Discutii referitoare la sezonul 2007-2008

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II Discutii referitoare la sezonul 2007-2008

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 275 total)
  • Author
    MarcAntoniu
    Member

Pana acum Sportul” a castigat 3 meciuri in deplasare. 😉
    BINE E sa joace mai atent in aparare si in meciurile din Regie, asa ca si cum ar fii in deplasare. 8)
    CAND ESTE LOC Nu ar strica MECIURILE amicale” de reglaj 💡 la ora 17:00. Poate cu Sportu II (sa-i vedem si noi :) ) ori cu echipe din seria vecina” sau din liga III-a si chiar din liga I-a. Si Antrenorul si Jucatorii par sa aiba nevoie de asa ceva. ❗
    FORZA SPORTUL STUDENTESC !

adi
    Member

din cate stiu eu nu are nevasta de iure, ci doar de facto.

@Giani wrote:

Asta nu imi interzice sa fac apel la precarele mele cunostinte de medicina, specializarea ginecologie, si toate la adresa mamei si nevestei lui.

dragos
    Member

@07Ex wrote:

Poate sa ma lamureasca si pe mine cineva ce anume fac directorii tehnici si cei sportivi? Vad ca Moldovan a fost numit director sportiv la Urziceni.

Sichitiu, care trebuia sa vina antrenor la noi, vad ca este director tehnic la Rapid.

Ce fac astia domnilor? Care este de fapt jobul lor?

daca in privinta functiilor de dir sportiv si dir tehnic, ne-am cam lamurit, eu raman total nedumerit, in privinta functiei de: administrator delegat (cornel dinu la dinamo).
    oare cu ce se mananca fonctia asta ????? 😆 😆 😆 😆

Giani
    Member

Adica omul este administrator, jongleaza cu banii. Si este de legat pentru ca a bagat mana in cascaval :D.

07Ex
    Keymaster

Vad ca Hagi a demisionat de la Steaua si printre altele a spus ca nu a luat si nu vrea nici un ban de la Becali pentru cele 2 luni lucrate acolo. De asemenea a vorbit de faptul ca la Steaua nu a fost lasat sa faca ce a vrut si Becali ii spunea pe cine sa intre pe teren si cine sa nu intre.

Lucrul asta m-a facut sa ma gandesc ca un antrenor ca Hagi ar fi perfect pentru noi. Bani nu vrea, sau ma rog, nu-l intereseaza, presiune din partea lui Siman la noi nu prea este, si uite asa un antrenor novice ca el poate sa-si inceapa cariera de antrenor la o echipa mica cum suntem noi.

Eu nu stiu ce parere aveti voi despre lucrul asta, dar sincer chiar mi-ar place daca Hagi ar veni la noi. Nu este el mare antrenor, dar nici Eduardo nu este, asa ca nu conteaza. Partea frumoasa insa cu Hagi este ca Hagi are relatii si ar putea aduce eventuali jucatori, investitori, samd. In plus el a jucat la noi ani buni, asa ca poate undeva in sufletul lui mai tine inca la noi, nu?

Giani
    Member

Cand a vazut la televizor imagini de la acel 4-4 cu Neuchatel Xamax, Hagi a declarat cu nonsalanta ca nu isi aminteste nici meciul si nici la ce echipa juca. Imi vine greu a crede ca l-ar durea de Sportul.

Zibling
    Member

Fapt rar intalnit in Romania: http://www.gsp.ro/CFR-Cluj/Fabbiani-in-poarta-Stancioiu-in-atac-Clujenii-au-facut-spectacol-impreuna-cu-fanii.html?a=3299/96428

Mie mi se pare o idee originala si interesanta. Credeti ca va fi vreodata posibil acest lucru si la Sportal Studentesc? Adi si Ovidiu – daca-i propunem asa ceva lui Cr.Gheorghe directorul de la Sportul va accepta asa ceva?

cameliu
    Member

@Zibling wrote:

Fapt rar intalnit in Romania: http://www.gsp.ro/CFR-Cluj/Fabbiani-in-poarta-Stancioiu-in-atac-Clujenii-au-facut-spectacol-impreuna-cu-fanii.html?a=3299/96428

Mie mi se pare o idee originala si interesanta. Credeti ca va fi vreodata posibil acest lucru si la Sportal Studentesc? Adi si Ovidiu – daca-i propunem asa ceva lui Cr.Gheorghe directorul de la Sportul va accepta asa ceva?

Eu vad totusi o problema? Daca-i bateti cumva? Va ia Siman in lot si apoi va vinde…

07Ex
    Keymaster

@cameliu wrote:

@Zibling wrote:

Eu vad totusi o problema? Daca-i bateti cumva? Va ia Siman in lot si apoi va vinde…

Mai mult ca sigur. Oricum mi se pare o idee excelenta.

Niciodata mercenarul ala … Sa stea la Urziceni

Zibling
    Member

Bun venit pe forumul nostru, Gladiatorule nebun!

Acum, insa, cu Edi Badescu la a 2-a patanie acasa in Regie… nu stiu ce sa spun, cred ca ne putem trezi cu oricine antrenor maine-poimaine. :?

Giani
    Member

Mai bine il baga pe Jurca.

MarcAntoniu
    Member

Tot HAGI cel batran a zis odata ca, nu ar fii revenit ca jucator la Sportu, de la Steaua !
    Poate. Antrenor ar veni de la Steaua la Sportul Studentesc !
    8) Ar fii o chestie Gica-n Regie !
    … cand pleaca Edu…? :?:

dragos
    Member

@Giani wrote:

Mai bine il baga pe Jurca.

JURCA este un SUPER FORMATOR DE TALENTE (JUNIORI), insa nu se poate descurca la seniori.

dragos
    Member

de cand am reluat antrenamentele, pot face fata oricand.

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 275 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.