Discutii referitoare la sezonul 2004 – 2005

Home Forums Archive Sezon 2004-2005 Season – Divizia A Discutii referitoare la sezonul 2004 – 2005

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 28 total)
  • Author
    razvanR
    Member

Doresc sa pachez masina in stadion; platesc taxa care se va cere; cred ca nu sunt singurul doritor.

Astfel, clubul ar mai face rost de o bruma de bani, daca tot nu ia bani pe bilete, macar pe taxa de parcare la meciuri.

dragos
    Member

ii dai idei lu’ siman; poate pune bilete la meci – si chiar si asa sa fie, clubul si jucatorii TOT NU VOR AVEA BANI !!!!

07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

ii dai idei lu’ siman; poate pune bilete la meci – si chiar si asa sa fie, clubul si jucatorii TOT NU VOR AVEA BANI !!!!

Dragos, imi place ideea lui Razvan de a avea taxa pe parcare la stadion, ma tem ca ai dreptate si daca Siman va pune taxa de parcare va incasa el banii in loc sa-i investeasca in club.

Blue Eyes
    Member

Credeti ca jucatorii Sportului au nevoie de un psiholog ?
    Nu pot sa inteleg din ce cauza rateaza atat……….. :?:
    Haide Sportul Studentesc !!! 😮

Radu Dobrin
    Member

bun venit printre noi :)

am mutat postul la ‘suporter’

07Ex
    Keymaster

Nu cred ca au nevoie de psiholog. Au nevoie sa joace cat mai multe meciuri ca sa capete experienta si incredere.

mihada
    Member

cred ca fotbalistilor li se spun tot felul se smecherii, dar nu si cel mai simplu lucru. in fotbal scopul este sa dai mingea prin dreptunghiul ala de la marginea terenului, ala de-i zice poarta. te duci si o dai. si gata. mai depinde si cit de priceput esti. si cit exercitiu ai in urma.

dragos
    Member

au avut si psiholog, pe vremea lu’ ando, insa rezultatele nu au venit imediat !!!!

poate, odata cu trecerea timpului vor capata mai multa experienta si vor deveni “mai intelepti” in ale jocului…….deocamdata ei joaca ca NEBUNII FRUMOSI !!!!

rateaza cu seninatate, marcheaza – ei joaca mai departe ca si cand nu
    i-ar interesa prea mult……ESTE PLACEREA DE A JUCA!!!!!

Ultras
    Member

nu au avut! AU PSIHOLOG! Poate ca problema este faptul ca psihologul a crescut cu jucatorii! 😈 Da’ nici asta nu o cred… Nici un psiholog din lume nu ar putea sa trateze frica de succes a jucatorilor nostri. Vom avea meciuri grele la Bacau si cu UTA. Meciuri pe care ar trebui sa le castige la pas. Cred ca ar trebui toata catedra de psihologie de cea mai renumita Universitate de profil din lume (nu stiu care e aia) numai pentru a-si da cu parerea despre ce este in “capul” colectiv al jucatorilor de la Sportul… Parerea mea? Trebuie batuti cu paru’!!! 😈

Blue Eyes
    Member

Sper ca Sportul va reusi sa dea cat mai multe goluri in etapa urmatoare !
    Mai am cateva fire de par in cap….si situatia se inrautateste de la un meci la altul…. 😮
    Haide Sportul Studentesc !!!

dragos
    Member

uneori, bataia este rupta din rai……halagian stie.

Blue Eyes
    Member

Nu e nevoie de bataie……Sambata sunt sigur ca vom castiga……
    e vorba doar de incredere…….jucatorii ar trebui sa aiba mai multa incredere in ei …….sa joace fara frica si totul va fi bine ! 😮

Blue Eyes
    Member

nu am catigat cu FCM Bacau…..nu-i nimik….castigam data viitoare 😮

Blue Eyes
    Member

Vasile Siman nu prea plateste salariile jucatorilor…..ce parere aveti ???
    Merita jucatorii Sportului sa-si primeasca salariile ???….eu zic ca merita si prime suplimentare………… 😮

Ultras
    Member

Evident ca toata lumea crede ca jucatorii trebuie sa isi primeasca salariile (s-a mai discutat subiectul). Anyway, Siman a declarat ca va face platile cat de curand.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 28 total)
  • The forum ‘Sezon 2004-2005 Season – Divizia A’ is closed to new topics and replies.