Discutii referitoare la sezonul 2008 – 2009

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II Discutii referitoare la sezonul 2008 – 2009

• This topic has 260 replies, 31 voices, and was last updated 13 years ago by 07Ex.
Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 261 total)
  • Author
    Zibling
    Member

Plina tara asta de nesimtiti: http://www.gsp.ro/stire/clubul-fcm-cimpina-s-a-desfiintat-90929.html

Asadar, revine Dunarea Galati in Liga a II-a, seria 1.

dragos
    Member

@Zibling wrote:

Ce-mi plac stirile astea din Liga a II-a. Putem trage invataminte serioase. Adica, iata morala:

“cand Gheorghe Stefan face gura, se misca muntii, cand Siman face gura, Sportul retrogradeaza”. De tinut minte. 🙄

si ne intrebam, cine oare va promova ???? 8)

dragos
    Member

pun ramasag, ca pe ‘nea Falub nu-l prinde Anu’ Nou la echipa.
    vine altcineva.
    ramanem pe receptie.

eu zic ca il va prinde anu nou la echipa..am eu acest vag gand

Alessandro
    Member

Sa speram ca baietii sunt pe drumul cel bun. Dar Stanga nu a jucat?

Dragos Chiva
    Member

Nu stiu voi ce parere aveti despre lotul Sportului, dar mie unul imi pare bine ca s-au intors Tarnacop si Farcasanu. Dupa parerea mea, amandoi sunt croiti pentru jocul combinativ in viteza asa cum ni-l dorim cu totii. Pentru ca alta modalitate nu am la indemana, le urez in acest mesaj, MULT SUCCES!

dragos
    Member

@Dragos Chiva wrote:

Nu stiu voi ce parere aveti despre lotul Sportului, dar mie unul imi pare bine ca s-au intors Tarnacop si Farcasanu. Dupa parerea mea, amandoi sunt croiti pentru jocul combinativ in viteza asa cum ni-l dorim cu totii. Pentru ca alta modalitate nu am la indemana, le urez in acest mesaj, MULT SUCCES!

da, sunt tineri de perspectiva.
    nu stim cum stau cu pregatirea……

laucantona
    Member

va rog postati careva lotul pt noua editie…
    Laurentiu

Giani
    Member

@laucantona wrote:

va rog postati careva lotul pt noua editie…
    Laurentiu

lotul SSB

Radu Dobrin
    Member

@dragos wrote:

pun ramasag, ca pe ‘nea Falub nu-l prinde Anu’ Nou la echipa.
    vine altcineva.
    ramanem pe receptie.

Si daca il prinde, si daca nu, lui Curelea ii trebuie tot 5 secunde intre preluare si sut. Poate urmatorul antrenor o sa ii dea cu clei pe ghete…(si o mama de bataie, ca probabil nu i-ar strica 😆 )

mkg
    Member

Frumos spus mai sus despre Curelea ! Si parerea mea este identica. Baiatul este pripit in executii! Un pic mai atent si cu mai multa stapanire de sine ar putea deveni letal! Are gabarit si potential deci singura intrebare este cand va exploda !!

Chido
    Member

Bine v’am regasit! Cine ma ajuta cu ultimele rezultate inregistrate de Sportul in amicale?

07Ex
    Keymaster

@Chido wrote:

Bine v’am regasit! Cine ma ajuta cu ultimele rezultate inregistrate de Sportul in amicale?

Pai in vara asta Sportul a jucat urmatoarele amicale:

28.06 Rapid Bucuresti (d) 2-3(2-0)
    05.07 Romania U17 (a) 3-0(1-0)
    06.08 Steaua II (d) 5-1(1-0)
    09.08 CS Buftea (d) 2-2(1-2)

ultrasro
    Member

Iar in Italia in cantonamentul de la Imola am jucat vreo 4 amicale cu echipe de divizia C din Il Calcio.

dragos
    Member

asadar, pentru kiki “Farul” s-a stins……nasol.

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 261 total)
  • The forum ‘Sezon 2008-2009 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.