Discutii referitoare la sezonul 2006-2007

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B Discutii referitoare la sezonul 2006-2007

Viewing 5 posts - 256 through 260 (of 260 total)
  • Author
    franz_kafka
    Member

Topicul nu tine de excesul tau de naivitate, ci de logica ta privind o chestie absolut normala: respectul conducerii unui club de fotbal pe care trebuie sa-l manifeste fata de suporteri…
    Spun ca ar trebui sa fie chestie normala, gandindu-ma si la faptul ca pana si maimutele bipede care se cred panduri au o rubrica speciala pe forum pentru asa ceva!

Zibling
    Member

Ce cautasi pe forumul Pandurilor, kafka?

07Ex
    Keymaster

Parerea mea este ca nimeni din conducerea Sportului nu va va da nici un fel de raspuns la intrebarile de mai sus, nu fiindca n-ar vrea, dar nimeni din conducere nu are nici macar un cont pe forum. Fara cont nu pot scrie nimic aici.

franz_kafka
    Member

@Zibling wrote:

Ce cautasi pe forumul Pandurilor, kafka?

Sa-mi satisfac, in urma cu multe luni, curiozitatea de a constata ce fel de echipa si suporteri prefera LPF in schimbul SS!

L-am regasit pe Coco, nu stiu daca vi-l mai reamintiti, printre forumistii de seama, si m-am lamurit…

PS: si eu cred ca, din pacate, mai degraba ne-am apuca sa palavagrim intre noi pe acest topic, decat sa ne vorbeasca insasi conducerea prin vocea manajerului VASILI… Oricum, Vasili, daca se pune pe vorbit, s-ar putea sa inceapa cu formula magica: GAVARIT MASKVA, SLUSHAITZE VNIMATZELNO!
    VASILI, eu te-as asculta, nu cu atentie, ci cu foarte multa atentie, daca vei rosti alta formula magica: SS nu e al meu si nici al vostru nu e, ci al urmasilor, urmasilor vostri in veacul vecilor! Zii VASILI, zii…, hai, zau, nu-i chiar asa de greu, mai ales ca mi se pare ca esti absolvent de istorie!

07Ex
    Keymaster

@Giani wrote:

Si ce sa faca FC Brasov? Ce antrenor si-a luat, ca sa nu mor prost? Veste sigura, nu zvonuri.

Pai vad ca l-au luat pe R. Lucescu. Eu unul nu inteleg dece fosti jucatori ai nostri continua sa aleaga alte echipe in loc sa vina la noi, dar ma rog, poate nu stiu eu ce se intampla in Romania.

In alta oridine de idei, articolul postat de adi pe thread-ul de stiri este unul din articolele care mi-au placut foarte mult in ultima vreme. Chiar pun punctul pe “i” in privinta magariilor din fotbalul romanesc. Pacat insa de ce se intampla in tara aia. 😥

Viewing 5 posts - 256 through 260 (of 260 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.