Discutii referitoare la sezonul 2006-2007

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B Discutii referitoare la sezonul 2006-2007

Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 260 total)
  • Author
    louveteau
    Member

@ Radu
    @ Cos22min

multumesc frumos

Steagul este correct, cred ca suntem singura tara cu steag patrat, nu rectangular ca aproape toate altele.

ultrasro
    Member

Stadionul Electromagnetica din strada Veseliei, cartier Ferentari :)

Spawn09
    Member

mai urmeaza sa mai spui si ora si e totul ok :)

Rapid 2 – Sportul = 0-4( NIcola, Curelea, Paun si nr 16)

Spawn09
    Member

offtopic vreau si eu poze cu echipa din sezonul 2005/2006 si pozele din ultima etapa cu bistrita va rog 🙄

Spawn09
    Member

Am facut programul Turului Ligii II Sezon 2006-2007 dar doar meciurile Sportului restu nu ma intereseaza 😈 cine il doreste poate sa imi dea un mesaj privat

Giani
    Member

@Spawn09 wrote:

Am facut programul Turului Ligii II Sezon 2006-2007 dar doar meciurile Sportului restu nu ma intereseaza 😈 cine il doreste poate sa imi dea un mesaj privat

Si eu am programul legal al turului de campionat. Ala normal, dar devenit ireal, nu ala real, dar foarte ilegal. Sper ca dupa reforma Bosmann, in Europa sa se adopte si reforma Sportul, dupa care orice club sa aiba dreptul de a actiona ferefeii si lepefeii in cauze penale (mai ales ca avocatul nostru este acelasi care a impus reforma Bosmann si reforma Hagi, si tipul a castigat de fiecare data la TAS). Cred ca daca ar reusi sa obtina dreptul suporterilor de a impusca birocratii federali corupti, ar fi reforma suprema in fotbal.

Spawn09
    Member

deci am facut un program asa din ce informatii am gasit si eu pe net meciurile si data disputarii ora habar nu o am apropo daca se face deplasare la primul meci cu Dunarea giurgiu va rog sa ma anuntati si pe mine as vrea sa merg

liverpool
    Member

In momentul acesta am imbracat tricoul “a-buz al FRF’! Am stat la o imprimerie din Galati aproape 2 ore! Am gasit acolo un tip super care a lucrat cu mine la toate detaliile. Ii aduc toate multumirile lui Stefan din Galati pentru ajutor.
    Foarte complicat de imprimat a fost sigla… dar in final a iesit un tricou-protest de efect.
    Am uitat sa va spun ca pentru o saptamana am venit in Romania si mi-am propus sa port acest tricou non-stop (chiar daca nu e prea igienic sa porti un tricou o saptamana). Poate trec si prin bucuresti si ne putem intalni. Maine poate reusesc sa fac o poza cu tricoul – sa vedeti si voi.

07Ex
    Keymaster

Fisierele cu design-ul tricourilor in format zip au fost adaugate pe pagina principala a site-ului.

Ele pot fi de asemenea descarcate si de aici de pe forum: 1, 2, 3.

07Ex
    Keymaster

@Spawn09 wrote:

unde pot afla programul meciurilor din acest sezon?

Programul meciurilor din acest sezon este “live” pe site. Rog pe cei care au logo-urile echipelor FC Snagov, Prefabricate Modelu, Chimia Brazi, sau Delta Tulcea sa mi le trimita prin mail.

07Ex
    Keymaster

Link-uri catre site-urile celorlalte echipe participante in seria I-a a Ligii II pot fi gasite aici.

Spawn09
    Member

gasisem eu cu FC Brasov dar am vazut ca exista pe site celelalte sunt de negasit….

@97SiR wrote:

Fisierele cu design-ul tricourilor in format zip au fost adaugate pe pagina principala a site-ului.

SUPERBE !!!!!!!!!!

Crezi ca este util sa incercam sa le “imprastiem” catre mass-media ?
    Si daca da, cine se “baga” la “inteprinderea”asta ?

07Ex
    Keymaster

Voi puteti sa faceti ce vreti cu ele, bineanteles cu acordul lui liverpool, care a fost cel care a facut design-ul.

Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 260 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.