Discutii referitoare la sezonul 2007-2008

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II Discutii referitoare la sezonul 2007-2008

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 275 total)
  • Author
    Tavi
    Member

@ultrasro wrote:

Formatia Unirea Urziceni a invins, intr-o partida amicala, divizionara secunda Sportul Studentesc cu scorul de 1-0. Balint a fost autorul singurului gol al meciului, după o centrare a internationalului de tineret, Bogdan Stancu. Antrenorul echipei Unirea, Dan Petrescu, a trimis in teren urmatorul 11: Stelea – Balint, Galamaz, D. Munteanu, Bordeanu – Ricardo, V. Negru – Mara, B. Stancu, Cr. Constantin – Danalache.

Poti sa afli cine a jucat la noi?

ultrasro
    Member

Au jucat toti, mai putin Balan, Ciupe si Nicola.

Ultras
    Member

Sambata de la ora 9.30 jucam in Regie un amical cu Concordia Chiajna. Pentru cei doritori de spectacol… Ne vedem la Nicu. 😈

Ultras
    Member

I-am batut si p-astia… Sportul – Chiajna 5-1

http://www.prosport.ro/index.php?section=articole&screen=index&id=51159

Zibling
    Member

Rezultatul e promitator. Insa, cum a fost jocul echipei noastre: cine a avut posesia, cate ocazii le-am lasat chiejnenilor si respectiv cine a gresit la golul luat de noi?

Ultras
    Member

Prea multe vrei… Chiar crezi ca m-am trezit sa ajung la meci? 😳 Ce am auzit si eu de la altii. Mai multe amanunte poate da Ovidiu care a prins finalul meciului…

07Ex
    Keymaster

Am mutat ultimele 5 mesaje pe thread-ul de discutii. Haideti sa lasam thread-ul de stiri doar pentru stiri.

dragos
    Member

avem vreun “nou-venit” in lot ???
    se pare ca, nu !!!!
    deh, ne bazam pe juniori, in continuare.
    siman alearga sa-i vanda pe balan si varga, in loc sa-si puna intrebari daca lotul este bun valoric…….

Nu cred ca vom reusi sa promovam, cu toate ca sper din toata inima sa reusim. Mai mult mi-as dori ca Domnul Badescu sa inchege o formatie anul asta si sa incercam sa promovam anul viitor.

dragos
    Member

ar fi excelent ca, in acest sezon TVR-ul sa ne asigure vizionarea meciurilor noastre……..

ashone
    Member

@dragos wrote:

ar fi excelent ca, in acest sezon TVR-ul sa ne asigure vizionarea meciurilor noastre……..

poate i-ar impulsiona pe baieti…stiind ca esti la tv etapa de etapa nu prea vrei sa te faci de ris mai ales ca te vad si oameni de la alte cluburi…si arbitrajele se vor schimba

ultrasro
    Member

Vad ca am batut cu 4-0 si Precizia Sacele.

ovidiu
    Member

@cameliu wrote:

gsp:

TVR negociază televizarea meciurilor Sportului Studenţesc
    … … … …

Da Doamne.
    Pentru mine ar fi o bucurie foarte mare sa se materializeze chestia. Ar fi cam singura modalitate de ai vedea pe baieti. Si pe cei care joaca si pe cei din galerie.
    Sa fie intr-un ceas bun. Sa vedem finalul.

@ultrasro wrote:

tropaim

Vad ca am batut cu 4-0 si Precizia Sacele.

Pe unde se vede chestia asta? Ai ceva mai multe info?

ultrasro
    Member

http://www.prosport.ro/index.php?section=articole&screen=index&id=51812

Miercuri, sub bagheta lui Eduard Badescu, Sportul Studentesc s-a impus categoric in disputa cu FC Sacele. Meciul s-a incheiat cu scorul de 4-0 pentru studenti, iar pe lista marcatorilor si-au trecut numele Gh. Costin, Ciubotariu, Curelea si Stanga.

Sportul Studentesc:

Portar: Popescu
    Fundasi; Oae, Patrichi, Secareanu, Cazan
    Mijlocasi: Postolache, Nicola, Ferfelea, Varga
    Atacanti: Ciubotariu, Curelea

Au mai intrat: Niculescu, Lung, Stere, Dedu, Gh. Costin, Stanga

Sportul va intalni formatia CF Predeal pe 2 august si pe Forex Brasov pe 4 august, urmand ca pe 15 sa se deplaseze la Ploiesti pentru a intalni pe Petrolul, iar pe 18 va primi vizita lui FC Arges. Intre timp, se discuta despre organizarea unui amical cu Inter Gaz pe 11 august, a relatat Lazarescu, directorul organizatoric al clubului din Regie.

ovidiu
    Member

Multe multumiri, ultrasro.

Destul de bine ca baietii “se distreaza” in amicale. Sper sa nu-si piarda apetitul de gol pe cand va incepe campionatul.

O rugaminte pentru toti cei ce au informatii direct de la club – nu din ziare:
    daca se va materializa ce va cu televizarea meciurilor eu personal m-as bucura sa fim informati cat mai repede si corect (hm, cam multe pretentii). Cu multumiri anticipate.

Ce fain ar fi sa-i pot vedea pe baieti la tembelizor 😈 :P 😈 .

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 275 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.