Discutii referitoare la sezonul 2007-2008

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II Discutii referitoare la sezonul 2007-2008

• This topic has 274 replies, 34 voices, and was last updated 14 years ago by 07Ex.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 275 total)
  • Author
    Giani
    Member

Lasa tata ca avand certificat UEFA inseamna ca stie meserie. Parca vad cum in sfarsit ne vom lua revansa, si inca la scor, in fata juvetilor de colentina.

dragos
    Member

fratilor, s-au terminat antrenorii din romania ???
    hai sa fim seriosi
    sau s-a gandit ca, face economie la buzunar, fiind debutant 1!!!!
    oricum, in acest sezon tre’ sa fim atenti si inteligenti !!!!

Giani
    Member

Eu as propune sa ne bucuram ca sistemul mafiot implementat de seful al mare, tatucul tenizmenei narcomane, ne-a scapat de blatuitorii lui pinalty. Ca pe ailalti i-om rezolva cumva.

07Ex
    Keymaster

Vad ca nici nu s-a terminat bine campionatul si au si inceput sa plece jucatorii, iar cei care nu au plecat inca, sunt cu gandul la plecare.

Noi tot speram ca se va schimba ceva in bine la echipa asta, dar speram degeaba.

qmadd
    Member

Am auzit ca Varga ar merge spre Craiova… voi stiti ceva legat de asta?

alexandrual
    Member

Am si eu o intrebare legata de acest intersezon:
    ..
    Putem vedea in vara asta meciuri amicale ale sportului studentesc in regie?
    Daca da, cand si cu cine?
    -mersi anticipat, Alex.

dragos
    Member

@alexandrual wrote:

Am si eu o intrebare legata de acest intersezon:
    ..
    Putem vedea in vara asta meciuri amicale ale sportului studentesc in regie?
    Daca da, cand si cu cine?
    -mersi anticipat, Alex.

nu prea cred……..conducatorii nostrii fac business-uri (adica transfera jucatorii nostrii) si tu vorbesti de amicale…….intai BANUL si apoi, vom vedea pe unde, cum, cand si cu cine jucam !!!!! 😳 😥 😯

dragos
    Member

deunazi, am postat un comentariu “mai acid” vis-a-vis de politica de transferuri, insa constat cu stupoare ca “a disparut”…….era deranjant sau de ce ??
    este adevarat, ca l-am postat la rubrica nepotrivita: stiri din presa – sezon 2007-2008, insa vreau sa cred, ca se putea “lipi” aici.
    sa nu uitam ca, suntem pe un forum, iar parerile pot fi divergente sau covergente, insa NU trebuie “sterse”……e opinie libera.

07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

deunazi, am postat un comentariu “mai acid” vis-a-vis de politica de transferuri, insa constat cu stupoare ca “a disparut”…….era deranjant sau de ce ??

Nu, nu era deranjant, insa era postat unde nu trebuie si conform regulilor forumului a fost sters.

Mda, as fi putut sa lipesc mesajul respectiv pe acest thread de discutii, dar din pacate nu am timp sa tot lipesc mesajele postate aiurea pe alte thread-uri. Ii am pe Radu si Cameliu care ma ajuta cu mesajele, dar nici ei nu au timp sa tot mute mesajele de pe un thread pe altul doar fiindca unii useri nu respecta regulile.

Concluzia este urmatoarea: toate mesajele postate aiurea vor fi sterse.

dragos
    Member

@07Ex wrote:

@dragos wrote:

Nu, nu era deranjant, insa era postat unde nu trebuie si conform regulilor forumului a fost sters.

Mda, as fi putut sa lipesc mesajul respectiv pe acest thread de discutii, dar din pacate nu am timp sa tot lipesc mesajele postate aiurea pe alte thread-uri. Ii am pe Radu si Cameliu care ma ajuta cu mesajele, dar nici ei nu au timp sa tot mute mesajele de pe un thread pe altul doar fiindca unii useri nu respecta regulile.

Concluzia este urmatoarea: toate mesajele postate aiurea vor fi sterse.

era bine-venita PUTINA bunavointa !!!!!!!!!!!!! atat.

dragos
    Member

revenind la subiect, prevad un sezon la fel ca precedentul – STERS si cenusiu !!!!!!!
    da, da’ conducatorul nostru iubit va avea BANI pentru zile alb-negre (de liga secunda) !! hihihi

Zibling
    Member

Cand se va cunoaste componenta celor 2 serii ale Ligii a II-a, sa stim daca am scapat de echipe ca CSM Targoviste, FC Arges si cele 2 Brasoave sau nu?

cameliu
    Member

@Zibling wrote:

Cand se va cunoaste componenta celor 2 serii ale Ligii a II-a, sa stim daca am scapat de echipe ca CSM Targoviste, FC Arges si cele 2 Brasoave sau nu?

De targoviste, pitesti am scapat…
    Insa raminem cu brasoave, bacau, petrolu’, + chestii gen otopeni, tulcea…
    Promovarea e cam pt altii… la ce transferuri am facut… la vremuri noi, tot noi…

Conform sport365.ro seria ar arata cam asa (insa nu e oficial):

Seria I

Progresul Bucuresti (FC National Bucuresti)
    Delta Tulcea*
    FCM Bacau
    Petrolul Ploiesti
    Forex Brasov
    Dunarea Galati
    CS Otopeni
    Sportul Studentesc Bucuresti
    Dunarea Giurgiu
    FC Brasov
    FC Botosani
    Prefabricate Modelu
    FC Sacele
    FCM Campina
    CSM Focsani
    Dinamo II Bucuresti
    Concordia Chiajna
    Intergaz Bucuresti

Giani
    Member

Las’ ca-i bine. Avem multe deplasari aproape. Practic, in afara de Botosani, putem merge lejer la toate deplasarile. Ramane la discretia jucatorilor sa ne convinga de faptul ca merita acest efort.

dragos
    Member

@cameliu wrote:

@Zibling wrote:

De targoviste, pitesti am scapat…
    Insa raminem cu brasoave, bacau, petrolu’, + chestii gen otopeni, tulcea…
    Promovarea e cam pt altii… la ce transferuri am facut… la vremuri noi, tot noi…

Conform sport365.ro seria ar arata cam asa (insa nu e oficial):

Seria I

Progresul Bucuresti (FC National Bucuresti)
    Delta Tulcea*
    FCM Bacau
    Petrolul Ploiesti
    Forex Brasov
    Dunarea Galati
    CS Otopeni
    Sportul Studentesc Bucuresti
    Dunarea Giurgiu
    FC Brasov
    FC Botosani
    Prefabricate Modelu
    FC Sacele
    FCM Campina
    CSM Focsani
    Dinamo II Bucuresti
    Concordia Chiajna
    Intergaz Bucuresti

ai uitat: fc juventus, rapid 2 si dinamo 2

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 275 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.