Discutii referitoare la sezonul 2006-2007

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B Discutii referitoare la sezonul 2006-2007

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 260 total)
  • Author
    Super_S
    Member

Ne intoarcem in B ???
    Se mai poate face ceva ?

Atata timp cat e Siman la conducerea clubului nimic bun nu se poate intampla. Ar fi trebuit sa prevada momentul din seara asta. E un manager prost de tot. Mai vreti dovezi????

Giani
    Member

Dane, termina ca ma enervezi. Chiar nu vezi in ce rahat de tara traiesti?

cameliu
    Member

@DAN VALER MOLDOVAN wrote:

Atata timp cat e Siman la conducerea clubului nimic bun nu se poate intampla. Ar fi trebuit sa prevada momentul din seara asta. E un manager prost de tot. Mai vreti dovezi????

Cu el manager am avut cea mai buna si faina echipa din ultimii 20 de ani…
    in rest ai dreptate!

Si la ce ne foloseste ca am avut cea mai frumoasa echipa? Mergem in B, fara nici o perspectiva de performanta.
    Repet, daca Siman s-ar fi gandit sa inceapa sa plateasca, le-ar fi fost f greu sa se lege de noi.

Giani, ar trebui sa te enervezi pe altii, nu pe mine.

Radu Dobrin
    Member

Si la ce ne foloseste ca am avut cea mai frumoasa echipa? ….

Dane, tu chiar vorbesti serios?

Da, vorbesc foarte serios.

Giani
    Member

Si la ce ne foloseste ca am avut cea mai frumoasa echipa? Mergem in B, fara nici o perspectiva de performanta.
    Repet, daca Siman s-ar fi gandit sa inceapa sa plateasca, le-ar fi fost f greu sa se lege de noi.

Giani, ar trebui sa te enervezi pe altii, nu pe mine.

Dar nici pe Siman, asa cum faci tu acum. Stii bine la ce ma refer. Avem pretentii de viitori membri UE si nu suntem capabili sa facem fata unui act abuziv de coruptie evidenta. Ne consolam cu ea, c-asa-i romanul.

Sunt suparat pe absolut toti jegosii care au legatura cu acest caz, cu toate scursorile din fotbalul romanesc. sunt scarbit de Mircea sandu care a jucat doar pentru Sportul, sunt scarbit de tot si da, il consider vinovat si pe Siman.
    Nu era oare clar ca se va ajunge aici? Nu putea prevede Siman un astfel de deznodamant. stia ca toti vulturii se rotesc in jurul clubului. era clar ca lumina zilei.
    Cu asta nu ma pot obisnui.

doar pentru ca-l consider si pe Siman vinvat inseamna ca ma consolez?

doar pentru ca-l consider si pe Siman vinvat inseamna ca ma consolez?

Nu dane consider vinovat pe romani, romania in sine… cu voi in partcular am sa ma revad cu cea mai mare placere, am sa particip la orice forma de protest pe care veti dori sa o abordam fata de aceasta decizie abuziva

dar eu am sa ma bucur fata de orice infrangere a romaniei in fata oricarei echipe nationale. am sa ma bucur si mai mult atunci cand o echipa romaneasca este eliminata din cupele europene si am sa ma car din tara asta de kkt cand o sa am prima ocazie…. sa ne fie rusine ca suntem romani

roland
    Member

Luni sau maine, ora 12, in fata LPF!!!
    Sa cerem dreptate!
    Sa aratam ca nu suntem fraierii fraierilor!
    Astept reactii si mobilizare!
    0743 130 305

Ma doare sufletul. rau de tot.

@roland wrote:

Luni sau maine, ora 12, in fata LPF!!!
    Sa cerem dreptate!
    Sa aratam ca nu suntem fraierii fraierilor!
    Astept reactii si mobilizare!
    0743 130 305

ai dreptate roland

ar trebui sa ne mobilizam sincer daca nu o sa facem asta eu o sa dispar de aici de pe forum

Daca decideti sa va strangeti sa protestati puteti conta si pe mine. 0726328399 doar un apel si sunt alaturi de voi.
    Am incercat sa citesc cat de calm am putut tot ceea ce se scrie dar simt ca imi explodeaza capul. Sper ca suferinta pe care ei ne-au creat-o astazi sa se intoarca impotriva lor inzecit. as vrea sa ii blestem sa ii injur dar simt ca nu mai am forta sa fac asta. Sincer pe zi ce trece incep sa urasc tara asta din ce in ce mai mult.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 260 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.