Discutii referitoare la sezonul 2008 – 2009

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II Discutii referitoare la sezonul 2008 – 2009

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 261 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Al doilea amical s-a jucat miercuri in Regie. Sportul – Juventus 2-1. Goluri Balan si Varga.

si un transfer,nimic?nu se aude nimic?in afara de portarul ala..

cand se trage programul meciurilor diviziei b?si cand e programata prima etapa?

ionut.ro
    Member

Ba da, se aude de transferuri…
    A plecat Tibi Balan imprumut pana in iarna la Urziceni 😆
    Abia daduse un gol pt Sportul intr-un amical….ziceam ca si-a revenit

😆 😆 😆 …dar veniri? 😆 🙄

dragos
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

😆 😆 😆 …dar veniri? 😆 🙄

poate reveniri, vrei sa spui.
    aaaa, poate portarul de la progresul.
    hai, ca sile a cheltuit tot bugetul si iar, vrea sa mai vanda ceva sa-si scoata “parleala”. 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

laucantona
    Member

nu stiu cat de tari sunt celelalte echipe din seria sudului dar cred ca prin vointa vom castiga multe meciuri…si nu mi-a ramas decat sa cred in promovare.

07Ex
    Keymaster

Eu unul nu ma gandesc de loc la promovare anul asta, deoarece nu vad cum am putea sa promovam cu aceeasi echipa cu care anul trecut abia ne-am mentinut in liga a II-a. De mentinut in liga a II-a cred ca ne mentinem, dar de promovare nu cred sa se puna problema.

Daca ar fi sa avem un obiectiv pentru anul acesta, sunt de parere ca o clasare in primele 10 ar fi un obiectiv realizabil, iar o clasare in primele 5 un obiectiv … indraznet.

dragos
    Member

@laucantona wrote:

nu stiu cat de tari sunt celelalte echipe din seria sudului dar cred ca prin vointa vom castiga multe meciuri…si nu mi-a ramas decat sa cred in promovare.

sa fim realisti si sa nu ne “umflam in pene”. 8) 😯

MarcAntoniu
    Member

8) DE DATA ASTA, PROMOVAM ! :mrgreen:
    FORZA SPORTUL STUDENTESC !

dragos
    Member

@MarcAntoniu wrote:

8) DE DATA ASTA, PROMOVAM ! :mrgreen:
    FORZA SPORTUL STUDENTESC !

noi suporterii suntem optimisti, da’ ce te faci cu jucatorii ??
    s-au metamorfozat, sau or mai fi invatat ce inseamna fotbalul adevarat ??

ce dor imi este de un meci..sa cantam acolo 10 oameni STUDENTESC..SPORTUL STUDENTESC!….este foarte grea promovarea,dar nu imposibila ❗

Giani
    Member

Din pacate nu mai retin momentul, dar intr-un interviu, Florin Marin, proaspat instalat la shershitorii di pinaltyuri, vedea o lupta pentru promovare cu Petrolul, Sportul, Progresul si nu mai retin alte doua nume. Era prin perioada cand pinalty ameninta javrele ferefiste (stiti voi care, alea doua rosii, cu epoleti) cu para la UEFA. Asa ca nu inteleg atitudinea jucatorilor, cat timp adversarii ne vad ca am avea pretentii.

07Ex
    Keymaster

Dar dece nu se scrie nimic despre noi prin ziare. Vad ca ziarele scriu de echipe mai mici ca noi si mai putin importante, dar de noi nimic. Chiar nu am mai jucat nici un amical, nu am mai transferat nici un jucator?

dragos
    Member

@07Ex wrote:

Dar dece nu se scrie nimic despre noi prin ziare. Vad ca ziarele scriu de echipe mai mici ca noi si mai putin importante, dar de noi nimic. Chiar nu am mai jucat nici un amical, nu am mai transferat nici un jucator?

vesnica strategie “a la sile” este sa transfere in ultimul moment un “student” la o echipa mare…..iar de transferat pentru club, pauza. 8) 😆

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 261 total)
  • The forum ‘Sezon 2008-2009 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.