Discutii referitoare la sezonul 2007-2008

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II Discutii referitoare la sezonul 2007-2008

Viewing 15 posts - 241 through 255 (of 275 total)
  • Author
    dragos
    Member

hai cu PROMOVAREA, HAI CU PROMOVAREA !!!!
    😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

Mai sunt sanse, avem doar vreo 20 de puncte de recuperat. Si cum zice oierul din ghencea, nici nu imi fac grije ca nu batem tot pana la final. :P :P :P :P :P

adi
    Member

Eu nu ma astept si nici nu-mi doresc promovarea echipei, nici macar in urmatorul sezon. Socul retrogradarii si cel al plecarii unei intregi echipe competitive inca n-au fost trecute nici de actualii jucatori si nici de noi suporterii. De asemenea, nu cred ca vom retrograda, fiindca multi altii sunt mai verze decat ai nostri.
    De aceea nu am si nici nu voi avea prea curand mari asteptari de la echipierii actuali; cand voi vedea ca joaca pe bune si ca vor mai mult, atunci voi spera. Pana atunci, in continuare voi veni la meciuri, le voi face galerie, voi face haz de necaz alaturi de ceilalti patimasi din galerie. Pana la urma e doar un joc.
    Hai Sportul !

dragos
    Member

fratilor, stau si ma intreb daca lu’ sile nu ii este rusine cu aceasta echipa de 2 lei ???
    eu daca as fi in locul sau, mi-ar crapa obrazul sa vad cum toti conducatorii de club/echipele isi bat joc de clubul pe care-l “pastoresc” si isi fac calcule ca vor mai castiga inca 3 puncte basca GOLAVERAJ !!!! este jenant !!!!
    dar, pe undeva este fireasca aceasta stare de fapt, aceasta NESIMTIRE, care s-a tot perpetuat la acest club, din simplu motiv, ca acestui om NU-I PASA decat de BANI indiferent cat de jos poate ajunge echipa – daca are DE UNDE SCOATE BANI (jucatori cu potential), el poate fii linistit !!!!!!

Zibling
    Member

L-a vandut pe Tibi Balan. Acum Siman ii mai poate vinde pe Dacian Varga si Viorel Ferfelea. Atat! Si astia 2 la cum joaca in prezent, cred ca maxim 200.000 Euro de caciula… sau la pachet.

Mai mult de doua randuri de echipament si 10 mingi nu poate lua pe ei. 😆

dragos
    Member

@cristiansportul wrote:

hahahahahhahahahahahahahahahhahahahahha, buna replica.
    trist adevar !!!!

adi
    Member

stie cineva rusa sau ebraica pentru a-i cere un mic ajutor lui abramovici pentru clubul nostru ? o intelege ucrainiana, sa-l rugam pe dl. v.s. ? 😆
    http://www.moneyexpress.ro/articol_12393_41/chelsea_of_roman_abramovici.html

MarcAntoniu
    Member

💡 Fara un portar, fara un coordonator si cu 12 puncte distanta de locul 2 nu prea se mai pune problema promovarii anul acesta. Ce obiective are echipa Sportul Studentesc in clipa de fata :?:
    Ce vrea patronul 😳 ? Ce vrea Antrenorul 😯 ? Ce vor jucatorii 😥 ?

dragos
    Member

@MarcAntoniu wrote:

Ce vrea patronul 😳 ? Ce vrea Antrenorul 😯 ? Ce vor jucatorii 😥 ?

iti pot raspunde eu, in numele tuturor: BANI !!!! BANI !!! BANI !!!!
    toti vor bani, insa fara GLORIE, PERFORMANTA, TALENT, AMBITIE !!!!
    deh, tipic balcanic……..:oops: 😳 😳 😳 😳 😳

dragos
    Member

@adi wrote:

stie cineva rusa sau ebraica pentru a-i cere un mic ajutor lui abramovici pentru clubul nostru ? o intelege ucrainiana, sa-l rugam pe dl. v.s. ? 😆
    http://www.moneyexpress.ro/articol_12393_41/chelsea_of_roman_abramovici.html

avem cativa “Abramovici” aici in tara, insa nu sunt interesati de acest club…..sau poate de colaborarea cu “patronul” clubului.

Radu Dobrin
    Member

@cristiansportul wrote:

lasa ca e bine! Am un var care juca la bihor unde imi spunea ca se vindeau jucatori pe cite un sac de cartofi 😆 (e drept ca nu stiu exact soiul… 😆 )

07Ex
    Keymaster

@Radu Dobrin wrote:

Am un var care juca la bihor unde imi spunea ca se vindeau jucatori pe cite un sac de cartofi 😆 (e drept ca nu stiu exact soiul… 😆 )

Poate erau cartofi de cea mai buna calitate … Yukon Gold din Canada! 😆

dragos
    Member

aceasta echipa cacacioasa, nu merita niciun spectator……RAMANETI ACASA, NU MAI MERGETI LA STADION !!!!
    nu vrem sa fim masochisti, destul ca, jucatorii SUNT !!!!!
    Nu are rost sa va stricati zilele de week-end, vizionand o gluma de meci !!!!
    traiti-va viata intr-un mod mai placut !!!!!
    TREBUIE sa intram in cartea recordurilor, ca ECHIPA FARA NICIUN SPECTATOR !!!!!

07Ex
    Keymaster

Dupa primele 4 etape din retur stau si ma gandesc daca Eduard Badescu a fost de vina pentru rezultatele proaste sau daca nu cumva jucatorii ar fi trebuit dati afara.

Vad ca pe rand Badescu, Kuki, si acum Falub nu sunt in stare sa castige meciuri cu echipa asta, si incep sa cred ca vina nu este a lor ci a jucatorilor.

Voi ce parere aveti?

Viewing 15 posts - 241 through 255 (of 275 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.