Discutii referitoare la sezonul 2004 – 2005

Home Forums Archive Sezon 2004-2005 Season – Divizia A Discutii referitoare la sezonul 2004 – 2005

Viewing 13 posts - 16 through 28 (of 28 total)
  • Author
    dragos
    Member

normal ca merita, da’ ce sunt SCLAVI???????
    si sclavii primesc mancare si apa………
    ei are trebui sa primeasca si PRIME SUPLIMENTARE; dar, am uitat (pentru un moment, doar), ca dom’ patrol nu are bani, saracu’………..

mihada
    Member

Intreb si eu asa… cam cit este salariul la SS? Desigur ca oricit ar fi acesta, trebuie platit. Asta in cazul in care contractul nu prevede altceva, in functie de realizari.

Ultras
    Member

Cam intre 6000 si 20000 pe an.

Blue Eyes
    Member

Oare cum va reactiona Siman daca nu va fi platit in urmatoarele 3 luni…..??? 😡 ….Probabil vrea ca jucatorii sa moara pe teren, vrea sa aiba rezultate, probabil doreste ca Sportul Studentesc sa ramana in Divizia A….dar cand e vorba de respectarea unor drepturi nu-l mai intereseaza !!!
    😡

ion
    Member

cine stie cind e ziua lui Siman ? As vrea sa stringem bani si sa-i facem cadou un costum (complet alb + cascheta) de cultivator de trestie de zahar…Cine se baga?

mihada
    Member

n-ar fi mai ieftin un bici?
    soarele biciului!

ion
    Member

BA DA dar vad ca nu se baga nimeni…

dragos
    Member

un bici ca la circ sau…………????

wex
    Member

Nu ar fi interesant daca incepind cu noul sezon s-ar aplica urmatoarea regula: in preziua fiecarui meci antrenorul sa tina o conferinta de presa.

Am sti si noi mai multe despre echipa.

dragos
    Member

ar fi interesant, dar eu la sportul nu am vazut asa ceva……vorbeste tu cu antrenorul si/sau cu sile.

Blue Eyes
    Member

nu sunt de acord…..no way

wex
    Member

Pai cum altfel sa afle lumea ca exista aceasta echipa (si nu una oarecare, ci una clasata in primele 7 si cu un joc apreciat de toti). Cum sunt atrasi suporterii ptr. a veni la stadion daca nu prin mediatizare?

Da’ un webcam care sa reda atmosfera din galerie in timpul meciurilor, sau o fi ceva de domeniul SF-ului? Cap_PDT_01_20

dragos
    Member

@wex wrote:

Pai cum altfel sa afle lumea ca exista aceasta echipa (si nu una oarecare, ci una clasata in primele 7 si cu un joc apreciat de toti). Cum sunt atrasi suporterii ptr. a veni la stadion daca nu prin mediatizare?

Da’ un webcam care sa reda atmosfera din galerie in timpul meciurilor, sau o fi ceva de domeniul SF-ului? Cap_PDT_01_20

ar trebui si un notebook cu modem GSM……..

Viewing 13 posts - 16 through 28 (of 28 total)
  • The forum ‘Sezon 2004-2005 Season – Divizia A’ is closed to new topics and replies.