Discutii referitoare la sezonul 2007-2008

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II Discutii referitoare la sezonul 2007-2008

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 275 total)
  • Author
    Giani
    Member

Cu atat mai mult cu cat FC Arges a prestat un joc demn de prima liga. Nu ne ramane, dupa cum spunea si un antevorbitor, decat sa fim multumiti ca au fost repartizati in seria vest. In aceste meciuri-test nu conteaza victoria, ci stabilirea unor relatii de joc. Si cu cat adversarul este mai puternic, cu atat testul este mai util, motiv pentru care ma multumeste mai mult acest meci cu FC Arges, fie el si pierdut, decat victoria consistenta de la Brazi.

Sa nu uitam ca anul trecut am avut niste amicale superbe dupa ce mafia sedrist-ferefista ne-a retrogradat abuziv. Bateam pe linie, de ai fi zis ca vom castiga seria lejer si fara dureri de cap. Cum a inceput sezonul trecut stim foarte bine, cum s-a terminat stim dureros de si mai bine.

Dragos Chiva
    Member

Prieteni, imi pare rau dar trebuie sa va dau o veste proasta.Tarnacop, mijlocasul nostru a plecat la Inter Gaz.A fost titular impotriva Brasovului.Nu stiu cat va placea voua baiatul asta dar mie mi se parea ca e bun si nu am vazut un meci in care sa aiba o prestatie slaba.Pacat, se pare ca Siman vinde tot chiar si jucatorii de varste mici.Ne putem astepta sa jucam cu o echipa formata numai din juniori in cativa ani?Comentatorii meciului nostru au spus ca Sportul are un buget de 1,5 milioane de Euro pentru acest campionat, doar echipa Brasovului intrecandu-ne, care are un buget de 2 milioane de Euro.

dragos
    Member

@Dragos Chiva wrote:

Prieteni, imi pare rau dar trebuie sa va dau o veste proasta.Tarnacop, mijlocasul nostru a plecat la Inter Gaz.A fost titular impotriva Brasovului.Nu stiu cat va placea voua baiatul asta dar mie mi se parea ca e bun si nu am vazut un meci in care sa aiba o prestatie slaba.Pacat, se pare ca Siman vinde tot chiar si jucatorii de varste mici.Ne putem astepta sa jucam cu o echipa formata numai din juniori in cativa ani?Comentatorii meciului nostru au spus ca Sportul are un buget de 1,5 milioane de Euro pentru acest campionat, doar echipa Brasovului intrecandu-ne, care are un buget de 2 milioane de Euro.

TREBUIE SA FIM OPTIMISTI !!! (parca asa se striga pe acest site): totusi, vom promova !!!!
    CHIAR DACA SIMAN AR VINDE TOT (si creste bugetul clubului), ZAMBITI, MAINE VA FI MAI RAU !!!!!
    fratilor, sunt putin sceptic in privinta sanselor la promovare…..chiar daca e inceput de sezon, chiar daca nu avem meciuri in picioare – raman la parerea mea !!!
    mi-as dori sa ma insel si sa devina un vis relizabil, insa anu’ trecut (tot pe la inceputul campionatului) eram SUPER increzator in sansele noastre, insa pe parcurs s-a dovedit a fi doar UN NOR DE FUM !!!
    voi muta discutia pe alt topic.

Il poate inlocui Vio Moldovan pe Edy Badescu?[/b]

Zibling
    Member

Nu mi l-as dori pe cotonogarul ala antrenor la Sportul. El si Panduru sunt 2 dintre antrenorii pe care nu vreau sa-i vad vreodata la Sportul. Sa ne fereasca D-zeu de ei.

dragos
    Member

de unde pana unde scoateti aceste stiri ????
    moldovan, daca intr-adevar, si-ar fi dorit sa vina la noi antrenor, ar fi putut sa o faca in perioada de “vacanta”……..lasa-l acolo la rapid – director !!!

Pai tocmai si-a dat demisia de la rapid…si mai mult a zis ca s-ar putea sa isi inceapa cariera de antrenor in liga a2a

ultrasro
    Member

El l-a rupt pe Balan

Domnule Ovidiu…maine veniti la meci?ca vreau sa vorbesc cu dumneavoastra in legatura cu acel banner…am mai vorbit noi…intr-adevar el l-a rupt pe balan dar s-a mai vazut in fotbal gen rada – radoi(acum sunt colegi)

Giani
    Member

Diferenta este ca Balan nu uita si nu iarta. Intre Balan si frustratul ala, il prefer pe Tibi.

ultrasro
    Member

Poate il iarta….vedem cu banerul ce facem.

NU cred ca il vom “iubi” prea mult pe “retardatul” ala

dragos
    Member

primele 3 meciuri, ne-au aratat ca, inca, NU avem valoare !!!
    relatiile de joc SUFERA, iar echipa se cauta !!!
    varga este de departe no. 1, insa ce ne facem cu restul ??? 😆

CIPIKA
    Member

eu nu prea inteleg politica clubului dupa ce ca nu prea erau jucatori la echipa acum au mai plecat si din ei la alte echipe imprumutati
    ce noi nu aveam nevoie de ei??? 😥

07Ex
    Keymaster

@CIPIKA wrote:

eu nu prea inteleg politica clubului dupa ce ca nu prea erau jucatori la echipa acum au mai plecat si din ei la alte echipe imprumutati
    ce noi nu aveam nevoie de ei??? 😥

CIPIKA, bine ai venit printre noi. Din pacate politica clubului este de neanteles pana si pentru noi. Nici noi suporterii nu intelegem ce vrea Siman sa faca din aceasta echipa. Ca si tine, si noi credem ca avem nevoie de ceva jucatori cu experienta, dar Siman a decis sa nu aduca pe nimeni. In schimb a vandut si a imprumutat tot ce a putut.

Dumnezeu sa-l inteleaga ce vrea de la echipa asta.

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 275 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.