Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004

Viewing 15 posts - 331 through 345 (of 345 total)
  • Author

Corect Ovidiu, dar pana la urma la asemenea galerii si la asemenea pseudo realizator la ce te asteptai…

Giani
    Member

Cu n! jucatori vanduti, am dominat seria copios, din primul minut al primei etape pana in minutul 94 al meciului cu Fienii. No comment, locul nostru nu a fost nici o clipa in B, dar, ca si anul asta, baronul de Bacau trebuia salvat. De cine? de conserva pesedista de la conducerea lepefeului

Daca am avea un campionat normal (cu o coruptie la nivel cat de cat decent), ar trebui sa ocupam locul 8. Sunt curios ce va fi.

Ultras
    Member

Copos nu va opri la Rapid nici un jucator cumparat de Becali in iarna. Daca nu le gaseste alte cluburi sa nu ne miram daca la Sportul se vor intoarce Negru, Galamaz si Irimia.

Tavi
    Member

e posibil … mai ales ca se aud zvonuri, neconfirmate, ca nu i-ar fi achitat integral pe baieti …

ultrasro
    Member

GALAMAZ, IRIMIA, NEGRU, RADA, STANCU SI VASILACHE 😯

07Ex
    Keymaster

Asta chiar ar fi ceva … 😯

Tavi
    Member

@ultrasro wrote:

ce se mai aude Ovidiu cu Bursucu’? pe de alta parte daca vine Dan cu toti cei pe care i-ai mentionat inseamna ca Siman nu mai are controlul a jumatate din formatie, nu?

adi
    Member

Dar cu asociatia ce se mai aude? O mai facem?

Ultras
    Member

Aseara la Fanatik pe TV Sport au fost invitati reprezentantii nou promovatelor. Sile a intervenit telefonic si, daca nu il cunosteam, la cat de frumos a vorbit imi venea sa-l iau de nevasta.

ultrasro
    Member

IAR SECRETARA NU RASPUNDE LA TELEFONUL CARE IL AM DE LA RECTORAT :(

Ultras
    Member

Sport Plus

….. Ce categorie a mai ramas? Aaa, surprizele. Eu cred ca FC National si Sportul Studentesc vor fi surprizele placute ale editiei viitoare, sunt in stare chiar sa pariez. Stiu cum lucreaza cei doi antrenori, Olaroiu, respectiv, Petrescu, care au fotbalisti ascultatori si lipsiti de fitele celor care inscriu mai mult pe la jurnalele de stiri ale televiziunilor. Suprizele neplacute vor fi aceleasi. Adica polemicile suburbane si vesnicele acuze la adresa arbitrajului, fenomen acutizat de cand „fluierasii’ au iesit de sub controlul direct al presedintilor de cluburi. Asadar, les jeux sont faits, haideti la fotbal!

http://www.sportplus.ro/

Locul nostru nu a fost nici un moment in divizia B dar poate ca acest lucru ne-a facut mai puternici si revenirea in divizia A ne va ambitiona sa avem rezultate cat mai bune si “Granzii” campionatului sa inceapa sa se teama din nou de noi.
    Poate cu putin noroc dar si cu multa munca prindem un loc de cupa Uefa sau de ce nu Intertoto.

07Ex
    Keymaster

@ultrasro wrote:

Din cate am inteles Galamaz si Irimia au semnat deja cu Dinamo asa ca nu-i vad intorcandu-se.

Galamaz si Irimia au sanse slabe sa revina in Regie. Ceilalti poate vor fi un castig pentru echipa.

Ultras
    Member

@97SiR wrote:

@ultrasro wrote:

Din cate am inteles Galamaz si Irimia au semnat deja cu Dinamo asa ca nu-i vad intorcandu-se.

Varianta asta se vehicula pe 7 iunie, cand toti erau jucatorii Rapidului

Viewing 15 posts - 331 through 345 (of 345 total)
  • The topic ‘Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004’ is closed to new replies.