Discutii referitoare la sezonul 2007-2008

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II Discutii referitoare la sezonul 2007-2008

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 275 total)
  • Author
    cameliu
    Member

@dragos wrote:

@cameliu wrote:

….
    CSM Focsani
    Dinamo II Bucuresti
    Concordia Chiajna
    Intergaz Bucuresti

ai uitat: fc juventus, rapid 2 si dinamo 2

…Dinamo 2 = Dinamo II! e acolo
    Juventus si rapid 2 is prin diviziile inferioare!… In baraj Intergaz le-au lat fatza Juventusului care a ramas in C…

07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

Dragos, tu ai citit mesajul precedent? Dinamo II este pe lista. 😯
    Juventus, daca nu stii, a pierdut barajul de promovare tocmai cu InterGaz, asa ca nu au cum sa fie in aceeasi divizie cu noi. 🙄

Tavi
    Member

S-a intors Farcasanu? Parca el ne-a egalat in meciul cu Chimia Brazi, nu?

ultrasro
    Member

Cred ca Farcasanu nu a fost retinut in lot!

07Ex
    Keymaster

Imi pare bine ca am debutat acest sezon cu doua victorii si ca nu am primit nici un gol. Sa vedem ce va fi in continuare.

Tavi
    Member

@ultrasro wrote:

Cred ca Farcasanu nu a fost retinut in lot!

inainte sau dupa ce a dat golul? :)

dragos
    Member

@cameliu wrote:

@dragos wrote:

@cameliu wrote:

….
    CSM Focsani
    Dinamo II Bucuresti
    Concordia Chiajna
    Intergaz Bucuresti

…Dinamo 2 = Dinamo II! e acolo
    Juventus si rapid 2 is prin diviziile inferioare!… In baraj Intergaz le-au lat fatza Juventusului care a ramas in C…

CORECT !!
    am citit in graba……deh, SECOLUL VITEZEI !!!!!!!!!!!!!!!!!

dragos
    Member

ar fi bine sa se mai intoarca “ex”-ii nostrii, caci la plecari……..stam bine!!!

07Ex
    Keymaster

Tavi, ultrasro, si dragos, va rog mult sa nu mai postati discutii referitoare la actualul sezon pe thread-ul de stiri. Hai sa lasam thread-ul respectiv doar pentru stiri.

Am sters mesajele de acolo si le-am lipit aici.

dragos
    Member

@07Ex wrote:

Tavi, ultrasro, si dragos, va rog mult sa nu mai postati discutii referitoare la actualul sezon pe thread-ul de stiri. Hai sa lasam thread-ul respectiv doar pentru stiri.

Am sters mesajele de acolo si le-am lipit aici.

Ok, Boss !!!

ashone
    Member

batem numai echipe bune in amicale…o sa-mi fac si eu echipa si o sa-i invit sa jucam, daca bineinteles au o data libera in calendar…

Dragos Chiva
    Member

@cameliu wrote:

Prosport:

Marcatori: Curelea 5, Balan 16, Stanga 55, Varga 72, Farcasanu 82, Tarnacop 85

Daniel Donea

Avem o alta veste buna si nimeni nu a facut vreo remarca: s-a intors Farcasanu!

ultrasro
    Member

Intre timp Farcasanu a plecat se pare la Otopeni!

07Ex
    Keymaster

Revin din nou cu rugamintea de a NU posta discutii referitoare la sezonul actual pe thread-ul de stiri. De data asta cei care au postat unde nu trebuie sunt ashone, Dragos Chiva, si ultrasro.

@07Ex wrote:

Revin din nou cu rugamintea de a NU posta discutii referitoare la sezonul actual pe thread-ul de stiri. De data asta cei care au postat unde nu trebuie sunt ashone, Dragos Chiva, si ultrasro.

Bine ca doar am citit ce s-a mai scris pe aici, si nu am postat si eu, ca ma vedeam si eu pe lista “corigentilor” !:D

➡ Iarta-ma “07Ex”, banuiesc cat de greu este sa faci ordine in forum, dar un raspuns ca al meu – cel din aliniatul precedent, unde trebuia sa-l postez? Crede-ma, ca am vrut sa-i “intep” putin si nu m-am putut abtine ! Spune-mi tu unde trebuia sa postez? Sau mai bine ma abtineam cum am facut de atatea zeci de ori, cand intru pe forum. Pur si simplu de multe ori mi-e lene sa caut locul potrivit unde sa postez si …cum spuneam…ma rezum doar la citit….

Iti cer scuze daca …….. 😳

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 275 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.