarire de guvern?..hmm…asta inseamna ca se desfiinteaza circiumile??…. 😆 😆 😆

Tavi
    Member

@ultrasro wrote:

prin hotarare de guvern amenda este de 3 milioane… astfel ca atentie la ce se debiteaza la nervi :(

de parca pana acum erau permise 😆 😆 (cred ca asta are legatura mai mult cu campania electorala decat cu statutul suporterilor … la cata UE am auzit eu ca se da “laiv” amenda mi se pare penibila)

ultrasro
    Member

Marti noapte la misiunea lui Gheorghe, galeriile lui Steaua si Rapid au fost incurajate sa tina recitaluri de injuratori de dragul orgoliului realizatorului emisiuniii … injuraturile sunt inevitabile uneori dar nici asa nu mi se pare normal… adica sa injuri de dragul de a injura… nu doar atunci cand esti furat sau nedreptatit… ma cuprinde o lehamite… 😯

Tavi
    Member

A aparut HG nr. 791/2004 in Monitorul Oficial al Romaniei nr. 478 de azi 28 mai. Hotararea cupride dispozitii generale, obligatiile organizatorilor, obligatiile spectatorilor, sanctiuni si dispozitii finale.

Intrarea in vigoare este la 30 de zile incepand de azi, iar federatiile sportive nationale (!!!) vor proceda, intr-un termen de 90 de zile, la modificarea si completarea regulamentelor de disciplina. Daca insa nu fac asta nu sunt prevazute sanctiuni. 😉

Pentru cei interesati am pus varianta electronica a Monitorului Oficial in briefcase/2004/monitor oficial.

PS: am sa aduc maine la stadion cateva copii. n-ar strica sa luam aminte …

dragos
    Member

IN DIVIZIA “A”!!!!
    si este MERITUL JUCATORILOR si bineinteles al antrenorilor: balint si danezul……FELICITARI!!!!!
    oricum, a fost un an competitonal destul de bun; am vazut GOLURI de GENERIC TV, am vazut ratari IMENSE, am vazut infrangeri (chiar si rusinoase unele), am vazut pase, driblinguri de mare finete – AM VAZUT UN GIGEL SUPER-DE SUPER CLASA, de fapt toti jucatorii au fost intr-un progres continuu – intr-un cuvant :
    am vazut O ECHIPA NEBUNA, dar FRUMOASA si TALENTATA!!!!

LE MULTUMIM!!!!
    LA MAI MARE!!!!

Gabi
    Member

puteti folosi si briefcase-ul de la http://briefcase.yahoo.com/simanvasile :)
    parola este identica cu cea de pe vasilesiman :D

La mai mare tuturor… si noua suporterilor si lor jucatorilor si lor antrenorilor … LA MAI MARE TUTUROR… SI SPER CA LUCURURILE SA MEARGA DIN CE IN CE MAI BINE.

Viewing 15 posts - 316 through 330 (of 345 total)
  • The topic ‘Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004’ is closed to new replies.