Discutii referitoare la sezonul 2006-2007

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B Discutii referitoare la sezonul 2006-2007

Viewing 15 posts - 241 through 255 (of 260 total)
  • Author
    Mario
    Member

Doream sa subliniez faptul ca in sectia de copii si juniori a Sportului sunt tensiuni generate de neintelegerile dintre antrenori, dintre antrenori si conducere, etc. Se pare ca managementul la nivelul acestei sectii este defectuos (interese ascunse!) si acest lucru va conduce la rezultate mediocre.

roland
    Member

Ce echipa era Sportu acum 1 an!!!!
    Crima s-a comis…
    Siman si Corleone, Prunea si Lupescu…si restu nu vor scapa nici in mormant…
    Atat!

07Ex
    Keymaster

@roland wrote:

Ce echipa era Sportu acum 1 an!!!!
    Crima s-a comis…
    Siman si Corleone, Prunea si Lupescu…si restu nu vor scapa nici in mormant…
    Atat!

Roland, sa stii ca-mi placi. Esti unul din putinii care vad ca posteaza unde trebuie.

Domnilor, nu degeaba a fost facut acest thread, ca sa postam aici discutii referitoare la acest sezon, si nu pe thread-urile meciurilor.

roland
    Member

Vad k se inchid topikuri…
    Pakat …suntem o mana de suporteri si avem numai sefi si mederatori…
    Ne doare sufletul de Sportu … si chiar si de dasteptu ala de Siman caci avea o afacere care acum e de kk-o.
    O sa curga multa apa pe Dambovitza pana cand va mai fi Sportu ce a fost… 😯

Giani
    Member

Ou peut-etre… gresesti draga Roland. Pentru ca dupa “N” etape, am vazut alta echipa, care seamana foarte mult (desi nu mai are aceleasi vedete) cu echipa de anul trecut. Un joc ambitios, combinativ, agresiv chiar si la 3-0, si un atacant puternic si cinic, care deja nu mai seamana cu acel Curelea – bocitoarea de final de meci. Pentru ca astazi am vazut alta echipa a Sportului Studentesc, chiar daca are in componenta aceiasi jucatori ca si la Sacele.

valy_no
    Member

salut…la meciul sportul-dunarea a facut cineva poze?daca da as vrea si eu..multumesc

Giani
    Member

Dunarea Galati sau Dunarea Giurgiu? Daca este vorba de vecinii de la sud, te pot ajuta, de la meciul cu moldovenii nu am poze.

ultrasro
    Member

Omul esti din Galati, vrea poze cu Dunarea Galati. ID-ul meu pe yahoo este ultras_sportul si putem sa schimbam poze acolo :)

Giani
    Member

OK. Din cauza asta am si intrebat, meciul cu Galatiul a fost singurul la care Andras a lipsit, motiv pentru care problema ramane sa o rezolvi tu.

dragos
    Member

prieteni, ca o concluzie pentru acest sezon:
    NU am meritat sa promovam !!!
    jucatorii NU au jucat pentru ei si nici pentru noi !!!
    NEPUTINTA si INDOLENTA (unor jucatori) au facut PERFORMANTA in regie !!!
    imi pare rau de Multescu – raman la ideea ca, este un BUN ANTRENOR !!!

MarcAntoniu
    Member

Mai sunt cateva meciuri si s-a terminat. Din pacate, a fost prea greu sa treaca peste socul “RETROGRADARII” frf :evil:. Apararea a avut fff multe nesincronizari si nu a lipsit nici ghinionul, goluri primite in ultimele minute si mai ales 🙄 “ARBITRII” si ce-i drept nici jucatorii de marca nu au fost in forma, asa cum ne-au obisnuit in trecut.

dragos
    Member

sa vedem cu ce antrenor vom aborda noul sezon, caci adversarii (fc brasov) deja si-au “luat” antrenor de MARCA !!!!!

oricum, se anunta un sezon plin de pretentii la promovare si nu NE va fi usor !!!!

MarcAntoniu
    Member

Sa joace bine GASCA NEBUNA si sa castige ultimile doua meciuri din acest sezon. Victoriile aduc incredere si sperante pentru viitor. Pentru sezonul viitor le doresc PROMOVAREA de pe locul 1 si un trofeu 8) CUPA ROMANIEI. Daca atitudinea jucatorilor pentru fiecare partida va fii la nivelul valorii lor pot sa castige meci de meci indiferent de adversar.

Giani
    Member

Si ce sa faca FC Brasov? Ce antrenor si-a luat, ca sa nu mor prost? Veste sigura, nu zvonuri.

Tavi
    Member

Intr-un exces de naivitate deschid acest topic in speranta ca vom putea afla de la cei care tin in mana destinele clubului de fotbal parerile dumnealor referitoare la echipa, juniori, antrenori, suporteri sau orice alt subiect considerat de dansii ca avand tangenta cu echipa de fotbal.

Daca insa nu ne va onora nimeni in decurs de, propun o luna, rog pe moderatori sa stearga acest topic.

Viewing 15 posts - 241 through 255 (of 260 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.