Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 345 total)
  • Author
    Tavi
    Member

.. ca antrenor evident!

ultrasro
    Member

3 jucatori de 19 ani
    1 de 20 de ani
    3 de 21 ani
    6 de 22 de ani

Napoleon9
    Member

Vrei sa zici poate a echipei care a intrat pe teren…

Si nu ai pus la socoteala zilele. Ar iesi 21.262, si cu ocazia asta ai fi remarcat poate si ca Toma a jucat de ziua lui!

Pentru cine vrea sa ma verifice: 8239+8226+8225+8192+8173+8099 + 7911+7882+7675 + 7313 + 7179+6938+6903 = 100955

ultrasro
    Member

😆

multi
    Member

Observ ca , dupa patru etape , sintem singura echipa cu maximum de puncte. Felicitari lui Dan Petrescu si baietilor !
    Sper ca “antrenamentele cu public” si prezenta lui Dan Petrescu sa ne creeze in acest an de purgatoriu o mentalitate de invingator si , odata intorsi in divizia miticoasa , sa le aratam ca si-au batut joc de un an din viata acestor copii !

Ultras
    Member

Revenirea in Divizia blAt este doar o chestiune de timp. Anul acesta poate fi salvat daca baietii se concentreaza la Cupa Romaniei, care este un obiectiv accesibil, daca ne gandim la nivelul scazut al echipelor din A. Conditie obligatorie este tratarea meciurilor cu seriozitate (nu experiente, ca in meciul de la Targoviste cand am jucat cu 6 rezerve). Cel putin faza semifinalelor poate fi atinsa destul de usor (eu dau sanse de 90% de a juca in aceasta faza). Bineinteles, daca nu vom juca cu Steaua sau Rapid care indiferent cum merg in campionat, meciurile cu acestea au fost intodeauna dificile.

dragos
    Member

vom mai avea liniste in aparare???
    hai, ca la mijloc mai avem resurse, dar in defensiva???
    se diminueaza sansele de promovare???
    ma intreb si eu……..voi ce credeti???

incredere am in baietii, insa ………

cameliu
    Member

Numa pt ca pleaca Gala scade puterea apararii?
    A jucat chiar asa bine?
    In A ne-a cam scos zile fripte…

Eu zic ca n-o sa plece si Galamaz si Paduret doar unul poate! Ori ii vinde Siman chiar pe toti…

Ultras
    Member

Sansele de promovare au ramas aceleasi. Problema este daca se vor “ridica” jucatori tineri pentru a suplini plecarile cand vom ajunge in A. Se poate spune ca am scapat de “batrani”

Radu Dobrin
    Member

paduret est eindiscutabil o pierdere (cine va juca in locul lui?…balan?)

despre partea apararii, nu imi fac nici un fel de probleme. clar ca toata apararea a stagnat…daca in 2 ani de A nu a progresat nimic (ba chiar dimpotriva?)…atunci sanse mici sa o faca in urmatorii 20

juniorii ar avea o mare sansa acum….sa se formeze in B si sa ajunga ‘pe top’ cind/daca intram in A

Ultras
    Member

Intr-adevar, Paduret lasa un gol imens pentru ca nu avem alt coordonator de joc de “meserie”. Variante vehiculate ar fi Balan (care a mai jucat pe post), Oae, Nicola sau sa jucam cu doi inchizatori. Oricum debutanti din lot au o mare sansa sa se afirme. Depinde numai de ei. Concluzia este clara: jocul nostru ofensiv va avea de suferit in perioada imediat urmatoare.

Tavi
    Member

indiferent de trecutul lor de trista amintire :) inceputul de campionat i-a prin pe cei doi in forma maxima … pentru noi este o pierdere … l-am vazut pe Nicola la meciul cu vanju mare … un pic depasit … poate emotionat de debut … vom vedea!

Hai sa fim sinceri … prea jucam peretica cu toti descultii din B! … asa o sa fie mai palpitant! 😆

Cainele
    Member

Vreau sa infiintez o trupa de majorete care sa sustina echipa noastra atat la meciurile de acasa , cat si la cele din deplasare.
    Totodata avantajul va fi ca (poate) vom atrage mai multa lume pe stadion.

Se cer urmatoarele conditii:
    -varsta 16-29 ani
    -aspect fiziv placut
    -disponibilitate la efort
    -timp liber

Doritoarele se pot adresa la 0745015529 sau pe FORUM.

Ultras
    Member

Ideea nu e noua, dar probabil ca esti plin de bani cum esti de purici! 😈
    Nu putem spune decat sa fie primite! 😈

Cainele
    Member

esti cam rautacios din fire , sau te oftici ca nu ti-a picat tie ideea mai repede?
    Oricum eu am vorbit/scris serios.

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 345 total)
  • The topic ‘Discutii referitoare la sezonul 2003 – 2004’ is closed to new replies.